Hardline BCAA

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve cagkanyuksel tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasıl?

1. Başarılı

37,7%
  2. Orta karar

43,9%
  3. Başarısız

18,4%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. akaan

akaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaslar.
    Suan antrenmandan sonra proteın tozu kullanıyorum. antrenman esnasında agırlık artıramıyorum bır turlu. bu konuda ne tavsıye edersınız. bir arkadasım BCAA kullanmamı onerdı. ancak spor salonundakı hocam NOX kullanmamı tavsıye ettı. kafam karıştı. sızler ne onerırsınız ?

2. çağan13

çağan13 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Ürünü kullandım sonuçtanda gayet memnunum kaslarımı koruduğunu ve beni dinç tuttuğunu hissettim

3. Ouz the Ww

Ouz the Ww Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    GYMnasia Body&Fitness Trainer
    Yer:
    Manisa
    Performans arttirici kategorisinde ürün kullanmanı tavsiye etmiyorum. Kaliteli bir bcaa da işini görür.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ocak 2014 ---
    Acemiligimde 2 kutu kullandim. Sakın almayın. Bana güvenin. En ufak bir etkisini görmedim. Paranızı cöpe atacağınıza az biraz daha ekleyip ise yarayan bir tane alin.

4. gokhan89

gokhan89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    16 yaşında bb yapmak bile doğru değil bence

5. SonBarikat

SonBarikat Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Ben antrenman öncesi 4 tablet olarak kullanıyorum antrenman sonrası hardline whey kombiasyonu yapıyorum. Güç artışı bende kesinlikle oluyor yani hissediyorum tabiiki beslenmeme çok özen gösteriyorum, kullanacak olanlara tavsiye ederim

6. wehrmacht

wehrmacht Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    whey gold optimum kullanıorum fıtnessdaki 2.ci ayım.yanındada hardline bcaa kullanıorum.sizce bi sakıncası olurmu

7. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Ürünü kullanıyorum şuan.Yalnız 4-1-1 oranı aldatmacalı olmuş kesinlikle.4400 bcaa,1000 mg arjinin,1000 mg taurin,14 mg b6 vitamini var bir serviste.Yani 4000 mg lösin,1000mg valin,1000 mg izolisin değil ordaki 4-1-1deki kasıt.Çünkü servis başı 2940 mg lösin,735 mg valin ve 735 mg izolisin var.
    Burdaki benim açımdan bir sorun da ''arjinin'' denen maddenin sudan ucuz bir madde olması ve vücut geliştirme açısından bir avantajı olmadığını makalelerden okumuştum.Bu maddeyi överek her ürüne bolca koyması bundan kaynaklı supplement firmalarının diye düşünüyorum.Yani beklentimin dışında bir ürün fakat bu fiyata yine de iyi.
    Tadı güzel.Yani toprak/meyan kökü tadı veriyor bana direkt yutmazsam bol suyla.Bu tadı da severim.Onu da belirtmek istedim.
    Ayrıca Bcaa çok önemli benim açımdan.Whey vs gerek duymuyorum fakat Bcaa kullanırım her daim.Glutaminin zaten faydasızlığını okumuşsunuzdur.Son olarak;deneyip görün derim ürünü.Türk firması diye ayrıca severim Hardline'yi.Fakat imaj çalışması yapmalılar kanımca.İyi çalışmalar herkese.

Son düzenleme: 14 Kasım 2014
  8. gokhan89

gokhan89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bu bcaa yı kullandım ama içimi zor tablet olduğu için servis sayısı da 2 olduğu için Xtend bcaa aldım toz halinde karpuzlu tadı mükemmel bişey ayrıca glutamin, de var süper

9. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Glutamin faydasiz mi gerçekten ,ben hiç denk gelmedim ,kas agrilarina ve kasi toparlamaya yarari olmaz mi

10. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Forumda makaleler-çeviriler kısmında var bir bilimsel makale.Sadece günde 3-4 saat antreman yapan atletlere vb sporculara önerilebiliyor.VG için gereksizliği detaylı anlatılmış.Tıpkı her supplementte olan arjinin denen ucuz ve yararı kısıtlı olan ama mucize gibi anlatılan madde gibi.Kolay gelsin kardeşim.

actual1985 bunu beğendi.
  11. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Hardline bcaa matrix şişirilmiş ürün yani

12. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Arjinine gereksiz diyen ilk arkadasımız :)

13. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Tabi gariban hobi sporcusuna(yani bize) ucuz bir madde olan arjinini öve öve inandırıyorlar hepimizi kardeşim iyi bir şey olduğuna VG sporu adına.Ama az araştırın derim.Bakkaldan süt alırken bile içeriğine bakmayan bir millet olarak bilinçleniyoruz yavaş da olsa.En basit forumdan bir başlıkla aydınlatıcı bir paylaşım adına buyrun izleyin videoyu ve takip edin makaleler kısmını ve yabancı kaynaklı bilimsel yazıları.Basit çeviri programlarıyla bile işiniz görülür az ''emek'' vererek.Sevgiler,hürmetler.
    Glutamin ve Arjinin deşifresiyle:D İlgili video ve başlık: https://www.bodyforumtr.com/threads...ement-video-Çevirisi.97542/page-2#post-883572

14. atilla5868

atilla5868 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spora yeni başladım kas ağrılarım oluyor amino asit veya bcaa kullanmam bana nasıl yardımcı olur...??

15. kuruvaSan23

kuruvaSan23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

16. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Sporda yeni olanlar kullanmasin ,onerilmez tam verim saglamaz ,illa alacam diyorsan glutamin ağrılarını azaltir ,uygun fiyata bulabilirsin

17. atilla5868

atilla5868 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önericen bir marka bir ürün varmı... Bilgini paylaştın için saol....

18. actual1985

actual1985 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Maralarin çoğu aynıdır ,toz glutamin diye arama yap ,fiyatı uygun geleni al ,açıklamaları oku sitedeki ,hangisi işine gelirse al ,toz olan kana daha çabuk karisir saf haldedir daha etkilidir ,hap şeklinde olana göre toz tercih edilir

atilla5868 bunu beğendi.
  19. Net

Net Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline BCAA 120 Kapsül 1 aydır kullanıyorum hiç bir yararını görmedim. Bu bitsin su olanından alıp onu deneyeceğim.

20. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ürünün gayet faydasını görüyorum. beslenmemi de bcaa heba olmasın diye bcaa kullandığım dönemde daha dikkatli düzenliyorum, ama yine de spor öncesi ve sonrası alımları sayesinde kasın iyileşme sürecini inanılmaz kısaltıyor. nerdeyse 3 gün göğüs ağrısı çeken ben yalnızca 1 günde toparlandım denebilir. antrenmanlarımın şiddeti düşmediği halde bacak gününden sonra bile rahatım açıkcası. pump etkisinden bahsetmiyorum bile. set sonlarındaki son tekrarları daha rahat çıkarıyorum. ama şunu söyleyeyim, genel olarak hardline'nin ürünleri bana yarıyor. kimine yaramayabilir.

Tolgahantt bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş