HARDLINE 3 MATRIX FARKI

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve berkayilgun tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar biri supplementler.com ve digeri hardlinenin kendi sitesi ikisinde soyle urun farkliligi var . Supplementlerin koydugu fotoda creapure yok ama hardlinein kendi koydugu resimde var . Birde 10 tl daha fazla supplementlerden. eskiden ayni fiyatti simdi hardlinenin kendi sitesinde daha pahali bunun nedeni nedir ?

2. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    hardline ürünü güncelemiş olabilir bildigim kadarıyla içinde 5000 mg creatin 5000 mg glutamin ve ek olarak taurin vardı creapure sonradan eklenmiş olabilir koplex ürünleri kullanmanı tavsiye etmem zaten

3. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    sagol bilgilendirdigin icin yanliz complex kullanmami neden onermezsiniz ? bende hep complex kullanmayi dusunmusumdur .

4. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    bir ölçekde nekadar creatin nekadar glutamin nekada rprotein oldugunun bir kanıtı yok günlük alman gereken miktar 5 er gramken bu farkında olmadan 2 yede düşebilir 15 de çıkabilir

berkayilgun bunu beğendi.
  5. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    onerebileceginiz bir protein varmi peki ben synth-6 dusunuyorum yada bunu ama bu ikiside complex

6. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    http://www.hardline nutrition.com/WHEY-3-MATRIX-2300GR,PR-145.htmlevet arkadaslar dedigim gibi yenisi cikmis yeni seyler eklenmis sizce nasil olmus linke girmeden once hardline ve nutrition arasindaki boslugu duzeltin

7. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Çöp protein tozu şuan ben musceld combat ufc kullanıyorum casein de içeriyor yatarken de kullanıyorum fiyatıda aynı

8. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yanlisiniz var fiyat olarak ayni degiller http://www.supple mentler.com/urun/musclepharm-combat-100-isolate-protein-2269-gr-5690 . Beni hardlineda icindekiler cezbetti hani diger protein tozlarinda goremediklerimi gordum servis sayisi az ama icindekiler fena degil. Optimum gold servis sayisi fazla protein miktari iyi ve fiyatida uygun bu nasil

9. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Ben combatı 160 tlye alıyorum optimum gold da iyidir kaliteli protein ben casein oldugu için combat kullanıyorum hardline alma ama türkmalı dedigin zaman 20 adım kaçacaksın

10. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Turk malina bu kadar uzak yaklasmakta hakkiniz var o konu benide tedirgin ediyor acikcasi bir yanim oyuzden almakta istemiyo . Combati gayet ucuza temin ediyormussunuz keske bizimde boyle bir avantajimiz olsaydi :) birde weider whey proteini oneriyomusunuz fiyat olarak yuksek baya ama diyorumki bunlari alicagima 900 kusur gram weider almak dahami iyi olur ?

11. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    900 gr proteini ben salataya dökerim yazık parana optimum gold senin için çok iyi

12. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Ve en önemlisi mucize gözüyle bakma bu ürünlere vg kocaman bir yapboz suplement sadece küçük bir parça olmasada olur olursa daha bir güzel olur fakat bir kutu protein tozundan beklentilerini yüksek tutma

berkayilgun bunu beğendi.
  13. berkayilgun

berkayilgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    sagolun bilgiler icin. protein tozuyla birlikte duzenli bir fitness ve beslenmede uygulamaya basliyacagim zaten 3 4 aydir spor yapiyorum antremanlar falan ama fitness tek duzdu onuda bir rayina oturtma zamani geldi.

ahmet ocak bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş