HARDLINE %100 Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Sizce bu ürün nasil ?

1. Basarili

85,2%
  2. Orta karar

11,6%
  3. Basarisiz

3,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    bende bı ınternet satıs sıtesınden fıyatını uygun gordugum ıcın aldım daha oncede baya bır kullanmıstım ben 1 kutu cıkolatalı bır kutuda vanılyalı aldım bence tad olarak cok ıyıler ben uzun suredr kullandıgım ıcın memnunum :)

2. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
  3. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
  4. - 15 santigrat

- 15 santigrat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

1 tane çilekli sipariş ettim...yanında hediye glutamin 1oo kapsül ve cromıum pcolinate verdiler.+ücretsiz kargo...
    ((:)
    üst düzey bir ürün aramadığımdan bu ürünü tercih ettim,saçma sapan zamanlarda protein tozu kullanma alışkanlığım var(canım çektgnde dayanamıyorum):D
    bir nedende on whey heryerden bitmiş...:lol:
    yoksa yorumlardan pek iyi olmadığı hissi uyandırmıştı.
    gözlemlerimi açıklarım..
    .;)

5. gorkem938

gorkem938 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    forumda altı çizilerek söylenen bir şey var, 3 aydan önce protein tozu vs. kullanmayın diye.
    benim 2. ay bitti, ancak öğrencilik vs protein ihtiyacımı karşılayamadığımı düşünüyorum.
    bu ürünü tavsiye eder misiniz bana ? gainer kullandım 2 kutu, biraz göbek yaptı gibi haftada 6 gün spora gitmeme rağmen. sıkı çalışıyorum ama kilo da almam lazım.

6. - 15 santigrat

- 15 santigrat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    + yemek tarıflerı kıtabı...:confused:duh:confused::eek:

7. - 15 santigrat

- 15 santigrat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ürün geldi ve roket gibi bir kutu çıktı içinden :D
    bukadar büyük bir kutu tahmn etmiyordum...
    sürekli 4lbs kullanmışım,5 lbs sanki 1o gibi geldi gözüme...300 grmın farkı bu olmamalı ((:)
    ---
    hocalarm peki glutamini ne şekilde kullanmalıyım,orta seviyede bir antrenman yapıyorum...
    1 por. (2 kapsül) : 1400 mg yazıyor...
    teşekkürler...

8. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ben ürünü aldım ancak yanında gönderilen beslenme dergisi gelmedi dava hakkım var mı? :D

henüz kullanıma başladım..kullanınca etkilerini yazarım..

9. - 15 santigrat

- 15 santigrat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

birde kıtap gelmıokı,sadece mailine bır lınk atıyorlar,ordan yukluosun .pdf formatında ;)

10. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    evet dün farkettim kitabın e-kitap olduğunu :)

glutamin'i antrenmandan yarım saat önce proteinle birlikte birde yatmadan önce tüketmen yeterli olur.

- 15 santigrat bunu beğendi.
  11. - 15 santigrat

- 15 santigrat Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    boş bulundum g.g dan 128tl ye birde optimum whey aldım :D
    acaba bunları ne şekilde kombine edebilirim?
    hardline whey - optimum whey - hardline glutamin - perfectnutrition creatine...:Dthums:
    tesekkurler...

12. bahodilo

bahodilo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bu ürünü kullanıyorum su anda.ama göbek bölgemde şırı yaglanma var.l-caratin kullansam hem yaglardan kurutlup hem de kas kütlemi geliştirebilirmiyim.haftanın en az 5 günü koşuyorum bir de.

13. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    proteinler genel olarak aynı etkiyi gösteriyor mu bilmiyorum ama bağırsakları aşırı çalıştırıyor..ve ürünü kullanmaya başladığımdan beri dudağımda sürekli yara çıkıyor..bittikten sonra tekrar almayı düşünmüyorum..

14. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    birkaç gündür bende kullanıyorum etkisine bişey söylemek için daha çok erken ama tadını ben pek sevmedim. yapay aroma çok belli ediyor kendini. sentetik bir tadı var.

çileklisi için geçerli bu yorumum.

15. baronalpg

baronalpg Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    benim aklıma takılan en büyük soru şu protein tozları kilo aldırırmı kas kütlesi olarak tabiiki aldırıyor bnm kastım yağ anlamdında bu kesinlikle bnm için olumsuz bir etki...1 seneyi aşkın senden beri bb ile uğraşıyorum ve son 3-4 aydır çok araştırıyorum sınıfımdaki ve etrafımdaki insanlara programlar hazırlıyorum bunları ben değil etrafımdaki insanlar istiyor çünki ben 108 kilo idim ve boyum 1.70 gibiydi ve spora başladıktan sonra yani şu nki halim 1.72 kilom ise 83 yani yaklaşık 25 kilo verdim şu anda da amcım 75 e inmek şidmiye kadar bir kere salona gittim şu andada evde devam ediyorum kendime ait ufak bir salonum var içinde koşu bandı bisiklet ve ağırlık takımları var şimdiye kadar amino 3000 kullandım ve amacım yağ yakmak şu anda carnfit kullanıyorum bi arkadaşım aldı 100de 100 whey i bende iki ölçek antremndan önce ve sonra kllnadım l carnetinden daha çok enerji verdiğini ve daha çok terlettiğini yani doğal olarak daha çok efor sarf ettiğini düşünüyorum sorum şu amacım kilo vererek aynı zaamnda yağ yakmak kilolarımdan kurtulmak yani 7 kilo vereceğim rotein tozu bana bu konuda olumsuz yönde etki edermi teşekkürler....

16. flixir

flixir Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    baronalpg proteinin yağa dönüşmesi gibi bir durum yok..protein kullanmanın amacı vücudun ihtiyacı olan proteini kaslardan kullanmaması..yani aldığın proteini zaten antrenman esnasında ve sonrasında vücudun kullanıyor yağa dönüşmesi gibi bir durum olmaz. antrenmandan yarım saat önce ve antrenmandan hemen sonra kullanman yeterli olur.

17. JuliesLL

JuliesLL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya/Alanya
    bu ürünü yaklaşık 2 ay kullandım açıkcası memnunkaldım fakat yüzümde ve çeşitli bölgelerde sivilceler çıkmaya başladı porsiyonu 22g 200ml sütle karıştırıp antremandan önce ve sonra içiyordum. şimdi aradan 6 ay geçti ve tekrar kullanmaya başlamak istiyorum ama korkuyorum açıkcası ne yapmalıyım bir yardımcı olun. Yaş 18 boy 191

18. stanstolen

stanstolen Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bende twinlab kullanıodum ancak fiyatı ve yanındaki glutamine cazip geldi bana bilmiyorum kullansammı yeni whey iyi gibi duruo fakat 44 gr 1 ölçekte gerçekten çok fazla kullanan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim

19. smntmbr

smntmbr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18

44 gr bir ölçek değil 2 ölçek de var bu yüzden pahalı bir ürün bence. twinlabında ölçeği çok büyük 33 gr bir ölçeği (25 gr protein)ve çabuk bitiyor. bunun da çabuk(44 gr da 35 gr protein) biteceğine eminim. ben de çileklisini aldım ama daha kullanmadım sabahları bir ölçek kahvaltı niyetine içeceğim normalde idman sonrası ultimate whey kullanıyorum bir ölçekte (30 gr) 25 Gr protein var 80 kullanım ediyor

volkanmoli bunu beğendi.
  20. emre0zgun

emre0zgun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Vucudunda tersely yag var normal calismani oneririm talbots Alma bir tel yag yakici

Sayfayı Paylaş