Hangi yağ yakıcıyı önerirsiniz?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Ahmet Dayacı tarafından 9 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ahmet Dayacı

Ahmet Dayacı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meraba Yaşım 18 Kilom 83 Boyum 1.80 bodybuildingte 3 kere ara vererek yaklaşık 5-6 aylık bir geçmişim oldu.
    yağ yakıcıları araştırdım ve L-Carnitine, CLA ve Termojenik olarak üç çeşide ayrıldığını öğrendim. Öncelikle kullanmalı mıyım ki bu ürünler kilo vermekten çok beni motive etmesi için önemli; Kullanırsam hangi çeşidini ve hangi ürünü önerirsiniz bana Bir sorum daha var evde çalışmayı planlıyorum kondisyon bisikletm dambıllarım ve bench press sehpası, barım var üstüne yağ yakıcı ile birlikte protein takviyesi almam yararlı olur mu? İlginiz için şimdiden teşekkürler

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    yağ yakıcıya verceğin parayla bana yemek ısmarla bende 2hafta antreman yap daha çok etki göstereyim? yağ yakıcıler çöptür aklında olsun

doxux bunu beğendi.
  3. omer89

omer89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yag yakıcılara gerek yok bence. Ben cla ve karnitin kullandim. Ama o beslenme ve antrenmanla bunlar olmadan da yag yakardim zaten. O yuzden pek bir etkisi var diyemedi..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. servet dağlı

servet dağlı Üye

Beğenileri:
    926
    Ödül Puanları:
    103
    demleme yeşil çay günde 3-4 bardak,siyah kahve ve bol miktarda su içebilirsin ;uygun bir diyetle çok da güzel olur başarılar..

Sayfayı Paylaş