Hangi Yağ Yakıcı Supplement İyi?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve gorgeouskykhan tarafından 12 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Hangi Yağ Yakıcı-Zayıflatıcı vs... Supplement iyi?

1. L-Carnitine

69,7%
  2. CLA

8,0%
  3. Thermogenic Yağ Yakıcılar(Örnek: Hydroxycut)

22,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 242 üye.
  1. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    benim anlamadıgım bir olay sporcu adamın zayıflamaya diyete ihtiyacı olmazki. bunlar nasıl sporcu besini. adam zaten maxımum guc ve enerjı ıcın ne yıyıp yememesı gerektigini vücuduna neyın yaradıgını bilir ona gore beslenır

2. Dark32

Dark32 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    L carnitine tek geçerim gerisi hikaye ve placebo ama harbiden mucize ürün L carnitine yağlara son çok yaşa L carnitine

3. auris01

auris01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    multipower l carnitine 1800mg 25ml tüplerden kesinlikle iyi bir diyetle çok etkili

4. melcan61

melcan61 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    hepsi birbiri ile kombine edildiğinde en iyi etki olur bence ama olmazsa olmaz tabiki universal animal cuts !!!!!!!!!!!

5. Draconic

Draconic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Kuşadası
    Ben de bundan 15 ay önce Clenbuterol adlı yağ yakıcıdan almıştım. Serçe parmağı büyüklüğünde bir kutu içinde 160 adet vardı herhalde 60 tanesini o zamanlarda kullanmışımdır. Kutunun içinde 100 adete yakın hap bulunmakta acaba son kullanma tarihi geçmiş midir? Ara verip kullanmak herhangi bir dezavantaj yaratır mı? Çünkü planlı olarak ve günden güne içilmesi gereken adetin arttırıldığı bir ilaç olarak kullanmıştım.

6. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Termojenik kullanmıyorum kafein duyarlılığım var, cok az kafein alabiliyorum,fazlasını aldığımda kalbim ağırlaşıyor ondan dolayı sadece cla ve sadece kardiyo günleri koşu bandına çıkmadan 20 dk önce 1000 mg l-carnitin alıyorum.

Bana kalırsa en iyisi termojenik olandır l-carnitine kıyasl****ullanamıyorum ama kullanmak isterdim.Clayı ise bunlardan ayrı tutmak gerekir,cla tamamen farklı birşey,amacı bunlardan farklı bir kere.Diğerleri vücuttaki yağları atmayı dolaylı yoldan hedeflerken,cla vücuda yağ girmemesini,vücuttaki yağ miktarının daha fazla artmamasını sağlamayı hedefliyor.

stewartt bunu beğendi.
  7. osiria4349

osiria4349 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 haftadır meşhur bi firmanın carnitin 500mg ürününü kullanıyorum. Spordan 45 dk önce 3 hap (1500mg) alıyorum. Herhangi bi etkisini görmedim. İlerde bi etkisi olurmu bilemem. Kendi kendime psikolojik etki yaratmaya çalışıyorum param boşuna gitmesin diye :);):)

8. stewartt

stewartt Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Kırklareli
    Muscletech Hydroxycut,grenade thermo detantor,animal cut

Discovery cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

9. dogukanbaysal

dogukanbaysal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Termojenik önermiyorum. Gerçi ben ğek deneyimli değilimdir supplementlerde. Salonda bir abim vardı. Günlük hayatta çok terlediğini söylüyor. İşte oturduğu yerde bile terliyormuş.

10. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    valla arkadaşlar ben de spora ilk başladığım zamanlarda kullanmıstım bana cok zayıf geldi açıkcası para vermem l-carnitine e o parayla gider yumurta alırım tavuk alırım yulaf alırım ne biliyim :)) Nescafe + aspirin bile daha iyi bence. Termojenik yağ yakıcıları tavsiye edin bence eğer illa kullanıcaksanız termojenik bir ürün alın paranız ziyan olmasın.

11. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    grenade thermo detantor ile animal arasında kaldım hangisini alım sizce?

12. Gkn_erdem

Gkn_erdem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    istanbul
    Mrb. Forumda yeniyim ve konuda hortlamis olabilir ama yazmadan gecemicem :) termojenik bir yag yakici olan lipo6 black ultra konsantre kullaniyorum. Kafeine bi duyarliligim yok. 5 gun oldu bu gun salona baslayali. Antremana gitmeden 30 dk once aliyorum ve 7:30 gibi antremana basliyorum. Gunde 1 tanr aliyorum. Ne kadar faydasini gorurum bilemiyorum. Ama fazlada bir mucize beklemiyorum. Lipo6 black hakkinda fazla biseyde bulamadim ama sizce hydroxycut ile kiyaslarsak hangisi agir basar ? Birde suan 85 kiloyum. Baslangicta 87 kiloydum. Aksamlari yemek yemiyorum ve sadece sabah ve oglen yiyorum. Yani antremandan sonra agzima hicbisey surmuyorum. Dayanamadigim zaman aparatif biseylerle gecistiriyorum. Tabiki yagi ve sekeri keseli bayaga oldu. Ama tuza karsi orantisiz bir zaafim var :))

13. hevesli

hevesli Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Weider l-carnıtıne(spordan 30 dk once)
    Ultimate CLA ( sabah ac karnına, öğle yemeğınden 30 dk once, aksam yemegınden 30 dk once)
    Beslenmenıze uykunuza dıkkat etmezsenız ve sadece bu urunlere umut baglarsanız kılo mılo veremezsınız. Önce yedıgınız seylere dıkkat edın.

14. Gkn_erdem

Gkn_erdem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    istanbul
    Ohoo bu konuya yazali baya olmus. Lipo 6 black u.c kullandim. 12 kilo verdim. Suan 76 kiloyum. Bulk donemindeyim.

15. Birpol

Birpol Üye

Beğenileri:
    393
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar grenade termo detinator kullanan varmı???

16. benedict

benedict Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Grenade'ye yeni başladım. Midede yanma hissi oluyor. bi de kalbim ağzımda atıyor sanki. ikinci günüm

17. Birpol

Birpol Üye

Beğenileri:
    393
    Ödül Puanları:
    73
    A
    Arnavut biberi var içinde muhtemelen mide yanmasını o yapıyor bende kullanıyorum bendede mide yanması yapıyor.

18. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Karnitin kullanmanı şiddetle tavsiye ederim , yağ yakımında çok etkili olduğunu bizzat kendi gözlerimle gördüm. CLA ile kombine kullanıldığında daha da olumu sonuçlar veriyormuş.

19. Birpol

Birpol Üye

Beğenileri:
    393
    Ödül Puanları:
    73
    Şu an optimum gold whey protein bsn no xplode ve grenade kullanıyorum haftada en az üç gün Antrenman yapıyorum birgün full kardio ve karın çalışıyorum en az iki saat bir gün full ağırlık çalışıyorum diyette yapmama rağmen bunları kullanmaya Başladıktan sonra çok enteresan kilo almaya başladım bir şeyleri yanlış yapıyorum sanırım 92 kilodan 2 ayda 96 kiloya çıktım gözle görülür bir kilo artışımda gözükmüyor kas kilosu olabilirmi acaba???

20. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Ölçülerin alındı mı? Bel çevresi , basen vs. artış var ise eğer yağlanma daha ön plandadır. Benim düşüncem yemeğine dikkat etmiyorsundur , vakitlerine ya da. Discovery'de bir program vardı , diyet uygulayıp kilo alan insanlar diye. Farkında olmadan yiyorlardı bazen , belki senin de öyle olabilir :D Normal şartlarda kilo almak gibi bir durum olabilir ama bu denli yüksek olamaz. Kardiyo da yapıyorsun. Bunun haricinde metabolizman ile ilgili bir sorun var demek olur.

2 ayda 4 kilo kas kütlesi de olmaz bu arada , tabi aldığın kilolarda kas kütlesi de kazanmışsındır ama bilemedim.

Sayfayı Paylaş