Hangi Salonu Tercih Edeyim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RKO1907 tarafından 3 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar iki salon var şimdi. Birisi eski salonum aylık alıyor ve ucuz. Fakat kalitesiz bir yer çok ama çok küçük bir yer soyunma odası dolap felan yok bir duş bir tuvalet var yan yanalar... İlgilenen felan yok herkese aynı programı veriyorlar...

İkincisi ise 3 aylık alıyor fazla pahalı sayılmaz kaliteli.. kocaman soyunma odası dolaplar, duşlar felan...

Şimdi kafamı kurcalayan şu.. eski salonumda tanıdıklarım var fakat hiçbiri adam sıfatını haketmiyor yalandan gülmeler felan.. ilgisizlik felan var.
    İkincide ise hiç tanıdığım yok.. Emin değilim hangisini seçeyim?

2. prsnc

prsnc Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28

Kendini rahat hissedeceğin, kaliteli bir salonu tercih etmeni öneririm. Aslında cevabını kendinde vermişsin.

Yeni salonunda başarılar. Artık alışkanlıklarından vazgecme, ileriye gitme vakti;)

3. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Ben senin 2.tarif ettigin salon gibi bir salonda antreman yapiyorum. İlk tarif ettigin salona benzer bir salondan gelen insanlarla dolmaya basladi salon :D aaaa sendemi buraya yazildin,iyi oldu orada ellerimiz paslaniyordu gibi muhabbetler dönüyor :D bu arada salonda dus almak cok iyi oluyor haberin olsun :D

4. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkürler arkadaşlar bayramdan sonra param denkleştiğinde yeni salona yazılacağım, iyi günler.

5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Bu arada sen "evde spor yapmak cok zevkli ama okul uniformami almak icin agirlik setimi satiyorum" diyen arkadassin. Okudugumda üzülmüstüm. Lutfen bir daha boyle girisimlerde bulunma. Niyetin neyse onu soyle. Sen evde calismaktan zevk almamis olabilirsin ama bir baskasi evde calisabilir. Duygu somurusune gerek yok. Dilerim parani denklestirir,istedigin salona yazilirsin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Hayır dediklerimde çok samimi ve ciddiydim ailem sorun çıkardı. Biz bu sporu yapmanı istemiyoruz sen birde getirdin gözümüzün önünde yapıyorsun, okula forma alınacaktı hani? Şimdi alırsın para bulursunda dedi. Okula sivil gidiyorum hala. O demirleri satarsın alırsın formanı dediler. O yüzden bende öyle demiştim. Söylediklerimde yalan yanlış birşey varsa Allah belamı versin. Şimdi dumbelları sattım. Tatilden sonra formamıda alacağım para ile. Bayramdada paramı biriktirebilirsem tekrar salona yazılacağım. Kimseye yalan söyleme gibi bir lüksüm veya mecburiyetim yok. İnanıp inanmamak size kalmış. 160 TL'e aldığım seti 50 TL'e satmak zorunda kaldım. Ben salakmıyım? Kimse almadı mecburen bu paraya satmak zorunda kaldım. Ailemede ikinci el 70'e almıştım dedim. Hayatım hakkında öğrenmek istediğiniz başka birşey? Var ise bu konudan devam edelim.

Son düzenleme: 3 Ekim 2014
  7. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Tekrar uzuldum o zaman. Umarim ailenle arandaki sorunu cozer,tez zamanda iyi bir salona yazilirsin.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Birde arkadaşlar şimdi orda hiç tanıdığım yok ve 3 aylık alıyorlar acaba sorun yaşarmıyım? Yani sıkılma, bırakma gibisinden?

Sayfayı Paylaş