hangi koşu bandını almalıyım ?

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Serkan- tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Serkan-

Serkan- Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar sonunda konu açabildim. Bu hafta koşu bandı almayı düşünüyorum , bütçem 800 tl haftalardır ürünlere bakıyorum ama bir türlü hangisinden alacağıma karar veremedim.Şimdilik şunlar sıcak geldi.

ALTIS LION 2 HP MOTORLU KOŞU BANDI

Bu ürn Altis'in 2 hp motoru var şuan indirimde fiyatı gayet uygun yorumlar gayet normal sanırım tek eksik eğimi yok.

KDV Dahil 630,00 TL
    -----------------------------------------------------------------------------------------

ALTIS SD 5000 - MASAJ + MEKİK + DAMBIL + TWISTER FONKSİYONLU - 2,5 HP MOTORLU KOŞU BANDI + (75cm Pilates Topu Hediyeli..)

bu ürün ise yine altis'in hepsiburadanın en çok satılan koşu bandıymış. 2.5 hp motor yazıyor üsteki ile arasında 100 tl fark var ama o indirimde olduğu için normalde üstteki bundan pahalı ama bunun motoru 2.5 hp diyor şimdi hangisi daha avantajlı şaşırıyorum , acaba üstekinin malzemesi daha mı kaliteli ?
    bunun da yine bir eksiği eğimi yok

KDV Dahil 718,62 TL

-----------------------------------------------------------------------------------------

Gelelim Eğimli Olanlara

DYNAMIC 720 1,75 HP MOTORLU KOŞU BANDI

bu ürün ise dynamic in göründüğü gibi motoru 1.75 hp fakat eğimi var ama marka olarka sanırım altis daha kaliteli.

KDV Dahil 798,86 TL

GOODMAN ERA 1200M 2,5 HP MOTORLU + MASAJLI KOŞU BANDI + AKSPORT AB ROCKET HEDİYELİ..

Bu ise Goodman 2.5 hp motor ve eğim var fiyatı ise gayet uygun marka olarak pek bilgim yok ama motor ve eğim olması gayet güzel bunuda alabilirim ?

KDV Dahil 748,99 TL

ACTIVA NEVADA 2,0 HP MOTORLU KOŞU BANDI

son olarak birde bu var buda gayet sıcak geldi bunda ise 2.00 hp motor + manuel eğim, ayrıca markası activa sanırım marka olarak da diğer bantlardan kaliteli?

KDV Dahil 798,99 TL

----------------------

Ek olarak arkadaşlar bunlardan bana en sıcak gelen altis lion 630 tl olduğu için eğimi olsaydı düşünmeden alıcaktım ama o sorn yaratıyor şimdi bu eğim çok önemlimidir altis lion u alsam sıkıntı yaratır mı , bu eğimin tanımı olark benim bildiğim koşu bandının eğimi olmazsa ilerde bel sıkıntısı oluyormuş galiba bu mudur ? bunları merak ediyorum. Şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  2. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Sedif bunu beğendi.
  3. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    benim koşu bandımı alabılırsın.
    ben çok memnun kaldım kılo verıp,kondısyon kazanırken.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    senin koşu bandın hangisi????

ayrıca dynamic marka aldım eşime 2 sene önce..hala sorun çıkarmadı..servis ağıda geniş bildiğim kadarı ile..voit markasının ürünlerine bakan servisler ücretsiz kurulum yapıyorlar telefon açtığınızda..

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Bende dunlop un bir modeli var. 2003 de aldım. Hiç aksatmadan 6 yıldır haftada en az 3 kere kullanıyorum. Bir alet bu kadar sağlam olmaz. Hiç sorun çıkarmadı. Bazen 1 saat 12 km/s ile koştum. Son yıllarda hep interval ile koşuyorum. 1dk 6 ile 1dk 13 ile. Bu şekilde hız değiştirmelere rağmen bozulmadı. Spor salonunda hoca interval koşturmuyor 1dk da bu şekildeki hız değişimleri motoru bozarmış diye, aletler çin malı. Bendekinde hiç bir sorun olmadı. Tek sorun interval için 13km/s yeterli olmuyor. 15 e çıkabilen bir makine arıyorum ama onlar da ebat olarak çok büyük. Ama koşu bandında interval kardiyo çok popüler ve faydalı o yüzden bence hıza önem ver. Birçok model 12 ye çıkıyor bir kısmı 13 e. Aradaki 1 km hız çok fark ediyor zorlama açısından. Misal 12 hızında 10-15dk durmadan koşabilirim ama 13 de 5 dk zorlar. Özeti: maksimum hıza önem verilmeli derim.

6. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    benim koşu bandım alım-satım başlığı altında mevcut

dynamic sigma koşu bandımı satıyorum,ılgılenırsenız deneyebılırsınız de

7. stbyerdem

stbyerdem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş hangisini aldın ya aynı dertten müzdaripim.Banada bi yardımcı olun altis le goodman 1200m arasındayım.Şöyle söylim taşıma kapasitesi 120kg altında olmayacak masaj kısmı olacak ev için ideal sessiz çalışan bişeye ihtiyacım var hiçte anlamam bu işlerden birde bana yardımcı olsanz...

Sayfayı Paylaş