Hangi düzende kullanmalıyım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CEYHUN AKGÜN tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. CEYHUN AKGÜN

CEYHUN AKGÜN Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İSTANBUL
    Merhaba Arkadaşlar, uzun araştırmalarım sonucunda aşağıdaki Suplement stoğunu oluşturdum. Bunları belirli hedefler ve amaçlar için kullanacağım. Hepsinin ne olduğu konusunda bilgim var. Bilgimin olmadığı konu, bir arada kullanımları, bir arada kullanılmaması gerekenler. Üç bölüme ayırdım. Genel konuları ve amaçları doğrultusunda. KIRMIZILAR: Temel, günlük egzersiz önesi ve sonrası alınan destekler YEŞİL: Yağ yakıcı, kilo kontrolü TURUNCU: Antreman öncesi preworkout LACİVERTLER: Şeker hastası değilim ama metabolizmam bozulmuş, Diyabetik olma ihtimal çerçevesinde olan biriyim. Şeker hastası henüz değilim. Yaşım 40 olduğundan büyüme hormonu için tetikleyici ve destekler, testostoren vb. destekleri. Burada asıl bilmediğim 14. maddeden itaberen olan ürünlerin diğer suplementlerle kullanımları konusunda önerileriniz. 14-21 maddeler elimde var ama içerik olarak benzer ve ortak olanlarda var. Bir kısmını şimdi bir kısmını daha sonra kullanabilirim. Bu konuda tecrübelerinize ihtiyacım var.
    1. Ultimate Nutrition Vegetable Greens 510 gr / Golden Maple (http://www.******.com.tr/vegetable-greens-1811)
    2. UNIVERSAL ANIMAL PAK (https://www.supplementler.com/urun/universal-animal-pak-44-paket-655)
    3. Universal Creatine Powder 300 Gr
    4. Universal Amino 3001 160 Tablet
    5. SCIVATION Xtend 381 Gr 30 Servis (BCAA)
    6. Optimum Gold Standard Whey Protein
    7. MULTIPOWER Power Pack XXL (Muz Özlü Klasik Tat) 60 gr (Protein Bar)
    8. Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite 110 Kapsül
    9. Universal Animal Cuts 42 Paket
    10. Hardline Thermo L-Karnitin Sıvı 1000 ML
    11. Hardline CLA
    12. Hardline Noxx 5 1000 ML
    13. Musclepharm Assault
    14. Biotech Tribulus Maximus 90 Tablet
    15. UNIVERSAL GHMAX 180 tb
    16. Hardline Zma 180 Kapsul
    17. Universal Animal M-Stak 21 Paket
    18. Dymatize GABA 111 Gram
    19. Universal Nutrition Natural Sterol Complex / 180 Tablet
    20. HARDLINE AOL 120 Kapsül
    21. GASPARI Glutamine 300 Gr
    1.5 yıldır sistemli, programlı ağırlık ve kardio yapıyorum. Kardio olarak P90X3 ve HIIT antermanlar yapıyorum. Yani koşubandı falan filan değil. Ağırlık olarak ise haftanın 6 gününü kapsayan BeachBody'nin BODY BEAST programını uyguluyorumş BULK aşamasındayım. Vücut kitle indeksinde yağ oranım %22'lerde. 87 kg, 40 yaş, 171 cm boy.

Konuyla ilgili dergileri, kitapları takib ederim.

Bu bilgiler ışığında yukarıdaki listeyi bu anterman programı içinde bölümlere ayırarak kullanmak istesem hangilerini bir arada hangilerini daha sonra ya da nasıl bir program içinde kullanmalıyım. ürünlerin başındaki numaraları kullanarak önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

2. CEYHUN AKGÜN

CEYHUN AKGÜN Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yer:
    İSTANBUL
    Temel suplementler konusunda herkes ezerberledi. Ama işi daha ileriye götürmek gerekli. Suplementlerin alım sıralaması ve birbirleri üzerine olumsuz etkileri konusunda bilgi çok az. Ben bu ürünlerden anabolik gelişim için kombinasyon oluşturdum ve idman şiddetini arttırarak yola devam ettim. Bir eksikliğim bu sürecin önünde detaylı bir ölçüm yaptırmamış olmam. Ama sonuç gözle görülür bir gelişim kaydetmiş olmam. 2 yıllık spor geçmişi olan ve %35 lerden %18'lere yağ oranını düşürerek, 95 kg dan, 87 kg düşmeş bir olarak, gözle görülür bir kas kitlesini arttırarak bir noktaya geldim. Ramazan sonrası Definasyon programı planlıyorum. Tümüyle kazançlarımı görmek için.

Universal Animal ürünleri kesinlikle mükemmel bir destekçi.

Sayfayı Paylaş