Hangi Amino asit yardım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve scapegoat tarafından 30 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. scapegoat

scapegoat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 171 cm boyunda 64 kiloyum.Amino asit almak istiyorum.daha önce universal 2700 kullandım.ama çok fazla etkisini göremedim.İdmanlarda performansımın artması için sizce hangi aminoyu kullanmalıyım.Ultimate nutrition 2002 yada universal 3001.fakat 3001 içindeki L-carnitin benim canımı biraz olsun sıktı.kilomdan dolayı sıkıntı olur mu.zaten kilo almak istiyorumda.Yardımcı olursanız çok sevinirim?.yanında protein ve creatin takviyesi olacak.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 03:48 ----------

Kusura bakmayın düzenle butonunu bulamadım ondan dolayı buraya yazıyorum.Arkadaşlar Benim belim yeterince ince.zaten kalınlaştırmam gerek.bana Başka önerebileceğiniz aminoda olabilir.herşeye açığım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 04:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 04:14 ----------

yanında O.N Gold Whey protein ve O.N creatin kullanıcam.

2. scapegoat

scapegoat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah aşkına 40 kişi okuyor 1 kişide bişi yazamıyor mu koskoca forumda ya.nasıl bir yardımlaşma yeri burası.

3. tag

tag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende çok çektim bu durumu :D öğrenciysen hardline ın aminolarını dene ama eğer paran varsa universal animal pak güzel patlama yapıyor çok paran varsa weider den şaşma

4. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    ultimate 2002 universal 2700 ayarında bir amino asit aşağı yukarı.Universal amino 3001 içerik olarak çok iyi bir amino asit ilk 3 te yer alır bence ama tabletler biraz büyük.Arkadaşın dediği gibi paran varsa weider deneyebilirsin weider 2200 veya likit amino olabilir universal in likit aminosunu ve weider premium amino liquid tavsiye ederim.

5. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :https://www.bodyforumtr.com/vbforum/amino-asitler-f39.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş