Hangi çamaşırı giyersiniz ??

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve dinamik.ip tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    kimisi için boxer kimisi için slip... sonuçta her erkek evladının giydiği ilk çamaşırı sliptir...

erkekler kızlar kadar bu işlerle ilgili değildir... anne tarafından alınan slip çamaşırları giyen erkekler birgün ya arkadaşlarından ya internetten yada sevgilisinden boxerın varlığını öğrenir ve bu modaya uymak için adımlar atmaya çalışır...

bu dönem çoğunlukla erkeklerin en hassas oldukları dönem olan ergenlikte yapılan iç çamaşır değişikliği önemsenmesede ileride çok önemli etkileri olmaktadır... (girl friend olaylaRı fln)

boxera geçmeye çalışan bir ergen olarak deneyimli abilerimden ve kardeşlerimden, ilk geçişlerinin nasıl olduğunu ve anneden nasıl boxer istenebileceği gibi bir takım deneyimlerini paylaşmlarını istiram edioRum

sizlerden ayrıca strech mi short mu bunun gibi teknik konularla da ilgili cevaplar bekliyorum...

lütfen bu konuyu ciddiye alın ve kardeşinize bu geçiş döneminde yardımcı olun...
    16 yaşında ergen biri olarak sizden yardım istiyorum.

HawK_İsT bunu beğendi.
  2. Michael Jai White

Michael Jai White Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    abartılacak bi durum yok bi devrin biitşi yeni bir devrin başlangıcı olarak görme annene daha raht olduğunu vs söylersin hatta gidip kendin alırsın ardından memmnun kaldığını belirtirsin valideye o da devam ettirir

HawK_İsT bunu beğendi.
  3. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bencede rahatsız oluncak bı durum yok annene bunu acıkca belırtırsen bence oda anlayısla karsılıyacaktır bence en rahatı ve goruntu olarak en guzelı shtrectır tabı bunu sen deneyerek belırleyebılırsın

HawK_İsT bunu beğendi.
  4. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    teşekkürler ama bir sorum daha var. bu strechler için sperm üretilmesinde sorun çıkartıyor diyorlar yani sıkıyo ya. deneyen biri varsa belirtebilir mi bu durumu...

HawK_İsT bunu beğendi.
  5. /Bulut\

/Bulut\ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İzmir ve Muğla
    strechler yapışıyor çok benim hoşuma gitmiyor ben short tercih ediyorum

6. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ya ben küçüklükten beri slip giyiyorum doğruyu söylemek gerekirse sıktığı için spremde değilde penisde eğrilik ortaya çıkıyor . boxer daha iyi galiba

7. mrgreen

mrgreen Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Boxer 1 kere giydim, bidaha giyemedim nedense :S Slip külot'a alışmışım sanırsam :p

8. yalnızkovboy_89

yalnızkovboy_89 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Endüstriyel Otomasyon
    Yer:
    İstanbul
    en rahatı boxer'dır bence...

9. Gray Wolf

Gray Wolf Üye

Beğenileri:
    267
    Ödül Puanları:
    0
    rahatlık bakımından boxer rahat olabilir ancak uzun süreli kullanımlarda varikosel riskini arttırdığını duymuştum bi ara.. Bu yüzden dar olmamak şartıyla slip kullanmak daha mantıklı gibi... Yalnız bu çokda kafaya takılacak birşey değil hepsinden birer çift al gitsin sırayla kullanırsın ;)

kolay gelsin...

omerbay bunu beğendi.
  10. Klitschko

Klitschko Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör Ve Öğrenci :)
    Yer:
    Kadiköyyy..
    Bende cok eskiden beri boxer kullanıyorum.Hem rahat hemde eşoftman giyince belli olmuyo.Bence slip devri artık kapandı.

11. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Askerlik döneminden beri boxer kullanıyorum.Arada slip giydiğim olmadı fazla.Annene ben slip değil boxer istiyorum dersin olur biter.Büyütülecek bir şey değil.Karne hediyesi değil sonuçta. :)

12. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    :) süper başlık bence siz küçümsemeyin tabiki basit bişey ama nedense o geçiş kutsaldır ben 13 14 yaşımdan beri giyiyorum orta okuldaki kız arkadaşım almıştı annem gördüğünde çok utanmıştım bence sen kendin al.... gördüm beyendim aldım gitti

13. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    vay be :) kız arkadaşın mı aldı... ben hala koşuyorum kız peşinde :)

boxer konusunda geçiş olayı kutsal olduğundan hala bu aşamayı geçemedim bedenden sonra soyunma odasında arkadaşlar dalga geçiyor ama yahu bir türlü rahat edemiyorum melet bir türlü inmiyor ayıptır yazması :D :D :D

14. uA-Boss

uA-Boss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yapışan boxer daha iyi

15. musclefan

musclefan Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İSTANBUL
    Ben boxerı rahat bulmuyorum.Çünkü pantolon giydiğinizde boxer yukarı doğru toplanıyor, öndeki malum arkadaş da sağa sola savrulup duruyor,ortada durmuyor.Ergenlikte 3-4 sene boxer giydikten sonra trunk giymeye başladım.Her şey yerli yerinde, topluca duruyor :D Hareketimi de engellemiyor.O yüzden vücudu saran iç çamaşırlarını tercih ediyorum.Slip,trunks,jockstrap tercih ediyorum.

16. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Boxer uzun vadede varıkosele neden olur..

Ama boxer kullanıyorum.. :D

17. precorefx

precorefx Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Sanırım bazan slip bazan da boxer tercih etmek, bunları dönüşümlü olarak kullanmak bahsedilen riskleri minimize edebilir.

Tercihim slipten yana, özellikle yeni nesil sliplerin, yani "mesh" dokusu bulunanlar, hava sirkulasyonunu artırıyor, bunun da organların ideal sıcaklıkta kalmaları açısından daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

18. ApocalipY

ApocalipY Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi alışmamış k*çta don durmaz mantığıyla ilk boxer giydiğimde bi hayli rahatsız olmuştum sonradan alıştıkça slipten daha rahat ve ferah olduğunu anladım ve genellikle boxer giyiyorum

19. rsL

rsL Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Slip artık karşı cinse itici geliyor,çocukluğumdan beri giymiyorum 6-7 lerdeyken beyaz olanlarla suya atladığım kareleri unutamam ama :D

bunu kendinde alabilrsn bence gözünde büyütme bukadar :)

20. mady44

mady44 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Tabii ki boxer da, esas olarak alacağın kıyafetleri boxer bile olsa annene aldırma çünkü bu konudaki zevkin gelişemez. Ergenlikte başlayan giyinmeyi öğrenmek, ileride sana giyinmeyi bilmek olarak dönecektir. Hiçbir kadın, gerçi senin durumunda kız diyelim bunlara :p , giyinmeyi bilmeyen ve herhangi birşeyini annesine aldıran erkeklerden hazzetmez.

Sayfayı Paylaş