Hamdullah Aykutlu Röpartajı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Coleman tarafından 31 Ekim 2004 başlatılmıştır.

 1. Coleman
  Offline

  Coleman Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  451
  Beğenileri:
  250
  Ödül Puanları:
  73
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  ticaret
  Yer:
  istanbul
  Çocuklar ve sorular...

  Olayın kahramanları Ç : Çocuk - B : Baba

  Ç : Baba, sevişmek neden eğlencelidir ?
  B : Sevişmek sana aynı, parmağınla burnunu karıştırmak gibi bir zevk verir, bu yüzden çok zevklidir.

  Ç : Peki kadınlar neden erkeklerden daha çok zevk alırlar ?
  B : Burnunu karıştırdığında burnun parmağından daha çok rahatlar, değil mi ?

  Ç : Kadınlar neden tecavüze uğramaktan, bu derece nefret ederler ?
  B : Tecavüze uğramak, yolda yürürken birinin gelip burnunu karıştırması gibidir. Bu hoşuna gider miydi ?

  Ç : Hmm.. Kadınlar neden adet günlerinde seks yapmazlar ?
  B : Burnun kanarken karıştırırmısın ? Onun gibi birşey.

  Ç : Erkekler neden sevişirken prezervatif takmaktan hoşlanmazlar ?
  B : Elinde eldiven varken burnunu karıştırmaktan zevk alır mısın oğlum ?

  Ç : Baba, sana ooohaaaa demek istiyorum, süpersin yaaaaa !!!


  :D :D :D :lol: :lol: :badgrin: :badgrin:
   
 2. Coleman
  Offline

  Coleman Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  451
  Beğenileri:
  250
  Ödül Puanları:
  73
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  ticaret
  Yer:
  istanbul
  Güzelim, güçlüyüm, seks doluyum!

  Hamdullah Aykutlu... Bu sene İzmir'de yapılan Dünya Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası'nın 90 kilo birincisi. Aynı zamanda yarışmada "Şampiyonlar şampiyonu" seçildi. Ertuğrul Gülcan aynı yarışmaya 75 kiloda katıldı ve o da ülkemize birincilik getirdi. Aykutlu biraz asabi, konuşkan. Gülcan sessiz, sakin biri. Aykutlu gazetecilerin asılsız haberleriden bıkmış, bizi de pek hoş karşılamadı ama sonra kurulan sıcaklıkla rahatlayıp hiç durmadan konuşarak sormaya çekineceğim sorulara bile daha sormadan cevap verdi.
  Kocaman adamlardı bunlar. Zaten ufacıktım, yanlarında iyice küçüldüm, ufaldım, yok oldum. Kolları benim bacağım kadardı. Zaten vücudumu beğenmelerine rağmen selülitlerime takıldılar. Göğüsleri ise boyum kadar. Taş gibi sert gözüküyordu vücutları. Her yerde damarlar. Bana hep yaratık gibi gelen bu adamlarla sohbet ederken aslında pek de fena olmadıklarının farkına vardım. Vücutlarına olan güvenleri hareketlerine de yansımıştı. Kadınlar ilk önce popolarına bakıyormuş. Ve dediklerine göre sadece vücutları için onlarla birlikte olmak isteyenler varmış. Ama buna karşılar. "Vücutlarımız sermayemiz değil," diyorlar. Ayrıca kendilerini plajda kadın ayartmak için kas geliştiren tiplere benzetenlerden nefret ediyorlar. Tabii ki de vücutlarıyla gurur duyuyorlar. Hele Aykutlu... "Biz şu zamanın heykelleri ve heykeltraşlarıyız," diyor.
  Soruları ben sordum, cevapları Hamdullah Aykutlu verdi, Ertuğrul Gülcan onayladı. Bazı kadınların iğrendiği bazı kadınların bayıldığı bu adamlar bakın neler anlattı:

  * Yarışmalarda bir acayipsiniz. Son haftalarda çalışmalar hızlanıyor herhalde.
  E.G.: Son dört beş hafta çok sıkı çalışılıyor, sıkı bir diyet yapılıyor.
  H.A.: Hazırlık dört ay sürüyor. Vücudun yüz birimlik yemeğe ihtiyacı varsa biz seksen yiyoruz. 20'lik enerjiyi de yağları yakarak alıyoruz. O arada çok halsiz oluyoruz. Eğer bir hafta önce gelmiş olsaydınız size cevap verecek halim olmazdı.
  * Nasıl çalışmalar yapılıyor?
  Antrenman yapıyoruz, düzenli besleniyoruz, iyi dinleniyoruz ve psikolojik olarak da hazırlanıyoruz. Biri eksik olursa başarıyı yakalayamazsınız. Benim özel hayatımda kız arkadaşımla problemim olmamalı. Bizlerle birlikte olanların bize destek olması lazım. Biraz egoist olmalıyız ki vücudumuz yüzde yüz performans göstersin.
  * Peki siz sizin gibi vücut geliştirmiş, kas içindeki kadınlardan mı hoşlanıyorsunuz?
  E.G.: Hayır. Ama mutlaka güzel vücutlu olmalı. Yanımızda şişman bir kadın iyice bozuk gözükür.
  H.A.: Hayır, o kadar kaslı olmasın ama yağsız, diri bir vücudu olması gerekir. Fiziğine dikkat eden bir kadın bana beyninin güzelliğini de gösteriyor. Hayata bakış açısını anlıyorum. Kalçası yağlı olup da bundan rahatsız olan bir kadının hayatındaki problemleri, içindeki durumu biliyorum. Kadınların kalçalarının üzerine kazak geldiğinde bana istediği kadar hayatımdan memnunum dese de ben ona inanmam. (Bu arada hepimiz benim belime sardığım hırkaya bakıyoruz). Kadın teşhircidir. Kadın standartların üzerindeyse kendini göstermek ister.
  * Peki siz bu kadar emek verdiğiniz vücutlarınızla teşhirci değil misiniz?
  Amacım teşhircilik değil ama insanların bana bakmasından hoşlanıyorum. Vücudumun bazı hatlarını kendim gördüğümde bile haz alıyorum. Allah bana 65 santim bel vermiş, ben bunu gösteririm.
  * Bu vücutlar göründükleri kadar güçlüler mi?
  Ben bugün yüz kiloyla kol antremanı yapıyorum. Bu ağırlık zamanla artıyor. Beslenmeme dikkat ediyorum. Elbette ki çok güçlüyüz.
  * Bu kaslı erkekler aynı zamanda maçolar mı?
  Bu sporda belli bir yerlere gelebilmek için çok şey yaşamış, beyninizi de geliştirmiş olmanız gerek. Akılsız insanlar bu sporu yapamazlar. Tabii biz dünya şampiyonlarıyız. Sokakta vücudu gelişmiş insanlar akıllı, maço olmaz diye bir şey yok. Ayrıca ben tatlıcıyım. İsviçre'de tatlıcılık yapıyordum. Ertuğrul da çok güzel yemek yapar. Evde yemekleri biz yaparız.
  * Peki böyle kendine bakan, güçlü, kaslı ve dediğinize göre akıllı sizlerle birlikte olan kadın sizden ayrıldıktan sonra ne hale geliyor?
  Bizimle beraber olan kadın başka erkekte aynı şeyleri bulamıyor.
  * Nasıl yani?
  Düzenli bir yaşama kavuşuyor. Uyku, yemek, eğlence anlamında... Kadın sağlığına kavuşuyor, dış görünümünü değiştiriyor, daha güvenli bir insan oluyor. Bir de kadınlar beslenme uzmanlarına gidiyor ki rejim yapsınlar, güzelleşsinler. Sizin evinizde bir erkek var ve o da bir beslenme uzmanı. Daha güzeli olabilir mi?
  * Bu vücutlar tacize uğruyor mu?
  Elbette. Sadece vücudumuz yüzünden bizimle ilişkiye girmek isteyenler oluyor. Böyle ilişkilere hiçbir zaman sıcak bakmadım ve böyle teklifleri de kesinlikle kabul etmedim. Ayrıca sadece kadınlardan değil, erkeklerden de teklifler, telefonlar, mektuplar alıyoruz. Bunlar normal şeyler ama kararlar sizin elinizde. Vücudumu hiçbir zaman sermaye olarak düşünmedim.
  * Ya siz... Siz bu kadar kaslı, damarlı, dev gibi bir vücudu güzel buluyor musunuz?
  İki at koyalım. Birisi sütçü beygiri, biri yarış atı hangisine bakarsınız?
  * Bana güzel bakanına...
  Peki şöyle düşünelim: Adale burada, estetik burada, dinçlik burada... Bu güzel olmayacak de ne güzel olacak? Göbekli bir insan mı? Ya da kaburgaları belli olan bir erkek mi? Beni onların yanına koyun. Erkek veya kadın, beni güzel bulacaktır.
  * Kendinize uygun jean falan bulabiliyor musunuz?
  H.A.: Buradaki kot sanayisi çok gelişmiş. Kendime birkaç tane pantolon almak istedim. Allah inandırsın üç gün gezdim. Yüzlerce pantolon denedim. En sonunda bir tane bulabildim.
  E.G.: Ama Avrupa ve Amerika'da bizler için üretilmiş kıyafetler oluyor. Artık Türkiye'de de bizim için kıyafet üreten spor firmaları bize hediyeler veriyorlar.
  * Takım elbise hiç giyemiyorsunuzdur? H.A.: Yaptırmak zorundayız.
  E.G.: Ben geçen sene bir ceket almak istedim. En son büyüklük 56'ydı. Ama sadece kolumun yarısı girdi. Biz de güzel giyinmek istiyoruz. Ayrıca yürürken hareket etmiş olduğumuzdan kasımız şişmeye başlıyor. Bizim kıyafetlerimiz o yüzden rahat da olmalı. Tişörtlerimiz esneyebilmeli ki sürekli değiştirmeyelim. Adalelerimiz 10 hareketten sonra büyüyor. Kıyafet de bizimle büyüyebilmeli.
  * Siz sürekli gelişiyorsunuz. Sürekli de yeni kıyafetler mi alıyorsunuz? H.A.: Şu ana kadar en az 10 gardırop değiştirdik.
  * Arnold Schwarzenegger gibi size de film teklifleri geliyor mu?
  H.A.: Keşke gelse. Ama biz yurtdışında yaşadığımız için pek olmuyor. Ama ciddi bir film teklifi gelse neden kabul etmeyelim ki.
  E.G.: Almanya'da Türk sporcuyu değil Alman'ı tercih ediyorlar.
  * Son sorum. Kadınlar sizi seks yönünden de çok kuvvetli zannediyorlar? Bu kadar vitamin, antreman, düzenli beslenme gerçekten de yarıyor mu?
  H.A.: Dünyanın hiçbir yerinde bir erkek seks gücüm kötü demez. Öyle arkadaşlar var ki kendilerinin seks güçlerinin çok fazla olduğunu söylüyorlar. Bu normal insan sabahleyin kalkıyor bir çay içiyor. Yanında bir dilim ekmek ve üç sigara... Ben sabahleyin kalkıyorum, sütler, etler, vitaminler, meyve suları. Eğer o insan belli yerlere gelebiliyorsa ben nerelere gelebiliyorum siz düşünün. Ayrıca vücut geliştirme sporu insanın vücudundaki testesteron, yani seksüel hormonunuzu da yükseltir.
  * Şimdi tüm kadınlar kocalarının salonlara gitmesini isteyecek.
  H.A.: Olsun. İnsanları bu spora özendirmek için seks alet olarak kullanılacaksa o da kullanılabilir.
  E.G.: Ama kadın da yapmalı. Benim Almanya'daki spor salonuma elli yaşında bir kadın geliyordu. Benimle çalışmaya başladıktan üç hafta sonra yeniden adet görmeye başladı.

  Merak ettikleriniz:
  Kıl: Aslında ağırlık çalıştıkça kılları artıyor ama yarışmalarda kasları daha çok görülebilsin diye kazıyorlar.
  Yanık ten: Özel, fondöten gibi boyalarla yanık bir tene sahip oluyorlar.
  Parıltı: Yarışmadan önce üzerlerine özel olarak hazırlanmış bir yağ sürüyorlar.
  Mankenlik: Yarışmalardaki güzel yürüyüşleri, gülüşleri yılların verdiği tecrübeden kaynaklanıyor. Ayrıca artık işin içine daha çok şov karıştığını da kabul ediyorlar.
  Sağlık: Kalp kirizi ve kireçlenme riskleri daha az.

  Ertuğrul Gülcan :
  1964 doğumlu. Vücut geliştirmeye 20 yaşında başladı. Daha sonra Almanya'ya gitti. Almanya Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda bir kere ikinci, iki kere de birinci oldu. Sonra Türkiye'ye geldi. 1992 yılında Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonu oldu. Aynı yıl Dünya Vücut Geliştirme Yarışması'nda yedincilik elde etti. 6 ay sonra Macaristan'daki Avrupa Şampiyonası'na katıldı ve birinci oldu. 1993 yılı dünya üçüncüsü, 1994 yılı ikincisi, 1995 yılı birincisiydi. 1996 yılında Ürdün'deki Dünya Şampiyonası'nda birinci olduktan sonra bir yıl ara verdi ve bu sene İzmir'de yapılan Dünya Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası'nda 75 kiloda birinci oldu. Ölçüleri ise:
  Boy: 160 cm
  Kilo: 75
  Göğüs: 130 cm
  Bel: 67 cm
  Bacak: 65 cm
  Kol: 50 cm

  Hamdullah Aykutlu
  1965'te doğdu. Spora 16 yaşındayken Ahmet Enünlü'yle başladı. Başladıktan 5 buçuk ay sonra Beden Terbiyesi Kupası'nda ikinci oldu. Aynı yıl Türkiye Genç Erkekler Vücut Şampiyonası'na girdi ve birinciliği aldı. 1984 yılında Genç Erkekler'de dünya ikincisi ünvanını aldı. 19 yaşında Dünya Genç Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonası için İsviçre'ye gitti ve ikinci oldu. Daha sonra Zürih'teki yarışmada birinci olunca Zürih'te kalma şansı tanındı ve 14 sene İsviçre'de yaşadı. 1990 yılına kadar girdiği tüm yarışmaları kazandı. 1992 Dünya Şampiyonası'nda da birinci oldu. 1997 yılında dünya ikincisi oldu. Bu sene İzmir'de yapılan yarışmada ise 90 kiloda birinci ve şampiyonlar şampiyonu seçildi. Ölçüleri ise
  Boy: 177cm
  Kilo: 90 kg
  Göğüs: 130cm
  Bel: 67 - 70 cm
  Bacak: 65 santim
  Kolu: 50 cm


  :lol: :lol: :D :D
   
  Prometheus676 bunu beğendi.
 3. Guest
  Online

  Guest Guest

  Simdilik yarisini okudum :D Daha sonraya okuruz,
   
 4. Nassim
  Offline

  Nassim Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2004
  Mesajlar:
  218
  Beğenileri:
  11
  Ödül Puanları:
  0
  Yer:
  Danmark
  HAHHAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHA :D :D :D :D :D :D :D

  Nerden buldun ula bunu ???
   
 5. Coleman
  Offline

  Coleman Üye

  Katılım:
  15 Ağustos 2004
  Mesajlar:
  451
  Beğenileri:
  250
  Ödül Puanları:
  73
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  ticaret
  Yer:
  istanbul
  Doping Uyarılar

  Doping bilindiği gibi bir takım ilaç kombinasyonları ile yapılan gelişme işlemleridir. Gelişme gerçekten güzel ve hoş bir durum fakat bunu yaparken riskinide düşünmek gerekir...

  Yaygın olarak anabolizan & steroid yani hormon ve su toplayan ilaçlar kullanılmaktadır bu ilaçlar vücuda gerçekten büyük zararlar vermektedir.... ne kadar yardımcı koruyucu vitamin vs... alınırsa alınsın zararın büyük çoğunluğu engellenememektedir.

  Steroid olarak adlandırılan hormon ilaçları insanın cinsiyet özelliklerini belirleyen hormonlara etki etmektedir ve ciddi hastalıklara yol açmaktadır

  * Saç Dökülmesi
  * Prostat
  * Kısırlık
  * Ses değişikliği (bayanlarda ses sertleşmesi baylarda incelme kadınsı haller vs....)

  Anabolizan olarak adlandırılan ilaçlar ise genelde su toplayıcı özellik gösterir bunun en güçlüsü anapolondur.. ve en tehlikeli anabolizan ilaçtır bu ilaçları kullanan kişilerde ciddi gelişmeler söz konusu olur vücut su topladığı için büyür ve kişi geliştirğini zanneder aslında vücuda alınan sudur.... bu ilacın kesilmesi ve antremanların bitirilmesi sonunda vücuttaki sular karaciğere dolar ve zehirler ayrıca ilaçların kullanımı esnasında karaciğerden sentezlenip vücuda dağıldığı için karadiğere ciddi etkiler vermektedir ve bu tür ilaçların en çok etki ettiği kısımda karaciğerdir. bu ilaçlar hastanelerde hastalara belirli ölçülerde dozları ayarlanarak verilmektedir ve bu kadar ciddi zararlı olan bir ilacı üzüm yutar gibi yutmanın vereceği zararları düşünmek ne kadar ürkütücü....

  Aslında bu konu ilaçları anlattıkça uzar gider.... kısaca özetlicek olursak doping yapmak kişiye kullandığı zamanda olmasa bile ilerde ciddi sonuçlara sebep verir biz bütün tıp dünyası olarak ve sitemiz olarak doping kullanımını önermiyoruz....
   
 6. Nassim
  Offline

  Nassim Üye

  Katılım:
  9 Temmuz 2004
  Mesajlar:
  218
  Beğenileri:
  11
  Ödül Puanları:
  0
  Yer:
  Danmark
  Iyi bilgilendirme, yeni siteyede eklense iyi olur.
   

Sayfayı Paylaş