Halter Hakkında

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve lonelywolf tarafından 12 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lonelywolf

lonelywolf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaslar 4-5 yıldır fitnessle ugrasıyorum son 1 yıldır crossfit yapıyorum mobilitem bana ve bi kac bu işi iyi bilen bi kaç hocama göre göre iyi. Kaldırdıgım max kilolara gelirsek 160 deadlift x1 140x1 back 100x1 front son zamanlarda agır girmiyorum ve bireysel olarak calısmaktan hoslandıgım ve güç bakımındanda yararlı oldugu söylendigi için bu hareketlere biraz agırlık vermek isteyip gelistirmek istiyorum. Sorum Su Dedigim gibi fazla yüksek kilolara girmiyorum fakat 70 kg 80kg gibi split jerk ve push jerk maxlara sahibim . kendim halterci videolarını izledigim kadarıyla ve forumlarda gördügüm kadarıyla
    temel hareketleri ve işe yarıcak hareketleri yapıyorum squat(front) -deadlift - goodmorning-hip thrust-lunge-ayriyetten barfiks ve diger cekisler bunlardan yana sorunum yok ama patlayıcıı hızımı ve kiloları nasıl arttırabilriim patlayıcı güc icin agırlıkla jump squat ve box jump yapıyorum baska önerisi olan söylerse veya beni bilgilendidirse sevinirim bu söylediklerm hakkında

aslangur bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş