Halk otobüsü maceram ve zihniyet..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve atalay007 tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. atalay007

atalay007 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Dün halk otobüsüne bindim ve en arkaya 6lı koltuğa oturdum.
    İleriki duraktan 2 kız bindi ve arkaya geldiler ben iyice sola yanaştım otursunlar diye onlara 3 koltukluk yer açtım.
    Neyse biri geldi cam kenarına oturdu diğer arkadaşı başı kapalı bacımız yüzüme bakıp yüzünü ekşitti ve arkadaşına ben can kenarına geçerim sen buraya otur dedi o da neden deyince kaş göz yaptı sonra diğer kız benden tarafa yanaştı ama aramızda hala 1 boş koltuk mesafesi vardı. Diğer kız da cam kenarına geçti.
    Bu durum benim zoruma gitti tabiki kalktım on kapıya doğru yanaşıp ayakta bekledim sinirden elim ayağım titremeye başladı.
    Ben sapık değilim insan gibi yaşamak için çabalayan vatandaşın tekiyim. Bugüne kadar kimseye yan gözle bakmadım benim ablam da başı kapalı benim de ablam var diye kimsenin ahını alacak davranışta bulunmadım.
    Madem benim yanımda bir koltuk mesafesi olmasına rağmen oturmadı, yanındaki kız arkadaşını niye oturttu?
    Ben oturmam mekruh ya da günah ama sen otur anlamına geliyor.
    Madem benim yanıma mesafe olmasına rağmen oturmak sakıncalı ve tehlikeliyse arkadaşını neden tehlikeye atıyorsun?

Bilmiyorum ama bu zihniyet beni rahatsız etti ilk defa başıma geldi belki ondandır.
    Tuhaf oldum garip oldum iki gündür belki ben abartıyorumdur belki hepinizin başına geliyordur bilmiyorum ama başıma ilk defa geldiği için sizinle paylaşmak istedim normal mi bu arkadaşlar?

MericCesur, winston123, mrtyler2 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Abartmiyorsun,yasadiklarin normal degil ama yazdigin Kadar kafana takilicak biseyde degil ,her birey kendi davranis ve yaptiklarindan sorumludur,ayip kendi ayibidir,cokda kafaya takmaya deymez.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Mart 2015 ---
    antalyadami oluyor bu olay?

Created By Loss ve atalay007 bunu beğendi.
  3. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bunda kafana takılcak birşey yok sen gayet efendi gibi cam kenarına yapışmışsın ordaki örümcek kafalı olan o kapalı dediğin kız senin yapabilecek bir şeyin yok ben olsam kalkmazdım oradan kendisi ayıp etmiş sen neden kötü hissediyorsun?

atalay007 bunu beğendi.
  4. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Muhtemelen yanına oturmak istemeyen arkadaşın hormonları biraz fazla çalışıyor, devamlı uyarılma sonucunda da herkesin kendisi gibi sürekli üremeye odaklı hareket ettiğini düşünüyor. Bu arada başı kapalı veya açık diye yorumlamak doğru değil, bireysel olarak değerlendirelim lütfen. Kadın kadındır, sadece yere doğru bakan gözleri görünürken ota b.ka tahrik olanları olduğu gibi, son derece alımlı, dikkat çekici giyimli ve işin cinsellik yönü aklına dahi gelmeden oradan oraya koşuşturanları da var. Şunlar veya bunlar yerine şu ve bu demek daha iyi.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Başkalarının saçma davranışlarını kaale bile almamalısın bence. :D Otobüste yan yana oturunca birbirinizimi yiyormuşsunuz ya :D haha gerçekten komik yaklaşımlar bunlar , ben olsaydım kulaklığımı takar müziğimi dinler veya kitabımı açar okur :D onları yokmuş sayardım , çünkü tanımadığım biri benim için zaten yok.
    Kızlara gelince çok acayip görüşlere sahipler demek ki , erkeklerin kızları yediğini düşünüyor bu yapıya onları oturtan ne bilemem ama onları yargılamayada gerek yok böyle kabul edip geçmek gerek bence :D çünkü gereksiz tepkiler , salak saçma davranışları var bu dediğin tiplerin :)

atalay007 bunu beğendi.
  6. atalay007

atalay007 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    İkisi de oturmak istemese dediğin gibi algılarım ve kendime sorarım ulan acaba bende bir sıkıntı mı var derim ama yanındaki başı açık kıza sen ondan tarafa geç deyip bana böyle davranması aklıma direk onu getirdi. Küçük şeyleri kafana niye takıyorsun demiş arkadaşın birisi de. Başıma ilk kez geldi ve bu gibi mimikleri takıntı yapan insanlar çok var

7. atalay007

atalay007 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabınız için teşekkür ederim iyi oldu yazdıklarınız en azından o vatandaşın sıkıntılı olduğuna iyice kanaat getirdim.

8. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hergün başıma geliyor bu ve bunu 4-5 yıl önce farkettim (13-14 yaşında). Toplu taşıma araçlarında 4-5 yıldır oturmuyorum. Otobüs az kullanıyorum ama kullandığımda da ortadaki boş yerde ayakta dururum metroda ise bomboş değilse oturmam birisi binerse hemen kalkarım %95 vagonların sonlarında başlarında ayaktayımdır. Artık alıştım bu saçma hareketlere. Ha belki alışmamam gerekiyordur tepki göstermem gerekiyordur orasını bilemeyeceğim.

atalay007 bunu beğendi.
  9. merttohumcu

merttohumcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bikac ay once metrobuste gay amca cikma teklifi yapmisti yanindan uzaklasirken bari telefon numarani vereydin diye seslenmisti.bunu okuyunca aklima geldi . turlu turlu insan var insanlarin nasil davrandigini cokta takmamak gerek bence.

10. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kiz hakkaten gerizekaliymis.sanki yanina otursa kizligi bozulacak.gerizekali bir örümcek beyinli işte.

11. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Bunlar kafayı yemiş takma

12. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Tek örnek bu değil merak etmeyin benimde başıma çok geldi.Selam verince abaza ya da sapık damgası vuruyor bazı görgüsüzler o yüzden artık çoğu kıza selam bile vermediğim oluyor valla ayıp ettiklerimde oluyordur ama çok sinir bozucu bir durum yani insan gibi geçişirken selam veriyorsun salak salak davranışlar.

13. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Sende bir problem yok kardeşim.Ama bugünkü Türkiye'nin hali malum tecavüzcüsü,hapçısı takmamak lazım kafaya.Kızlarda kendini biraz güvende tutmak istiyor.Açıkçası bir baş örtülü bayan yanı boş olduğu zaman oturmuyorum rahatsız olmasın diye.O üstte örümcek kafalı diyen herif sizleride biliyoruz spor forumunda konuşturtmayın beni.

14. MericCesur

MericCesur Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde basima sürekli geliyor böyle şeyler 2-3 ay önce tek basima oturuyordum otobuste turbanli genc bir bayan bindi arkada da birer amca oturuyor tek başına bu hanimefendi geldi bana arkaya gecermisiniz dedi.Tek basina oturmak istiyor yani tamam dedim gectim amcanin yanina sorun degil tabiki ama insana sapik muamelesi yapilmasi koyuyor.Ilk basta sinirleniyorum ama takmamak lazim

15. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    'Baş örtülü' olanları rahatsız etmemek için yanlarına oturmuyorken, baş örtülü olmayanların rahatsız edilebilir olduğunu düşünerek mi yanlarına oturuyorsunuz?

16. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Kendini niye guvende hissetsin ki sapik vb.degilim ben.sen de örümcek kafalıgillerdensin sanirim

17. KassızAdam

KassızAdam Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Wushu Sanda
    Çoğunlukla onların yanına da oturmuyorum konumuz bu olduğu için bunu dedim.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Nisan 2015 ---
    Kardeşim sen sapık olmayabilirsin.Bana da oldu bir çok kez oldu hatta.Ama karşıda ki bizim iyi biri olup olmadığımızı da bilemez.Spor konusu açmadım zaten forum spor forumu olduğu için arkadaşa onu dedim sana demedim zaten.Ayrıca müslüman ülkedesiniz düzgün konuşun.

Sayfayı Paylaş