Haliç Üniversitesi Besyo

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve avengeren tarafından 25 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Selam. Ygs den 270-280 puan civarı gelicek. Haliç Üniversitesinde antranörlük okuyanlar varsa yazsın lütfen. %50 burslu falan girme şansım nedir ? Besyo hazırlık kursuna gidiyorum. Çok yeteneğim yok ama sıkı çalışıyorum.

2. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Haliçte antrenörlük öğrencisiyim barajı geçtikten sonra özel yetenek sınavına giriceksin orda 4 parkur seni bekliyor olacak iyi performans gösteremezsen burs zor spor yöneticiliği ve rekreasyonda şansın daha yüksek burs açısından talep daha az bu bölümlere sormak istediğin başka birşey varsa yardımcı olayım.

avengeren bunu beğendi.
  3. doğanzzv

doğanzzv Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben sorabilirmiyim ? Ygs puanım 230 civarında bende ege beyso istiyorum haftaya kursa başlama ihtimalim var bu sürede hazırlanabilirmiyim ve başvurular nasıl oluyor

avengeren bunu beğendi.
  4. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    Her okulun özel yetenek sınavı farklı oluyor istediğin üniversitesininki nedir bilmiyorum kursun sana katacağı en iyi şey deneyim ve tecrübe olur ne yapacağını görürsün ona göre hazırlanırsın faydasını mutlaka görürsün yani ama çok mu gerekli dersen hayır derim bireysel olarak mutlaka kondisyonunu yükseltmeni tavsiye ederim sınavda ihtiyacın olacak başvurular her okulda farklı oluyor bunu okulun sitesinden takip edersen veya okulla iletişime geçersen daha sağlıklı olur umarım istediğiniz yerlere yerleşirsiniz.

avengeren bunu beğendi.
  5. oquzhan41

oquzhan41 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Bende bu sene besyo girmek gibi bir düşüncem var. Ama hiç bir bilgim yok mülakatlar haricinde mesela ben antrenör olmak istiyorum Kocaeli Üniversitesinde branşlara baktım istediğimi bulamadım ben Vücut geliştirme Fitness antrenörü olmak istiyorum sadece onun üzerine bir eğitim mi verilicek yoksa yüzme basketbol vs hepsinin eğitimi verilicek . Ben istediğimi yapabilmem için ne yapmam gerek bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim :) Birde mülakatlarda doping testi yok dimi :D:D

6. UtkuG

UtkuG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    İyi günler konu var diye açmaya ihtiyaç duymadım. Bu sene besyoya hazırlanıyorum, ygsden 270-290 arası bir puanla haliç %50 veya %100 burs şansım nedir 2aydır yeteneğe hazırlanıyorum

Sayfayı Paylaş