Hacim kombinasyonu fikir verirsenız sevınırım

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve HaraMii tarafından 7 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. HaraMii

HaraMii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    -syntha 6
    -BSN nox 2.0
    -creatin
    -bcaa
    -glutamine
    -vitargo
    -multivitamin

Bunları nasıl kombıne edıcem bı yardımcı olursanız çok sevınırım

bench_O

2. AdiosKid

AdiosKid Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu konuyu takip etmem lazım aynı soruyu bende sorucaktım :D

3. HaraMii

HaraMii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    da kimseden bi yanıt gelmıyo hacım kazanmak ıcın lazım sağlam bı kombınasyon olcak

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:07 ----------

syntha 6 yerıne Nutrex Muscle Infusion Black tercih ediyorum içerik bakımından

4. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    hacim için gerekli karbo prot yağ makronu yaptın mı? bunları yapan adam böyle bir soru sormaz bile. yine de yardımcı oliyim kreatin yüklemesi yaparak kaslarının hacmini artırıcaksın bi nevi su tutucaksın. nox antreman kaliteni artırır, bcaa kaslarını korur , synta komplex protein zinciri . kaslarını kısa ve uzun süreli besler. glutamin hiç bir şeye yaramaz. vitargo hacilenmene yardımcı olabilir günlük karbo eksikliğini karşılar. multivitaminler seni zinde ve dinç tutar.
    ama dediğim gibi bunların etkisi %5 bile etmez bence. sağlam bir diet programıyla hacimlenebilirsin. hafta 0.6-0.8 kgden fazla almamanı öneririm.

5. HaraMii

HaraMii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bunları zaten bılıyorum soruyu anlamıssın kombınasyonunu nasıl yapıcam gun ıcınde nasıl kullansam ıyı olur dıye sormustum

Sayfayı Paylaş