Hacim kazanamama

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve brk123456 tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. brk123456

brk123456 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar yasım 28 boyum 1.84 kilom 72 tam olarak 12 aydir spor yapiyorum bir kez boynum tutuldu 3 hafta uzak kaldım bir de ramazanda 3 hafta biraktım onun dısında duzenli haftada 3 gün yaptım ve 5.ayda 1 kutu protein tozu kullandim 10.ayda weider amino liquid bitirdim ve hala kilom ayni vucut görüntüsünde de 12 ayda %30luk bi degisme var ancak hacim kazanma ve kilo alma bakımından hicbir gelişme olmadı sizce yanlış yaptıgım yer neresi??

2. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Beslenme anttenman sekli.

3. brk123456

brk123456 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Protein agirlikli besleniyorum ve cok dikkat ediyorum yedigime ictigime

4. mutantWorkout

mutantWorkout Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    beslenmene çok önem vermelisin supplement olarak da casein,protein,kreatin, bccaa kesınlıkle kullanmanı öneririm. atrenman sisteminde hit olmalı, max set,super set, eksiltme tarzı yöntemleri denersen sonuç kaçınılmaz olur ınan kı

5. [Bukowski]

[Bukowski] Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    kreatin kullanmayi bilmiyosan alma bobreklerinden olma iyce arastir oyle al. sana tavsiyem hacim lazimsa 6 tekrar calis ve cok yavas indir agirligi

6. _adanali_

_adanali_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Protein yerine karbonhidrat ağırlıklı beslenmelisin doğal beslenme çok çok önemli bak benim boy spora başlamadan önce 1.87 kilo 73 idi suan 86 kiloyum 2 ay oldu başlayalı... Ve günde 6 öğünün aşağısına düşmüyorum kusana kadar yiyorum tabi bu yediklerinde kaliteli karbonhidratlar olması lazım öyle her bulduğunu yemek değil...

Sayfayı Paylaş