Gunde kac saat kardiyo yapmak lazım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gsdodogs47 tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gsdodogs47

gsdodogs47 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selamun aleykum
    ben gunde 1 saat spinning yapıyorum
    20dk koşuyorum 15 dk cross yapıyorum ama kosmayla cross un zamanı artabiliyor
    sizce fazlamı yapıyorum kas yakarmıyım boyle ideal sure nedir
    bide yaş 16 kilo 78 hoca kalp atısı 150-160 arasında olsun en iyi oyle yağ yakarsın zaman onemli degil diyor sizce onemlimidir dumbelllls

2. HasanUtku

HasanUtku Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mali İşler
    Yer:
    İstanbul
    Bence çok fazla. Cardio'yu haftada 3-4 kez en fazla 40 dk yapmalısın. Yukarıda yazdığın gibi bir antreman programını her gün yaparsan uzun mesafe koşucular gibi cılız bir görüntüye sahip olursun.. Ayrıca Hocan vücudunla ilgili detaylı bir analiz yaptı mı ? Çünkü senin metabolizma yaşını, yağ oranını kan seviyesi vs bilgileri bilmeden kalp atış hızı 150 - 160 arasında olmalı demesi çok saçma. Her insana göre farklılık gösterir bu olay.

Ağırlık antremanı ve cardioyu birleştirmelisin. Sadece cardio yapmak iyi bir vücut yaratmaz. Kas kütleni artırırsan hem daha iyi yağ yakar hem de daha iyi bir görünüme kavuşursun. Dediğim gibi hafta da 4 kere ağırlık antremanı + 40 dk cardio.

Son düzenleme: 16 Nisan 2013
    Verminaard bunu beğendi.
  3. gsdodogs47

gsdodogs47 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    agırlık anteremanı yapıyorum sırtım omuzlarım iyi kollar ortadan az :D karında ise gobek var 40 dakkada cok az geliyor bana zaten spinning dersi 50 dakka :) enerjimi atamıyorum
    Muscletech hydroxycut hardcore stix kullanıyordum bitti simdi elite siparis ettim onu kullanmaya baslıyacam bu ilacla 40 az gelir gibime geliyor

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri : cardio, kardio, yağ yakımı

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş