Grenade mi yoksa l carnitine multipower liqit?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Mlstts tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Grenade ve multipower l carnitine?

1. Grenade

oy sayısı 0
    0,0%
  2. L carnitine multipower liqit

oy sayısı 2
    100,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mlstts

Mlstts Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben 19yasinda 59kilo 1.62boyunda bir kizim ve yag oranim %30 hocalarim program disinda yag yakici almami onerdi. Fakat grenade ve multipower arasinda kaldim. Sivilar daha cok vucutta etkili oluyor diyorlar. Ama grenade termojenik bi kapsul. 4-6gun spora gidiyorum beslenmeme dikkat ediyorum. Ama sporum aman aman agir degil cunku tenisci dirsegi var agirlik pek yok. Haftanin 3gunude cycling yapiyorum. Oneriniz sizce nedir?

2. unverferhan

unverferhan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar
    benim fikrimi sorarsan beslenmene dikkat spora devam hatta spor esnasında ılık yada soguk 1 litre yeşil çayı spor sonuna kadar su içer gibi tüketmek müthiş etki uyandırıyor ve ter attırıyor, ayrıyetten tabiki l-carnetine öneriyorum hatta cla ve l-carnitin kombine olursa daha iyi cla yemeklerden hergün 30 dkka önce , l-carnetin ise spordan önce

3. Mlstts

Mlstts Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beslenmeme dikkat ediyorum zaten ama grenade markasini cok soylediler internette okudum ama bazilarina hic etki etmemis. Acaba diyorum bu ay l carnitine kullaniyim faydasi var mi onu goreyim fiyat acisindanda mantikli

4. unverferhan

unverferhan Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dediğim gibi l-carnetine sıvı ve cla öneririm, maddi durum yetersizse tabiki l-carnetine sıvı alın haftada 3 gun antreman uygun , 1 ay kullanın beslenmeye dikkat farkı göreceksiniz dikkat edin amaç öncelikli yağdan vermek kastan değil

5. Mlstts

Mlstts Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Şubat 2016 ---
    Maddi durumdan bi sikinti yok ama grenade ise yarayacak mi diye kararsizim o kadar para bosuna vercegime l carnitine alirim numunelik kullandim 1kapsul aldim gunde 2 sadece fazla wc cikardi onun disinda bi enerji filan olmadi

6. Padme

Padme Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba, grenade konusunda deneyimlerimi yazmak istiyorum. Bki ye göre normal kilolu olan bir kadınım, haftanın 4 günü düzenli spor yapıyorum antreman programımı kendim belirliyorum, bazen deli gibi çalıştığım bazen daha hafif geçirdiğim antremanlar oluyo haliyle. Tabii bel çevresi ve bacaktan (basen değil) biraz daha yağ yakmak istedim gittim aldım bu ürünü.. Valla kafama edeyim ya, o derece. Vücuttan su atıyo diüretik bi ürün ama hiçbi etkisi yok hatta yan etkisi var. Günde normalde 1 lt ye yakın kahve içen bi insanım ona ragmen bende ciddi bir uyku sorunu yaşattı, uykusuzluk değil ütünü alınca ağırlık çöküyo, uykum geliyo deli gibi. Spor esnasında enerji vermiyor bana mesela hatta kaslarım sanki 5 günlük laktik asit salgılamış gibi yorgun geliyo bana.. Bırakıyorum o yüzden ben cla*l carnitin kombin yapıcam. Diyet konusunda da tabii siz erkeklerin dieti daha farklı olucaktır ama ben sabah gayet 2-3 dilim uno denge yiyorum, hatta canım tatlı isterse chokoliva sürüyorum. Sabah yiyin arkadaşlar ciddiyim, kendimi araba gibi düşünüyorum artık sabah depoyu doldurup aksama kadar az az gidiyorum sonra. Aksam azıcık.. Ha bu arada greçka diye bir şey var karabugday, lif ve protein oranı çok yüksek, kompleks karbonhidrat ve şeker oranı aşırı düşük, bunu da araştırın derim.

Bence grenade'e o parayı vermeyin valla

Sayfayı Paylaş