GRAVITY BOOTS

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve DrBatu tarafından 11 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cumleten selamun aleykum.. Gravity boots ! Boyun mu kisa? Karin kasi mi yapamiyorsun? İste gravity boots seninle. Ertugrul AKBAY bu isin ehlidir. Onun kitabini okudum. 16 yasindayken 1.60 cocugu 1.86 yapti. Kendisi 77 yasinda 1.76 olmasi gerekirken tam 12 santim uzayarak bunu yendi ve simdi boyu 1.88.. Evet arkadaslar bu aletle yapacaginiz haraketler ters dondugunuz icin beyninize yeterli oksijen ve gozunuze yeterli kan gitmesini sagliyor. Ertugrul Akbay 77 yasinda ve ne hipermotrop ne de astigmat.. Bu adam hayatini bu ise adamis ve cozum bu alette.. İnternetten diger fiyatlara ve urunlere de bakabilirsiniz. Ama ben de kendim aldim ve cok saglam urun. İcindeki spor mati( ayaginizi sabit tutan plastik kisim ) haricinde tamamu demir ve cok saglam. Barfix barina baglayacaginiz bu alet size istediginiz sonucu verecek insallah. Ben 17 yasindayim ve bende kaydettigim ilerlemeleri size yazacagim. Aletin linkini de isteyen arkadaşlara özelden verebilirim.

Son düzenleme: 11 Mayıs 2015
    yilmaztahsin bunu beğendi.
  2. snapro

snapro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    reklam yapmak yasak forum kurallarını oku

3. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    okey oldu mu

4. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Bende var bu alet arkadaşın söyledikleri boş değil

5. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaslar bugun bir hafta oldu nerdeyse.. Yani alet pazartesi gunu elime ulasmisti ve bir hafta sonra pazartesi yazacaktim ancak dayanamadim yazmaya karar verdim. Evet 1.69 olan boyum 1,2 cm daha eklendi 1.70,5 nerdeyse.. Tam 1.69 dum suan 1.70 sinirini gecmis bulunmaktayim ve ise yaradigini gormek acayip hosuma gitti. Nasil oldugunu anlatayim hemen.. Gunde ort. 15-20 dakika gravity boots ile ters asildim ve bu sureyi gun icine yaydim. Yani sabah kalktigimda 5 dakika, okula gitmeden 5 dakika, eve gelince 5 dakika, yatmadan 5 dakika gibi.. Hemde hic de zor degil.. Ters asilirken telefonla whatsappa girip arkadaslarimla da konstum karin calisarak sureyi doldurdugumda oldu tamamen kendimi serbest birakip dusuncelere daldigim da.. Ama sonuclari insani inanilmaz mutlu ediyor. Belki ben 17 yasinda oldugumdan sonuc biraz daha iyi geliyor olabilir 30 yasini gecmis abilerimde biraz daha gayretle ayni sonuca varicak insallah bundan eminim.. Yemeklere gelince hergun sut bulamadim ama 1 kase yorgurdumu eksik etmedim. Gun icinde kalsiyum bulamayacagimi anladigimda kahvaltida yogurt yedim yani bi sekilde temin ettim hamdolsun.. Herhangi bir sorunuz varsa cevaplayabilirim gravity boots ya da antrenman la ilgili falan..(aslinda o kadar kolay ki antrenman bile sayilmaz)

6. berbatine

berbatine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşındayım 162 boyum var bu ürünü alsam uzarmıyım ?

7. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Deneyin ve görün arkadaşlar biz ne desek boş.

8. Beşir Memişbey

Beşir Memişbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İşe yariyormu gercekten simdiye ne kadar uzatti ? Ayrica barfiks demirine gravity bootsla nasil asilicam? Önce elimle tutunup sonra ayaklarimi kaldirip takabilir miyim diye denedim ama biraz zor. Ve ters asildiktan sonra tek basıma nasil geri kalkip kancasini demirden çıkarıcam?

9. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Belli ki ürünü almissin kardesim.. Cok dikkatli ol barfiks demirini sabitle ilk once cunku o duserse sikintili olur. Demirin saglamligindan kesin emin olduktan sonra gravity boots'unun demir ve saglam oldugundan emin ol. Sonra ayak bilegine gecirdikten sonra ayaginda saglam durdugundan emin ol. Daha sonra zipla ve barfiks demirini ellerinle tut. Sonra terse takla atar gbi ellerinle barfiks demirini tutarken ayaklarinla gravity boots'un cengellerini demire gecir. Ve kendini cok yavas bi sekiler asagi birak.

İnternette cok fazla videosu var bunun ordan da bak.

COK ONEMLİ NOT: GRAVITY BOOTS'U KULLANMADAN ONCE ( dolasim sistemin icin ) ISINMA ANTRENMANLARİ VAR. ONLARI YAPMADAN SAKIN DIREK GRAVİTY BOOTSU KULLANMAYA KALKMA HASAR ALİRSİN BİLGİN OLSUN.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Temmuz 2015 ---
    Ben uzun suredir yapmiyorm. Agustosun ilk haftasi gene yapmaya basliycam

Beşir Memişbey bunu beğendi.
  10. Beşir Memişbey

Beşir Memişbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Siparis etti daha gelmedi ama bi deneyeyim dedim de ayaklarimi kancayi takacak kadar kaldiramiyorum sanki bide takarsam da geri doğrulup çıkaramam diye korkuyorum. Fazla uzun sure oyle kalmak tehlikeli sonucta. Nasil yapabilirim bunlari?

Ayrıca ben 16 yasindayim ne kadar sürede ne kadar uzatir? Benim hedefim 1,95 şu an 170 im ne zamana hedefime ulaşirim?

11. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Onerim Ertugrul Akbay'in "yas 75 yolun yarisi" kitabini alman. Orda aciklamasi var. Eger barfiks icin ayaklarini daha uzatamiyorsan antrenmanlarini yap. Hergun birdaz daha yaklastir asil falan. Ellerine de dikkat et. Fitness eldivenleri var 15 tl ye onlardan al demir hemen nasır tutturur.
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Temmuz 2015 ---
    Vucut degisiklikleri boy uzamasi kilo vermek gbi olaylar uzun zaman gerektirir. Hele boy uzamasi. İlk ay bile sonuc alamazsan devam etmelisin. Ne kadar uzayacagini allah bilir

Beşir Memişbey bunu beğendi.
  12. Beşir Memişbey

Beşir Memişbey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürün geldi yardım almadan takip çıkarabiliyorum ama asılı kalırken ayaklarıma çok baskı yapıyor ayak bileklerim acıy[r ayağım uyuşuyor. Sizde boyle bir şey oluyor mu neyi yanlış yapiyorum napmam lazim boyle olmamasi icin

13. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Urun en iyisi olmadigi icindir belki ama bende de var ayni sikinti. Aciyi dusunme daha fazla kalmakla motive et kendini. Ne kadar az aciycaksa dikkat et oyle kapat kafesi. Asilmaya alistiktan sonra ilerii zamanlarda eline agirlik da alacagin icin aciyo unutuosn

14. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Ben uzun kalmak için bot ile asılıyorum bot un üstüne onu takınca acımıyor

15. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Nasil yani? Anlayamadim

16. yilmaztahsin

yilmaztahsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Türkiye'de bu ürünü satan varmı?

17. DrBatu

DrBatu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki var gitti gidiyor' a gravity boots yaz cikar

18. burcu gezer

burcu gezer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben de Gravity boots almayı düşünüyorum.yaşım 20.doktora gitmiştim kemik uçların kapandı artık uzamazsın dedi. Gravity boots benim de boyumu uzatır mı..kemik uçları kapanıpta uzayan var mı bu yöntemle ?

19. Realicty

Realicty Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar bu ürün kimseyi ahım şahım uzatmaz sadece omurganızı esneteceği için duruşunuz dikleşir 2-3 cm lik bir fark yaratır buyuk beklentiler içerisinde almayın ek olarak urunu satan kişi 190 a satıyor fakat demircilerde çok daha kalitelisini 100tlye yaptırabilirsiniz ürünü elime aldım 1-2 kez test edip iade ettim dayanıklı birşeye benzemiyor

Sayfayı Paylaş