Gold Fıstık Ezmesi

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve gozdeyilmaz10 tarafından 28 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bunu ürünü çoğu kimsede gördüm. Protein ağırlıklı diye aldım, her sabah 2tatlı kaşığı civarında yiyorum. İçeriğine baktım, içindeki şeker miktarı kafamı karıştırdı. Bi araştırma yaptım. Bi arkadaş sivilce yaptığını, yediğin kadar omega3 almak gerektiğini yazmış. Gerçekten yüzümde acayip şekilde sivilcelenme oldu. Önce sorunlarımla alakalı olduğunu düşünüyodum ama arkadaşın öyle yazdığını görünce acaba? dedim. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu ürün sivilce yapıyo mu ve kullanan arkadaşlar ne için kullanıyor bu ürünü. (Dipnot: Sağlıklı beslenmiyorum ama her sabah iki yumurta kırıp yerim.)

2. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ürünü çok fazla bir şekilde tükettim. Bulk'ta iken idman öncesi kaşık kaşık yiyordum. Sadece aşırı yağlanma yaptı, başkada bir etkisi yok.

gympro bunu beğendi.
  3. Melih.

Melih. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    gayet iyi ürün ben calve markasının alıyordum 15 tl civarı bu daha ucuz olması gerekiyor 5-6 tl diyettede kullanabilirsin miktarı aşmadığın sürece yararlı yağlara ihtiyacı var vücudun omega 3 le ne alakaymış onu anlamadım ayrıtten omega 3-6-9 da kullanıyorum balık yağı ama illaha onla alman şart değil gönül rahatlığıyla kullanabilirsin

4. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şeker oranı fazla değil mi diyet için.

5. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yağlanma yaptıysa sivilce de yapar, sende sivilcelenme yaptı mı?

6. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bulk'ta iken o kadar sıkı idman yapıyorum ki, sivilce çıkacak hali bile kalmıyor vücudun. O yüzden sivilce olmadı bende. Ama sen bunun şeker ilavesiz olanını al, birde diyette iken bu ürünü kullanmak pek sağlıklı değil bence.

7. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Diyetteyken ne açıdan sağlıklı değil.

8. gozdeyilmaz10

gozdeyilmaz10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim ama herkes baya bi yağlanma yaptığını söylüyo.

9. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    şeker miktarı dendiği gibi fazla, o ürünü diyetteyken kullanacaksanız biraz sorun olabilir hem şeker hem sodyum oranı yüksek
    imkanınız varsa ki vardır kendiniz yapın fıstık ezmenizi

10. Melih.

Melih. Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Calve ile arasında dağlar kadar fark var gold tadı kurabiye hamuru gibi yani biri 5-6 tl biri 15-16 tl civarında Calve migrosdan crunch(parçacıklı) alıp dene evde yaptığından daha iyi emin olabilirsin ilk kaşıkta lezzetinden belli ediyor ama golduda fazla abartmamak şartıyla alıpta bir oturuşta bir kavanoz yersen yağlanma yapar tabi normal evde alıp yaptığın fıstıkta yapar :) yağsız diyet asla yapılmaz bunuda unutmayın :)

11. gympro

gympro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Müptelası olduğum üründür kendileri. Her idmandan önce dolu dolu iki yemek kaşığı yerim. Fazlasını da yerim de işte ... :( Diğer bir mevzu ise internetten basit bir tarife baktım ve o fıstık ezmesinin birebir aynısını yaptım. En fazla 10 dakikanızı alıyor. Tadını tutturmak da inanılmaz kolay.

12. Rosetta

Rosetta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Soyulmuş fıstık alıp blenderda çekiyorum 2-3dk sonra aynı kıvamda oluyor içine tat vermek için az miktarda şeker atıyorum(1 kg fıstığa 50-60 gr civarı) hem daha sağlıklı hem daha güvenilir hemde daha ucuz oluyor.

Sayfayı Paylaş