Gogus ve Bel yaglari

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Madness35 tarafından 3 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Madness35

Madness35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Arkadaslar gogus bolgemde fazla yaglanma var ve bu benim moralimi herseyimi cok bozuyor yaklasik 4 aydir spor yapiyorum ama kurtulamadim bu gogusten kilo fazlam var baya hemde ama bel yaglari ve gogus erimiyor kafayi yemek uzereyim cok taktim kafama yillardir tisort giyemiyorum kadin gogsu gibi ama jinekomasti yok yaglanma var egzersiz ya da onerebileceginiz bir hareket var mi :confused::confused::confused:

2. CanMatthew

CanMatthew Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bu konuyu bende merak ediyorum cevap veren olursa çok iyi olur,

3. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Dostum 110cm'den belimi 6 ayda 94 yaptım dahada devam ediyorum hedefim 85cm
    Benim yaptıgım diyet hafif kardio ağırlık çalışması ağır kardio yapıyorum.Spora haftada 5 gün gidiyorum.En önemlisi diyet yağ,tuz,şekeri hayatından çıkar demiyorum ben çıkarmadım şahsen ama en aza indirmeye çalış bunları yapınca yağlarının eridiğini sende görüceksin.Saygılarımla...

Lazargibi bunu beğendi.
  4. Theoden

Theoden Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa
    Kardeşim benimde belim 108 di.Şuan 84.Kilo fazlam var demişsin.Onları verdiğinde zaten vücudun şekle giricektir.Göğsümdede yağlanma vardı.Tişört giyemezdim.Yazın dışarı çıkmazdım hattta kilo verdikten sonra göğsümde küçüldü baya.Şimdi kardiyo ile yağ atıp,göğüs hareketleriyle kas geliştirmeye çalışıyorum.Sana tavsiyem yürüyüş yap hızlı tempoda her gün.Ekmeği kes.Abur cuburdan vs uzak dur.Ve daha hareketli olman lazım ki kalori harcayıp yağları atasın

5. Madness35

Madness35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Ben konuyu daha da acayim 122cm bel olcusune sahiptim(Allah bir daha o gunlere dondurmesin) Suan 102 cm ve bu haziran ayinin basindan bugune kadar olan surecte gerceklesti.Goguslerim yagin altina kas yapip sporumu birakinca sanirim sarkti 115 cm gogus ve sarkik korkunc gorunuyordu xxl standart kalip giyiyodum ordan bile belli oluyodu tisort giymek hayal zaten.105 cm civarinda simdi gogusler 10cm inceldi ideal kilo olarak 76 kilo oneriliyor suan ki kilom 89 13 kilo vericem ama korkuyorum ben vucut duzelmeyecek diye gobek oturunca hoop cikiyo ortaya cok taktim kafama ya biraz moral desteginede ihtiyacim oldugu soylenebilir :(

6. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Merhabalar,

Öncelikle moralini bozmamalısın.
    Bu gidişe dur demen ve spora başlaman sevindirici.
    Azmini ve sabrını kaybetmemelisin.
    Unutmamalısın ki alınan yağlar, kilolar alındığı gibi hızla verilemiyor ne yazık ki.
    Ancak bu hiç verilemeyecek anlamınada gelmiyor.
    İyi bir beslenme ve kardiyo antrenmanları ile fazlalıklarından kurtulman mümkün.
    Hiç canını sıkmadan çalışmalarına, düzgün beslenmene dikkat et.

İyi günler,

7. Madness35

Madness35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Tesekkur ederim boyle destek ve yardim olunca insan daha da baglaniyor hayata,spora herseye :) Benim size bir onemli sorum daha olucak:

Ben kosu bandinda ilk ay 9 speed sabit yarim saat kosuyordum baya da iyi kilo verdim
    Sonra internetten bir arkadasim Hiit cardioyu onerdi baktim 1 ay onu uyguladim
    2 dakika yuruyup 2 dakika 12,14,16 speed ile kosuyordum
    Spor hocam bunu yapmamin karbonhidratlari yakacagini yaglari yakmak icin uzun kosular gerektigini yani 2 dakika kosarak yag yakamayacagimi soyledi

Sizce ne yapmaliyim? Hocami dinlemek mantikli geliyor ilk ay oyle cok kilo verdim ama kafama takiliyor yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim..

8. secter123

secter123 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Canın hangisini istiyorsa onu yap

9. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    cardio gerek sana agırlık antremanlarıyle cardio destekli calıs sınav ve mekik kücümseme haftada bir kere uzun mesafe koş hafif cardio sart ama zorlamalısın kendini

10. Olduiigunler

Olduiigunler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 1.83 kilom 104 dü ve göğüslerim de fazla biçimsiz yağlıydı. 1 yıl 2 aydır salona gidiyorum zaman zaman 10 ay zayıflama 3 4 ay sıkıldığım için vücut geliştirme girdim.21 kilo verdim fakat ramazanda tekrar 5 kilo aldım 88 89 civarıyım. Kilo vermek gerçekten aşırı sıkıcı bi durum fakat verip geçmişe baktığın zaman çok güzel bi mutluluk bırakıyor :) Spora başlaman cidden çok iyi belin hakkında koşarak vs. vs. kilo verirsen erir. Fakat göğüsün için aynı şeyi söyleyemeyeceğim şahsen benimki biçimsizdi biraz toparladı ama hala fazla miktarda yağ var. Spora devam et bi zayıfla umarım gider ama gitmeme ihtimali de yok değil ^^

11. Madness35

Madness35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Arkadaslar ben hizli kilo verdigim icin gerek karnimda gerek goguslerimde sarkma oldu hemde kucumsenmeyecek kadar spor hocam bana artik agirlik girmemi soyledi goguslerimi ancak kasla doldurabilirmisim ama hala ele gelir sekilde yagli goguslerim karnim icin mekikleri arttirdim baya gogusler icin ne yapmaliyim yagin altina kas yapip sisirmek istemiyorum sadece yag gitsin istiyorum agirlik girip kosu yapsam olur mu? Hoca olur dedi size de danismak istedim biliyosunuz ki sporda hatali gelisme kolay duzeltirmiyor

12. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sabah saat 7 de uyan uyanamam diyorsan 8 de uyan ama en geç 8 ve sakına sakın hiçbirşey yeme 1 bardak buz gibi su iç ardından koşu bandına geç yarım saat tempolu yürüyüş koşu yap ardından kahvaltıda 4 tane yumurta beyazı sarısı yok yağsız peynir zeytin domates salatalık ve 1 bardak süt iç ŞEKER YAĞ EKMEK kesinlikle yasak unlu yiyecekler hepsinden uzak dur sonra saat 2'e doğru sadece suda haşlanmış yani tuz yağ yok sadece suda haşlanmış 1 tabak lapa pirinç pilavı birde yanına bi avuç tavuk göğüsü koy ye hepsini saat 4'e doğru 30 dk koşu bandında tempolu koşu yürüyüş yap ve antreman sonrası 1 tabak çorba iç kesinlikle iç mercimek çorbası olursa iyi olur çünkü lif kaynağı ve lapa pilav ve bi avuç tavuk göğsü ye yanındada tuzsuz cacık yiyebilirsin ve günde 3 litre su iç 1 ay sonra sonuçlarını bana mesaj atarsın kardeşim hadi kolay gelsin

aziz4458 bunu beğendi.
  13. Madness35

Madness35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Bunlar sarkmalari duzeltir mi?

14. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sarkma 2 türlü gider ya ameliyat olucaksın veya sarkan bölgeye düzenli olarak hergün antreman yapıcaksın ve beslenmene dikkat ediceksin birde su toplamış olabilir ve sen sarkma sanabilirsin fotoğraf atabilirsen iyi olur

15. Madness35

Madness35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Izmir
    Hocam sarkma sanma degil egilince bildiginiz gobegim elimde gobegimi 4'e katlayabiliyorum cok yumusak gece resim atayim sizde anlarsiniz gogusler felan bildiginiz deriyi uzatiyorum artik cok cirkin bir gorunum kazandim..

Sayfayı Paylaş