Gogùs kaslarim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Ipeksoy tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ipeksoy

Ipeksoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    Oncelikle konuyu yanlis yere actiysam kusuruma bakmayim forumu yeni yeni taniyorum.
    Benim sIkIntim gogus kaslarimla ilgili.
    Tam kolumla gogus kasi arasi bos kaliyor ama diğer taraflar azda olsa kas var orasi ole durunca da hos bir goruntu olmuyor.
    su fotodaki Kirmizi bölgeler den bahsediyorum. gogus kaslarimi sIktigimda orasi kassiz bos kaliyor.
    Resimdekinin biraz daha yukarisi.

Ben evde kendi imkanlarimla calisiyorum 1 tane dumbell var yaklasik 8 kile onunla elimden geldiğim kadariyla calisiyorum.
    Yani sizden istediğim sikintim olan Bölge'de nasil kas yapabilirim.

Bilgilerim:
    16 yasindayim
    52 kiloyum (ama gorunce56 felan dersiniz)
    1.68 boy.
    sanirim bu kadar yeterli lütfen yârdim edebilirmisiniz.

2. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    salon ve düzgün antrenman programları beslenme salona gidemiosan düzgün aletlerle sadece dumbell ve tek dumbell çok fazlada bi işine yaramaz

3. Ipeksoy

Ipeksoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amâ sinav mekik felan yapıyorum ve karin kaslarim ve gogus kaslrim belli oluyor.
    kanat kaslarim ve sirt kaslarim onde kilerden daha cok ve bunu Tek dumbell le yaptim.zorlanmadan 100 mekik yapıyorum 60 sinav cok değil ama basladigimda 5 yapamiyordum.
    ve bunlari tek dumbell me yaptim

4. Mehmet7

Mehmet7 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Hatay
    ev yetersiz kalıyor ve çok zayıfsın. zaten resimdeki adam fitness model. bence bir spor salonuna gitmelisin ve hocanla birlikte idmanlara başlamalısın. iyi bir beslenme programı ve takviye kilo almana yardımcı olacaktır

5. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    dumbell fly , geniş tutuş barbell bench press hareketlerini dengeli ağırlıkla ve düzenli olarak yaparsan daha iyi bi görünüm olacaktır , göğüs için sadece bu hareketleri gir demiyorum ama bunları mutlaka yapmalısın , zamanlada ağırlıkları arttırmak lazım tabi.

Sayfayı Paylaş