GNC AMP Amplified Wheybolic Extreme 60

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 27
    62,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 10
    23,3%
  3. Başarısız

oy sayısı 6
    14,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. triptofan

triptofan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    dayanamadım aldım bugün. bir ölçek denemek için kullandım suya katarak. topaklanma yapmıyor. daha önce protein tozu kullanmadığım için tadı hakkında bişey demeyeceğim ama fena değildi beklediğimden güzeldi.carnitin de var içinde ama yeterli mi bilmiyorum .zaten carnitine ek para veremem.

bilgili üyeler biraz daha bu konuya yorum yapsa güzel olurdu.

2. dustoz

dustoz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    500gramlığından aldım şimdi gnc'den, testerının tadına baktım çok çok iyiydi (çikolata). parformansının da iyi olduğunu duydum, içeriğine bakınca da fiyatının hakkını veriyor gibi görünüyor, bakalım ne olacak

3. savass

savass Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul-Anadolu
    uzun süreli kullanan birisi yok mu ??? :)

4. ISMAIL UFUK

ISMAIL UFUK Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    BU ürüne bu kadar az yorum gelmesini, forumda bir tane GNC WHey diye daha başlık olmasına bağlıyorum.

Bu ürünün 2. kutusuna yeni başladım. Vanilyalısını alıyorum ben.

Bence 4 4 lük bir ürün. Tavsiye ederim.

5. savass

savass Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul-Anadolu
    5 aydır body sporuyla uğraşıyorum ve 4 aydırda bu ürünü kullanıyorum . spordan 1 buçuk saat önce ve spordan hemen sonra 1 ölçek.sporuda 1 gün gidip 1 gün gitmeyerek düzenli bir şekilde yaptım.

sonuçlara gelincede ciddi bir gelişme görüyorum.vücüt şekillendi kaslar belirginleşti .herşey çok güzel yani :Dweightlifter sadece beslenme konusunda istikrarlı değilim .oda karın bölgemde belli oluyo zaten. ama 5 - 6 ay sonra onunda kalmıyacağına inanınyorum bu düzenle gittiğim sürece.

bu konuda bu ürününde etkisine inanıyorum ve öneriyorum.

6. bjkkartal

bjkkartal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben bugün optimum whey almaya gittim ama kalmadığını söylediler bende bu üründen aldım 550 gr olanından ama günde bir sefer 80 gr almam gerektiği yazıyor ama ben dediği gibi alırsam bir hafta gitmez :D bunu mecburiyetten aldım 2300 gr lık alana kadar yani bir aya yakın kullanmam gerekiyor onun için kendime göre ayarlayıp almamda bi sakınca varmı.

birde illa günde tek sefermi alınmalı spordan önce ve sonra olarak alınabilirmi. bu normal protein tozlarından biraz farklı içeriğe sahip sanırım

Son düzenleme: 30 Ekim 2012
  7. burakofly

burakofly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    bandırma
    2 haftadır bu ürünü kullanıyorum daha önce protein tozu kullanmadığım için etkisi hakkında yorum yapamicam ama çok kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum.. Bence baya bir etkisi oluyor ama dediğim gibi başka hiçbir tozu kullanmadığım için etkinin şiddeti konusunda bişey diyemem (belki tüm proteinler aynı etkiyi yapıyordur)..

Bugün bu ürünün yanında Hardline Nutrition KGT alarak ikisini kombine etmeye başladım...

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...ic-extreme-60-t65613.html?p=647007#post647007

dediğim gibi üründen son derece memnunum her açıdan ama bu bitinde ON Whey Gold Standart alıp onu da denemeyi düşünüyorum..

8. Poseidon.

Poseidon. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Bu gün GNC ye On gold whey almaya gittim , fakat bu ürünle çıktım 3lb lik aldım 164 lira umarım ON dan daha iyidir bakalım...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:56 ----------

Bir sorum olacak daha önceden ON gold whey kullanıyordum içinde bcaa ve glutamin vardı. Bu ürünede sizce içine extra alıp katsam olurmu bcaa ve glutamin. Hesabıma göre bu kutudan (3 lb) 51 servis çıkıo ON da ortalama 5 er gram Bcaa ve glutamin vardı yani 51 X 5 155 gram bcaa ve gluramin katsam kutuyo olurmu lütfen yardımcı olun...

9. Darkevil

Darkevil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kutusu kesinlikle açılmamış 1.22 lb vanilyalısı var bende. kullanmıyorum sporu bırakmak zorunda kaldığım için uygun fiyattan satabilirim

10. trail_blazerr

trail_blazerr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bu üründen bende 1 hafta önce aldım tadı güzel içeriği güzel ama bir nokta kafamı kurcalıyor...gnc shop a girer girmemz protein tozu olarak herkesin gözüne bu ürün sokuluyor şöyle böyle anlatılıyor...ve de forumda gördüğüm kadarıyla çoğu kişide bu şekilde almış neden acaba bunu merak ettim...performansı konusunda 2 3 ay sonra yazabilirim anca ama tadı güzel antrenmandan sonrada vücudu toparlıyor..ama bu gnc shoplarda bu ürünü neden insanın gözüne soktukları konusunda bi kanıya varamadım.bilgisi olan varsada paylaşsın bizimle de :)

11. Poseidon.

Poseidon. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Benimde Gnc de gözüme soktular bu ürünü ON gold standart alcaktım bunu aldım vanilyalı varmıs sadece onu aldım, aldığım güne lanet olsun vanilyalının tadı berbat yada ben vanilya sevmiyorum.

12. melo_16

melo_16 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünün 1.ci kutusunu bu gece bitirdim ve silme ölçek olarak günde iki defa aldım bana tam olarak 23 servis çıktı gün aşırı aldım ve spor yaptım sonuçlar gözle görülecek kadar kayde değermiş benden hariç 3 arkadaşım daha aldılar onlar düzenli olarak kullanmadıkları için hızlı bir gelişim görülmedi ama ben hiç sektirmedim ve adonis kasım bile geldi tabi daha önce futbol alt yapım var ve hayatımda ilk defa protein tozu vs. katkı maddesi kullanıyorum... ilginize şimdiden teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:05 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:03 ----------

bench_Obu arada öyle böyle değil çok ciddiye aldım çalışma işini hatta vize döneminde bile salmadım ve tabi meyvelerini aynaya bakarkende topladım ;)

13. murat23

murat23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    bende daha yeni aldım normal fiyatı 220 civarıydı (oldukça fazla) indirim olduğu için 170 e düştü (aslında yine fazla) fakat değerlerine bakınca bir prosiyonunda 79 gram protein olduğu yazıyorki çok çok iyi. Günde 1 kere kullanılması öneriliyor ve zaten kafi.

14. No_Mercy

No_Mercy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün bu gün erlime geçti kampanya ile 150 TL ye aldım.Hayatımda ilk defa protoin kullanıcam yorumlara baktığımda iyi neticeler alındığı yazıyor.Doğrusu ben şişmek değil kas yapmak istiyorum bu ürün beni şişirmez umarım yani irileşme değilde kaslarda gelişim sağlarsa çok güzel olur.Bu ürün ile beraber MegaMan kullanılması sizce sakıncalımıdır.?

Teşekkürler.İyi İdmanlar.

15. murat23

murat23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar ürünü kullandıktan sonra yorum yazacağımı söylemiştim işte sonuç; ürün fiyasko. tavsiye etmiyorum

16. Mesut-RR

Mesut-RR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    GNC Whey ya da bu ürünü alayım diyorum.

3. ayımı bitirdiğim için vg'ciler pek beğenmese de ben GNC denemek istiyorum.

Sizler ne diyorsunuz? Bir ürün kullanmasam da olur ancak beslenme konusunda sadece antrenman günleri düzgün beslenebiliyorum - tavuk,balık yiyerek- en azından ufak ölçeklerde protein tozu kullanmayı düşünüyorum.Bir yandan da çekiniyorum tabi.

17. Mesut-RR

Mesut-RR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar soruma cevap verecek biri yok mu?

18. Kal El

Kal El Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Kocaeli
    Ben epeydir bu ürünü kullanıyorum. Tadı gerçekten çok iyi. Sütle karıştırıldığında şahane oluyor. Zerre topaklanma yok. Fayda kısmına gelince Multipower ya da Gaspari'den fazla bir fark görmedim.

19. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

vanilya aromalısını tavsiye etmiyorum. en fazla 2 ölçek kullandım,dayanamadım çöpe attım..

20. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Memnun kalacağınız bir ürün, içerisindeki micronized aminoasit değeri ile daha hızlı kana karışıp daha yoğun etki sağlıyor.

Sayfayı Paylaş