GNC Amino Burst 3000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

90,6%
  2. orta karar

6,5%
  3. başarisiz

2,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. matiz

matiz Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    1 kutuyu bitirdim ama beklediğim faydayı göremedim.....

Şimdi yeni bir Amino araştırması için forumu biraz kurcalayım :)

2. mg_bat

mg_bat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    su an universal amino 1900 kullanıyorum, cok etkili olmasada gnc den iyi oldugu bariz

3. g.p19

g.p19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amino asit konusunda yardımcı olur musunz

merhaba arkadaşlar ben 18 yaşındayım aşağı yukarı 70 kiloyum ve çalışmaya başlayalı 4 ay kadar oldu 2. programımı yapcaz hocamla ama ben bişey danışmak istiyorum. protein tozu kullanıyorum zaten fakat yanında amino asit de kullanmamı öneriyolar sizce gerekli mi eğer gerekliyse hangisi yaşıma kiloma ve antreman yoğunluğuma uygundur yardımcı olursanız çok sevinirim.:)

4. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    acıkcası bu ürünü begenmiyorum ama bazı yorumlarıda okudum işte bir kutu bitirdim memnun kalmadım gibi bir kutu amınoasitten beklentileri acıkcası merak edıyorum hiç bir aminoasit bir kutuda size fayda getirmez arkadaslar

5. taner88

taner88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok sağlam bi ürün kas hacmi geliştirmedede çok yararlı sadece doğru çalışıcaksın.kullanan insanlarda şöyle bi zihniyet oluşmuş olmuyo yetersiz diyip ilk iki ayda kenara atıyolar yada ara verip yine kullanıyolar bu supplement performans ve kas hacmi tarafından kanıtlanmıştır.herkes diyo abd de daha iyi diye patent burda yani işin sırrıda alınmış ama siz illaki diyosanız 2 ayda şişicem ne olursa olsun onu bilemem o zaman iğne vb şeylerle şişebilirsiniz ama o zaman iş spordan çıkar

6. clery

clery Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar bnm boyum 1.84 16 yaşındayım henüz hiç vct geliştirmeye gitmedim.
    kollarım çok ince kilom az olduğundan dolayı.
    Karın ve gğüs kaslarım gözle görülür bi biçimde var ve karın kaslarım gerçekden çok ileri seviyede hiç çalışmamış olmama rağmen kasmadan 6tane belli oluyor.
    Ben 1 aylık salona gitmeyi düşünüyorum kollarımı kalınlaştırmam için ve arkadaşımla bu ürünü almaya karar verdik.Kendisi bi klüpde basket oynuyor ve bu ürünü kondisyoneri önermiş.
    Sizde 1 ayda kollarımı kalınlaştırmama yardımı olurmu?Evet olur diyorsanız ne kdr artar?
    Nasıl çalışıcan derseniz haftada 3 gün günde 2-3 saat çalışırız heralde

7. adicts

adicts Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk başladığımda kullandım çok güzel enerji verdiğini gördüm
    Hardline amıno 2000 aldım pişman oldum tekrar gnc 3000 e dönebilirim

8. anti-anti

anti-anti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm herkeze.
    ben 16 yaşındayım 5 aydır düzenli olarak body ye gidiyorum.
    1 gün bile aksatmadım ve her hareket set arası 1 dk bile tutuyorum.
    kollarımda bilhassa büyüme gördüm fakat 1.75 boyunda ve 72 kilo olduğumdan kaslarım net belli değil.
    GNC nin WHEY PROTEİN tozunu alıcakdım önce bununla başla dediler sonra onu alırsın..
    bunu aldım 2 gün oldu daha düzenli olarak içiyorum.
    bazılarınıza yararı olmamış sanırım peki size sorum şu:
    benim yaşım 16 olduğundan bana yararı olur mu ?
    yaş fark eder mi ?
    2-3 ay sonra buun yanına ek olarak WHEY PROTEİN de alsam fazla kilo alırmıyım.

9. smoke76

smoke76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürünün kullanımında kafama takılan birşey var..
    haftada 3 gün antrenman yapan bir kişi için düşünürsek, antrenmandan önce 1, sonrasında 2 tablet kullanımı bu günlerde uyguladığımızda, antrenman yapılmayan günlerde amino burst'ü hiç almayacak mıyız?
    bir de antrenmandan ne kadar önce ve ne kadar sonra? tavsiyelerinizi rica ediyorum..

10. dominic

dominic Üye

Beğenileri:
    213
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Vienna-Turkey
    anti-anti tabiki faydası olur, sonuçta dışardan hazır olark suplement alıyosun. ben 30 sen 16 yaşında olunca fayda etmiycek diye birşey yok yanlız yeni nesil protein tozları içeriği amino profili olrak gayet tatmin edici ayriyetten aminoı asit kullanmak bence benim düşüncem fazlalık para sarfiyatı ama bunlar hap formunda bunların cazibesi daha fazla ben iila amino kullanıcam düşüncesi varsa üniversal 1900- 3001- ultımat 2000 - prolab 2000- Alstar 2500 weider megaforte kullana bilirsin

1reex1 bunu beğendi.
  11. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    pıyasadakı en yetersız urunlerden bırı antrenman sonrası ıcın 3 gr amıno asıt kullanımı sıze hıcbırsey kazandırmaz kı zaten bu urunun fıyatıda ıcerıge gore cok yuksek

fıyat-performans oranı bence :10/1

12. XonurX

XonurX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan kullanmaktayım fakat birşey takıldı aklıma..

Ben bu hapı kırarak içiyorum malum büyüklüğünü kullananlar bilir. Arkadaşım hapı kırarak içmenin zararlı olduğunu insanı öldürebileceğini söylemesi üzerine internetten yaptığım araştırmalar sonucu böyle birkaç konuyu gördüm. Amino burst ü kırarak içmenin bir zararı olur mu?

13. gokhan33

gokhan33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yasadıgım yerde sadce bunu bulabıldım ve hiiiiççç memnun degılım sankı hiç amino almamışım gıbıydı haybeye yuttum hapları =)

14. kundalini

kundalini Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kırılan hap

Amino 3000 tabletinin içinde sağlığa zarar verebilecek,ya da kana çabuk karıştığında problem yaratacak(Apranax gibi) bir durum söz konusu değil.Dolayısıyla kırsanız da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.Bahsettiğiniz araştırmalarla ilgili bilgi paylaşırsanız onun üstünden de konuşabiliriz.

Salash ve XonurX bunu beğendi.
  15. taner88

taner88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güzel kardeşim öncelikle bu yaşta body e başladıysan büyük bi hata yapmışsın ama gerçek olarak bodyse yoksa fitness mı onu net bi bilmen lazım ilk şimdi bna ha body ha fitness ne farkeder diceksin şimdi body ağır kas sporudur yni daha yoğundur fitness a göre ve senin yaşında bi genç için büyüme ve gelişmeyi engeller senin boyun 1.75 doğru spor yaparsan 5-6 cm albilirsin 2-3 ene içersinde istemiyosan ayrı ama seni çok yanlış yönlendirmiş kim ypmışsa bu bir ikincisi insan vücudu 17 yşına kadar senin o aldığın proteinden fazlasını üretir yani onu kullanmanın sana bu yaşta hiç bi faydası olmaz kilo almak için normal yediğin besin miktarını düzenli bi şekilde arttırıp fitness yapmalısın böylece kasların düzenli bi şekilde ortaya çıkar ayrıca kilonda bana kalırsa çok iyi fazla alma ve unutma ki tvde istisnalar hariç bu ybancı filmlerde izlediğin düzgün vücutlıu insanların %90 ı fitness yapmıştır fitness senin yaşın için başlangıçtır sonra 20 yaşından sonra body çalışırsın böylesi hem sağlık açısından hemde fiziksel görünümün açısından daha yararlı olucaktır

Salash bunu beğendi.
  16. XonurX

XonurX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok teşekkür ederim. uzun bir süredir kırarak içiyordum zaten ama arkadaşımın böyle birşey söylemesi korkutmuştu beni..

17. umutn

umutn Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İnşaat Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    2 haftadır günde 3 tablet şeklinde almaya başladım , fiyat olarak biraz pahalıydı ama öğrenci indirimi %20 üzerine birde karta 12 taksit imkanı doğunca denemek için aldım , açıkçası antreman sonrası yaşadığım kasılmalarda belirgin bir azalma , vücudun kendine gelmesi konusunda bir miktar yararını gördüm sonuçta mucizede beklememek lazım ama vücut geliştirme sporuyla amatör olarak ilgilenenler için ilk başlarda yeterli gibi duruyor ...

18. XonurX

XonurX Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir sorunum daha var..

Uzun süredir yaklaşık 2-3 aydır derslerimin yoğunluğundan spor yapamıyorum ve tekrar devam edicem..

amino burst 3000 in kutusundaki son kullanma tarihi silinmiş. yaklaşık 5 ay önce almıştım. Bunun yaklaşık son kullanma tarihi ne olabilir? Hemen bitiyormu tarihleri?

19. SForever

SForever Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürünü almak yerine, elinizi cüzdanınıza götürün ve bu ürüne vereceğiniz parayı pencereden aşağı atın size daha çok yararı olur. Bu üründen başka amino kullanmayan arkadaşlar ben memnunum diyebilir ama sakın kanmayın. Sıfır etkili bir ürün.

Salash bunu beğendi.
  20. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Uzun bir üreç lazım üründen verim alınabiliyor mu yoksa alınamıyor mu diye buda 1 hafta falan değil bir kaç ay kullanmak lazım yani hiç yokdan iyidir bir ürün bence ben kullandım yeteri kadar aynen "hiç yokdan iyidir :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş