Glutamin Ve Arjinin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pullower tarafından 8 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pullower

pullower Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arakdaslar bu iki aminoasit hakkında bilgi almak istiyorum. Kendimden Bahsederek yola cıkıyım beslenmeme gayet dikkat ediyorum yumurta-tavuk-süt ürünleri kuruyemişler olsun tüketiyorum. arastırdıgıma göre bunlar tükettigim ürünlerden karsılanabiliyormuuş benim dışardan almama gerek varmıdır ? Biliyorum ne tür suplement almak kişinin boyuna kilosuna kas kütlesine yag oranına göre degisiyo ben bu iki aminoasitten birini almak istememin nedeni büyüme hormonunu tetiklemeleri ve yag yakımına yardımcı olmaları. Bu İki aminoasit aynı zamanda protein tozlarındada mevcutlar miktarları fazla degil ama kafamda weider almak var kar amaçlı (protein tozu) içerisindeki aminoasit oranları baya yüksek geldi ve öbür tozlara oranla 230 tl ye herhangi bi protein tozu alıp onu ayriyetten 120 150 tl lik bcca ile kombin yapmak yerine 300 tl verip weider almak mantıklı geliyor ama weiderin içindeki aminoasitler yeterlimidir yoksa kapsül ve toz olarak alınan aminoasitler farklı mıdır ?

Sayfayı Paylaş