Gittikçe Şişmanlıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve sufistike tarafından 17 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. sufistike

sufistike Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, yaşım 27 boyum 1.82 kilom 100, spor salonuna gidecek vaktim yok stresli bir iş yaptığım için sürekli şeker tüketiyorum insülin dengem şaştı. Bir türlü kilo veremiyorum sosyal hayatımı da olumsuz etkiliyor, sizce ne yapmalıyım, kendime nasıl bir motivasyon bulmalıyım? Teşekkürler.

2. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Evde antrenman yap ekipmanın yoksa bile şınava mekikle bile form tutarsın bide şeker kg aldırır zaten evde yapabildiğğin kadar yap beslenmenede dikat et al sana motivasyon

3. KraventheHunter

KraventheHunter Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Motivasyon arıyorsan önce başlaman lazım. 26.03.2017 tarihi itibarıyla tartıya çıktığımda 98.5 kilo idim. yaşım 34 boyum 1.74 sen hesap et. dedim ki kendi kendime 3 haneli olmama 1.5 kilo kaldı ve hayatımın en yüksek kilosu. önce en zor olan diyetlerden birini denedim. 15 günlük isveç diyeti ile başladım ve 15 günde 3,5 kilo verdim ve bunun çoğu su olduğunu biliyordum lakin o 3,5 kilo hayatımı değiştirdi. önce zararlı şeyleri çıkardım hayatımdan beyaz ekmek şeker kola gibi arkasından abur cuburu kestim falan derken baktım kilo verdikçe daha da motive oluyorum ve hedef koyarak gidersen atıyorum once 95 kiloyu hedefle ardından 90. diyetinde değişiklikler yap sıkıldıkça örnek olarak baktım yavaşlıyorum ketojenk diyete geçtim ve son olarak low carb diet ile bitirdim hep bir adım ötesine geçme isteği insanda kilo verdikçe artıyor. ayrıca mümkünse günde en azından 30-45 kadar tempolu yürüyüş yap. temiz hava büyük motivasyon sağlar ayrıca o arada hiçbirşey düşünmüyorsun ve bir süre sonra bağımlılık oluyor. şu anda ağırlık antrenmanalarını haftada 4-5 güne çıkardım en az çünkü hiçbirşey düşünmeden kafamı boşaltıyor. netice itibarı ile 5.5 ayda 73 kiloya geldim. 2 aydır ağırlık antrenmanlarına başladım. şu anda 74 kiloyum.

İnan bana ben yaptıysam herkes yapar. Sadece başla ve sonuçları görmeye çalış. Kendinle konuş önce kendini ikna et. Deli derler ama inan kendini ikna ile başlar.

4. Göki78izm

Göki78izm Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    07DFA401-4C44-46C9-A723-3FC33B5BD0B7.jpeg Al sana motivasyon -75 kg

5. sufistike

sufistike Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler beyler gerçekten çok yardımcı oldu.

6. sufistike

sufistike Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ekipman olarak 1 bar 2 dambilim var evde çalışmak kalori yakar mi?

7. Merdonaldo

Merdonaldo Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    Bar ile dumbellmi iyi tabikide nye kötü olsun evdede kg verirsin

8. MoRRuk

MoRRuk Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Önce eve bir eliptik al, sonrada adresinden yararlan derim...

Sayfayı Paylaş