gitmeyen gobek yardim :/

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve ardcOuz tarafından 30 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ardcOuz

ardcOuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Screenshot_2018-03-24-21-38-42.png Beyler spora basladim ilk 40 gunde gobek eridi 8cm vermisim simdi hic degisiklik yok aldigim kloriyi dusurup kilo vermeye devammi etmeliyim ne onerirsinz seker yag aburcubur vs bisey yok kardio mekik ve agirlik antremani yapiyorm ama suan hic ilerme yok

2. orfoz33

orfoz33 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    mersin
    Başlangıçta çok hızlı gidiyormuş gibi görünüyor da ilk ay verilen kilonun çoğu atılan ödemdir. Gerçek yağ yakımı sonradan başlar ve yavaş ilerler , sabırlı olmak gerekir .
    Un , şeker yağ yoksa eğer kardiyo illaki erirsin zamanla ancak bu arada yağ değil de kas kütlesinden kaybetmek istemiyorsan :
    1 - Hiç aç kalmayacaksın . günde en az beş öğün . Vücut aç kalırsa metabolizmayı yavaşlatır , yağ yakımı minimum olur. Biraz karbonhidrat ve bol proetinli bir diyet metabolizmayı hızlı tutar . Kardiyo ile de öldürücü darbeyi vurursun yağlara .
    Dünyanın diyetini yaptım para etmedi , kısa zamanlarda çok kilolar attım hepsi geri geldi . Şimdi bu diyeti uyguluyorum ve çok memnunum. Tavsiye ederim. Dilersen diyet hakkında kısaca ayrıntı da verebilirim.

3. ardcOuz

ardcOuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok sagol oncelikle cevap verdigin icin sonrada yardimci olmak istedgn icin suan sabahlari 4 yumurta 1ton balik oglen esmer pirinc yada makarna aksam spordan sonra 400gram tavuk gogsu 1ton balik boyle besleniyorm sizin eklemek istedikleriniz varsa memnun olurum

4. orfoz33

orfoz33 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    mersin
    Günlük 1 kg et , ister balık ister tavuk istersen kırmızı et. 200er gramlık 5 eşit parça ile 5 öğün yemek hazır. Bir tabak bulgur pilavını da beş öğüne eşit böl , et ile tüket. Sabah kahvaltıda 5 yemek kaşığı yulaf ezmesi ve süt. Gün içinde 12 adet yumurta ama sadece 2 veya 3 tanesini sarısı ile ye , diğerlerinin sadece beyazı. Günlük 2 yemek kaşığı sızma zeytinyağı ve sınırsız salata hakkın var.Meyve dahil şeker hiç yok..
    Zor oluyor ama ben uyguluyorum ve çok memnunum. Hiç aç kalmadan kilo veriyorum , kas kaybı da yaşamıyorum.
    Bu diet bilimsel demiyorum. Belki eksik veya yanlış yönleri vardır. Sadece bende başarılı oldu diyebilirim.
    --- Mesaj birleştirildi, 31 Mart 2018 ---
    Bu diyette unlu mamüller(kepekli ekmek bile) , şeker ve yağ yok. Sadece 2 yemek kaşığı zeytinyağı var, yulaf ezmesi ve bulgur var. Bol bol protein var:)

Son düzenleme: 31 Mart 2018
  5. ardcOuz

ardcOuz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardimlarin icin cook saol uygulicam bu arada firinci olup ekmek yiyemeyen nadir insanlardanimdir

6. Turkuaz Hkk

Turkuaz Hkk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Aşırı protein tüketiyorsan 1) ''BUN'' değerlerini periyodik olarak kontrol ettir. 2) Yılda en az bir kere ( 20 gün ) protein diyetine gir 3) Yaz meyveleri (özellikle kiraz) kararında alındığında ve üzerine su içildiğinde faydalıdır ve zayıflamanı ciddi derecede destekler . Sağlıklı ve uzun bir ömür geçirmeniz dileği ile

Sayfayı Paylaş