Gitmeyen Fazla Kilolar :(

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve BlueVelvet tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. BlueVelvet

BlueVelvet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, hemen konuya gireyim; geçen sene 34-36 beden arasındayken hiç tartılmadım ve kilomu bilmiyorum ama şuan bir kaç ayda aldığım ve vermem gereken fazladan 20-25 kiloya sahibim.
    1.65 boyunda ve 81 kiloyum. :( Ne yapacağımı bilmiyorum,1 senedir evden çıkmıyorum.Spor salonuna bile en azından bir 10 kilo verdikten sonra gitmek istiyordum ama veremedim bir türlü.
    Günde 5 öğün yesem de,1 öğün yesem de kilom aynı çıkıyor.Bir sürü planım var ama bu baş belası kilolar yüzünden hep erteliyorum.
    Annemin babamın uyguladığı programla onlar 2 günde 1-2 kilo arası verirken ben yerimde sayıyorum.
    Acaba hormonlar da,tiroid bezinde,bir şey de sorun mu var ? Yardımcı olun lütfen.

2. fullcontrol

fullcontrol Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    türkiye crimea bulgaria hungaria
    spor yapmalısın ve diyet çok iyi terlemek şartıyla! terlemeden bu iş olmaz bu çok zor ama başka yolu yok ancak ozaman vücut depoladığı yağları enerji olarak kulanmak zorunda kalır

3. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Annenle babanın uyguladıgı programlarda yanlış haberin olsun . 2 günde 1-2 kilo çook fazla sağlıksız kilo kaybı. Bu iş sadece beslenmeyle olmaz git 2 dambıl al evde çalış evde ter at . Sabah sporlarına çık evde kardiyo yap basit şeyler bunlar o kadar zamanını almaz günlükk 40 45 dk yeter yani .

4. asude

asude Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    Kiloyu almadan onlem almak hep kontrollü olarak yasamak gerekiyor.bir kez aldın mı vermek cok zor ve insanı kısır döngüye sokuyor.yapi olarak kilo almaya müsaitsen ve zor veriyorsan mucize beklememek lazım.ayda 3-4 kilo vermek normal ilk 15 kilo bu sekilde gidiyor.kalan 10 kilo ise daha inatçı ben 3 yılda verdim 82 den 58e indim ama hala daha ugrasiyorum korumak almamak sekle girmek için biraz dikkat etmesem eski halime cok kolay dönebilirim ama vermek o kadar kolay olmadı.uzun vadeli plan yapmak ve sporu hayat tarzı haline getirmek lazım

5. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kilolarınızın asıl nedeni 1 senedir evden çıkmamanızolmasın??evden çıkarak daha hareketli bir yaşama merhaba demelisiniz.Zkolay gelsin.

6. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    yukardaki yazıya Kesinlikle kaltılıyorum. Yemek yeme alışkanlğı çok önemli. Ben düzenli besleniyorum. Ayrıca erkek arkadaşımın sayesinde crossfit e başladım. iyi beslenme düzenli spor senin için ideal olan. unutma herşey kafada başlıyor.

7. csrb

csrb Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    bundan 2 sene önce 1.59 boyunda 63 kgdım. 2sene boyunca spora bi başlayıp bi bıraktım.(aynı senin utanma nedeninden) zilyon yol denedim ve kesinlikle çok basit olan kuralları buldum.

Asla utanma ve spora azimle başla. diğer insanların ne düşündüğünü önemsersen onların kölesi olursun ve vücudundan nefret etmeye devam edersin.

1- Çok su tüket. Günde en az 2.5litre
    2- Öğlen enerji için karbonhidrat al makarna vs (1tabak) ama akşam kesinlikle alma.
    3- Zeytinyağı da olsa yağ tüketme.
    4- Düzenli egzersiz yap.

Unutma kilo verirsin ama kastan mı yağdan mı gittiği önemlidir.

Sayfayı Paylaş