Gilbert sendromu

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve mikrobaby tarafından 22 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mikrobaby

mikrobaby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkese iyi akşamlar öncelikle bu konuyu yarın yaptıracagım tahlillerin ve alacagım sonucların heyecanıyla uyuyamadıgım için açıyorum.Evet geçtigimiz haftalarda askeri okula giriş mülakatından elenme sebebim olan jinekomasti kontrolu için ankarada bir devlet hastanesinde tahlil sonucu verdikten sonra bilrubin değerimin yüksek oldugu ve gilbert sendromu olabilme ihtimalim oldugu söylendi ve tekrar yorgun olmadıgım bir gün kan tahlili yaptırmam istendi. asıl soruma gelicek olursak abilerim hocalarım ve kardeşlerim daha önce bu sporu 2 sene aralıklarla yaptım ve iyi bir hacım olcum var ancak jinekomasti yüzünden sürekli göğüs görüntüm pek memnun etmedigi için motivasyon ve hayal kırıklıgına ugrayarak ara vermek zorunda kaldım ve devam ettirmek istiyorum artık tam anlamıyla ancak bu hastalıgın yada sendromun vucut geliştirmeye bir zararı veya etkisi olur mu aranızda yada yakınlarınızda bu sendroma sahip olupda bu sporu yapanlar var mı yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar herkese....

2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Bendede var 9 ay doldurdum bende suan pes etmedim bakalim nolucak

3. mikrobaby

mikrobaby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam herhangi bir sikayetn vs var mi devamli kan tahlili yaptiriyo musun sonuclar nasıl

4. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Kardesim k.bakma eksik yazmisim jine var sendrom degil

5. mikrobaby

mikrobaby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    yok mu formda yardımcı olacak birileri yardıma ihtiyacım var ?

6. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Çok ciddi bir hastalık değil.Komplikasyonlar gözde ve cillte kendini gösterebiliyor bildiğim kadarıyla, sarılık gibi.Spor hayatını etkileyeceğini sanmıyorum ama tabi son sözü doktorun söyleyecek.

7. mikrobaby

mikrobaby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Cok teşekkür ederim doktorumlada konustm ve bi engel olmiyacagini soyledi cevap verip yardimci olan herkese tesekkur ederim iyi çalışmalar.

Sayfayı Paylaş