geri döndüm...120 kiloyla :(

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve bycanertk tarafından 15 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    evet dert paylaşmak çok önemli en azından açık açık duyguları ifade edebiliyoruz

ulscnkrdmn bunu beğendi.
  2. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    Sigmσ bunu beğendi.
  3. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Geçmiş olsun öncelikle neresinden dönersen kardır sonuçta, günlüğün takipçisiyim merakla bekliyorum.. Aynı yoldan bende geçtim çünkü

bycanertk bunu beğendi.
  4. mfeker89

mfeker89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    abi bende her akşam spor salonu öğle arası ip atlama inş yaza kadar kurtulcaz şu kilolardan

5. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    Son düzenleme: 9 Aralık 2012
  6. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    120.5 kiloydum bugun tartıldım 116.1 kiloyum arkadaşlar devam ediyoruz hadi hayırlısı artık

marshallzz, skenshins ve thetramp bunu beğendi.
  7. marshallzz

marshallzz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bana da sana benzeri oldu abi :D kilo problemim vs vs yokken bi araba çarptı 20 kg civarı aldım 2,5 ay koşamadım basketbol oynuyodum eskiden şimdi oynayamıyorum , 27 aralıkta diyete başladım , başladıgımda 95.3 kg dim şimdi 85 kg ye düştüm , sen de inşallah istedigini başarırsın geçmiş olsun

8. mylove50

mylove50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim futbolcu olucam yanı 5 yıldır amator oynuyorum ve bu senelerde seçmelere gidicem Allah izin verirse.Fakat sorunum yavaş olmam,boy kılo her şey orantılı fakat yag oranı fazla,bunun ıçın ne yapmam lazım?

Boy:186
    Kilo:78

Yaglar yan bölgerlerde genellikle ve gogus bolgelerınde kalçalarımda hıç yok.

Hiz ve kilo vermem için nasıl bır program önerirsiniz?
    Şimdiden teşekkurler.

9. Prqressive

Prqressive Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    13
    Sıkı şekilde hergün takip edeceğim. Umarım başarırsın.

10. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar merhaba yaklaşık iki yıl sonra cevap yazıyorum sanırım...peki bu iki yıl içerisinde neler oldu kilo, vücut namına ? koca bir hiç! Neden çünkü, hayatımızdaki kariyer, iş, eğitim daha önce geldi. Vücudu sağlığı unuttum. Zamanla iyice soğudum millet fit gezerken ben sadece bakıyordum. Şimdi Mutlu muyum ? Hayır! şimdi kaç kiloyum 125-130 arası sanırım.Korkumdan birazda utancımdan kiloma bakamıyorum bile. Spor salonu üyeliğim var ama anlıyorumki bu süreç zarfında psikolojimde bozulmuş salona gidince sanki herkes bana bakıcam benimle dalga geçicek gibi geliyor. Halbuki spor geçmişim vardır sixpacklerle gezmişliğimde... ama şu aralar sanki hayatımda ilk kez spora başlıcakmışım gibi geliyor. Diyorsunuz ki eee sonuç! arkadaşlar sonuç şu ki yarın 3-3.5 yıllık spora ara verişime bir son veriyorum. Kendimi inanılmaz motive olmuş ve disiplinli hissediyorum. amacım seksen kiloda fit bir vücut. Bazen öyle zamanlar oluyorki kilo insan hayatında anlık olarak herşey oluyor. Beni anlayanlarınız mutlaka vardır içinizde. Diyetim yarın başlıyor. Tek sıkıntı ilk 3 gün sonrası çorap söküğü hayatımdaki diyetlerim hep böyle olmuştur. Disiplinli bir şekilde herhafta fotoğraflarımı paylaşacağım ve her ay kilomu yazacağım her hafta kilo yazmayı doğru bulmuyorum. Lütfen birkaç cümlede olsa desteklerinizi esirgemeyin iyi sporlar.

ZapieL bunu beğendi.
  11. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    azmin için tebrik ederim çok doğru bir karar vermişsin. benden sana tavsiye bugünden başla. bir günden ne olur deme. umarim.hedefine ulaşirsin,başarilar..

12. zara

zara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Geçmiş olsun sağlık her şeyden önemli ama sağlıklı kalabilmek içinde spor her şeyden önemli :)
    Kas hafızası denen olay var eski performansına ulaşman çok zamanını almaz ki çok azimlisin bu durumlardan dolayı kısa sürede
    tekrar başarıyı yakalarsın gibime geliyor hayırlısı neyse o olsun hakkında ;)

13. bsbilen

bsbilen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim aynı problemi bende yaşadım, çenemde 6 kırık oluştu, bel omurlarımda zedelenme, çeneme ve umrgama platin takıldı, aldığım ilaçlar yüzünden tam bir varile dönüşmüştüm, şimdi ise profil resmimdeki durumdayım, azmedersen eminim başarılı olacaksın.

14. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Ufak bir tavsiyem dostum ketojenik diyet yap.Çok daha hızlı sonuç alırsın.Low carbmış carb cyclemiş o olaylara girme hiç.Tüm vücut antremanı yap süper setli yap bide. 3x20 yada 4x20 olsun tekrarların.Gidebilirsen spora günde 2 kez git.Sabah kardiyonu yaparsın akşam ağırlığını.Ek olarak intermittent fastingde yaparsan yağ yakımını tavan yaparsın.Daha önce yaptın,tekrar yapabilirsin ;) Başarılar.

Sayfayı Paylaş