Gercekten biktim artik sporu birakmak uzereyim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Vidmasz tarafından 24 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Vidmasz

Vidmasz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Samsun
    Öncelikle herkese selamlar , 18 yasindayim 181 boyunda 85 kilodayim yaklasik 17 aydir spor salonunda oncesindede 5 6 ay evde kendi capimda spor yaptim. Suanda psikolojim o kadar bozukki sporu birakmayi dusunmeye kadar ilerledi bu. Her neyse konuya giriyorum. Hersey o kadar guzel gidiyordu ki antrenmanlarim cok iyi geciyordu surekli agirliklarim artiyordu kutle kazaniyordum ta kii ekim ayina kadar . Bunu tarif etmek o kadar zorki anlatabildigim kadariyla ,antrenmana basliyordum 2.setimde sanki 30dk calismis gibi bir yorgunluk nefes alip vermede zorlanma cok hizli ve sert kalp atisi, bas agrisi . 4 aydir bunu cekiyorum ama kalp rahatsizligimi diye dusundum defalarca ama oyle olsaydi her antrenamnda ayni sikintiyi cekerdim bu oyle biseyki 2 veya 3 antrenmanda bir yasiyorum bunu. Bunu yasamadigim antrenmandan sonra cok mutlu oluyorum evime mutlu gidiyorum gecti bitti diyorum her seferinde ama ertesi gun yine basliyor ve basa donuyorum. Bundan kurtulmak icin farkli yollara basvurdum, spor salonumu degistirdim,gunluk makrolarimi artirdim,esneme germe isinma vs suresini uzattim, dinlenme surelerimi uzattim kisalttim ama nafile bir turku kurtulamadim.Seker hastaligindan suphelenip gecen hafta saglik ocaginda kan tahlili yaptirdim ama bisey cikmadi konunun altina tahlillerin fotograflarini koydum. Dun sabah staja yetismek icin 3 5 dk gibi hizli kostum durdugumda kalbimde agri vardi hocama bahsettim kondisyon eksikligide olabilir dedi kondisyon calismalarina basladim yarinda kalp grafigi cektiricem insallah kurtulabilirim su lanet seyden yoksa canim ailem kadar sevdigim sporu birakmak zorunda kalacagim. Eger siz veya yakinlarinizdan arkadaslarindan biri boyle bisey yasadiysa buna sahit olduysaniz bana soyleyeciginiz bi kac sey vardir yardimlarinizi bekliyorum okuyup vaktini ayiranlara cok tesekkur ediyorum.

Bunlarda kan tahlili sonuclari.http://imgur.com/3JIH2Zp.http://imgur.com/7rToZnv

Sayfayı Paylaş