Gerçekten Bu İşin Ustaları Baksın Lütfen..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kingjames10 tarafından 11 Mart 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kingjames10

kingjames10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi günler bu işe gönül veren büyüklerim. Bu spora bende yaklaşık 1 yıl önce başladım ama beslenmenin dengesizligi yüzünden vücutta göremedigim farklılıklar oldugu için bıraktım. Şöyle söyleyeyim 1 sene önce başlayıp hemen bıraktıgıma çok pişman oldum çünkü tek bir sorunum vardı ''.BESLENME.'' İdman benim icin verimli geçiyor kollar şişiyor göğüsler şişiyor yanlız hiç dogru düzgün bişey yiyemedigimden onlar kasa dönüşmüyor. 18 yaşındayım 1.82 boyunda 67 kiloyum ve yaza çok az kalan şu dönemlerde tekrar başladıgım sporda kısa zamanda gerçekten gözle görülür farklar olmasını çok istiyorum.ÖĞRENCİYİM bunu göz önünde bulundurursanız ve haftada 3 gün salona gittigimi düşünürseniz kolay tedarik edip beni zora sokmayacak ve kısa zamanda kas kütlemde artış ve güzel bi vücut kazanmam için. SİZDEN SİZİ YORMAYACAKSA BESLENME PROGRAMI İSTİYORUM.Sitede yazan beslenme programlarının neredeyse hepsini okudum fakat bazılarına okul yüzünden yapamıyordum.Bazılarını ise maddi durumum el vermiyor(beyaz et). lütfen sizden yardım istiyorum beni zora sokmayacak ve maddi olanaklar dahilinde şu 3-4 ayda vücudumu düzene sokacak bi beslenme programı istiyorum. Şimdiden çok TEŞEKKÜRLER :):eek::eek::eek:

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş