Genrise Whey kullananlar?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve BigMen tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Konu yanlış yerdeyse lütfen doğru yere taşınsın.

Merhaba arkadaşlar...

Genrise Whey proteini uzun süre kullananlar yorum yapabilirmi lütfen.

Forumda konusu var fakat kimse uzun kullanmamış herkes yeni alıp kullanmaya başlamış sanırım.

Uzun süre kullanıpta etkisini görenler varmı?
    Tadı kokusu önemli değil etkisini görenler varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
    Lütfen sadece kullananlar yorum yapsın.

Şimdiden teşekkürler.

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Ben 3 kutudur kullanıyorum, fiyatından dolayı kullanmaya da devam edecem. Etki konusu biraz havada kalır aslında. Mesela 3-4 ay kadar whey kullanmadım ama protein ihtiyacımı karşılıyodum besinlerle. Günlük hayattaki yoğunluktan dolayı genrise wheyi kullanmaya başladım. Herhangi bir değişiklik olmadı formumda veya etki olarak. Yani toz kullanmadığı dönemlerde düzenli beslenen kişi farkı anlayamaz. Fakat optimum, weider, multipower, olimp markalarının wheylerinide kullandım. Etki olarak hiç bir fark yok. Farkları fiyatları, tatları, tanınmışlıkları ve servis başına protein miktarı(genrise ı yarım ölçek fazla kullanınca aynı orana geliyor buda.). Özetle bende farklı bir etki yaratmadı diğer ürünlere göre bu demek oluyor ki işe yarıyor. Ama dediğim gibi normal besinlerle karşılayabiliyorsan wheyin bir etkisi olmayacaktır bu durumda başka supplementlere yönelmelisin.

Dip not: Ağır bir idman sonrası genrise içmek bazen eziyet olabiliyor bunuda söyliyeyim.

3. BigMen

BigMen Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Güzel ve değerli yorumun için teşekkür ederim moderatörüm :)

Böyle büyük bir forum sitesinin moderatörü kullanıp bir sorunla karşılaşmadıysa güvenilir demektir.
    1 Kutu sipariş vereyim bakalım pişman olacağımı sanmıyorum :)

Dynamo bunu beğendi.
  4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Rica ederim. Ufak kutu ver ilk seferde. Ben bi cilek bi cikolata almistim. Çileği suzme yogurtla karıştırıp yiyorum cikolatayi shake olarak.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş