genrise hakkında

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve pullower tarafından 25 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pullower

pullower Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Genrise Whey Kullanıp tecrübesi olan varsa bilgi verirseniz sevinirim

2. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Şu an kullanıyorum yıllardır bi ton supplement kullandım genrise whey de bi problem yok gibi bence alıp kullanabilirsin ancak genmass ürününü beğenmedim içinde baya baya beyaz beyaz tozlar var ve tadı nişasta karışımı gibi

3. pullower

pullower Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    yorumun için tesekkürler yalnız birkaç soru sormak istiyorum ürünün internet sitesinde besin degerlerine bakıtgımda karbonhidrat degeri verilmemiş - işareti var yani icinde kac gram karbonhidrat ve şeker oldugu hakkında bilgi sahibi degiliz senin bi bilgin varmı bu konuda yoksa o - işareti 0 şeker oldugunumu gösteriyor

4. ex4a

ex4a Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    onu ben de anlamadım malesef her 2 dediğin şekilde de olabilir ama içinde olabilecek max 3-5 gram onu da çok önemsememek lazım bana göre

5. karacabey34

karacabey34 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    hocam çok takılmayın şunlara gerçekten ya definasyon olsa yarışmacı olasnızanlarım ama hadi gelsin 5 gr şeker olmaz da o kadar :) sabah spordan sonra birde akşam aldın diyelim 15 gr 1 küp şeker 4gr zaten ortalama weider no yapdı yeni yarısından fazlası basit şeker glikojenleri çabul doldurmak ve enerji vermek için (weider fanatiği yada şeker seven biri değilim ayrıca) spor önceside sonrasıda basit şeker iyidir ufak bir miktar

Sayfayı Paylaş