Gelisemiyorum lutfen yardim im edin

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Osmndmrr tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Osmndmrr

Osmndmrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ve hocalarim yaklasik 1 senedir yapiyorum bu sporu sadece ilk 2-3 ay gelişme oldu ve durdu kuzenimle beraber gidiyoruz onda baya gelişme var ayni antrenman programını yapıyoruz neredeyse ayni ağırlıkları giriyoruz ama bende gelişme yok. Günlük 120-140 gr protein 200-250 gr karbonhidrat ve 60 gr falan yağ alıyorum boyun 1.80 kg 88. Ne yapmalıyım kas yıkımı fazla olabilir falan dediler. Bcaa falan kullanda dediler sizce ne yapmalıyım simdide n teşekkürler.

2. Vidmasz

Vidmasz Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Samsun
    Günlük +160gr protein +400gr da karbonhidrat olarak artır . Karbonhidratı artırdığında gücünün ve enerjininde arttığını hissedeceksin bundan faydalanarakta ağırlıklarını her antrenman birer ikişer kilo artırmalısın. Başarılar :)

3. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    88 kgde 200 250 karbonhidratla gelişmeyi bırak gerilersin ortalama 350 450 arası alman lazım proteinide 170 gr ye çek yağıda zeytinyagından veya kruyemisten al oda 70 80 kg bası 1 gramda yapabılırsın 0.6 da yağ durumuna bağlı

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Protein miktarının yeterli olduğunu düşünüyorum.kh ve yağ miktarını dolayısıylada günlük kalori alımını artır.

Sayfayı Paylaş