Geliştikçe eleştiriler artıyor iyice

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Atabeyler.sis tarafından 22 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Atabeyler.sis

Atabeyler.sis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Selam beyler . 2 yıl önce başladım vg ye 62 kilo ile başladım şuan 85 kiloyum . Boy 1.84 . 2 yıldır düzenli gidiyorum aksatmadan . Başlıkta belirttiğim gibi geliştikçe daha da fark edilir oldum çevrem de doğal olarak . Mesela eleştiriler arttı arkadaş cevremde ya iyisin kanka da kolların mesela çok iyi 'şişirmişsin 'de bileklerin çok zayıf hele bi tanesi nasıl iç geçirdiyse aramızda 3 yaş var elemanla ya kanka baya "yaşlanmışsın" en çok zoruma giden de hayatında spor yapmamış veya bir iki ay yapıp bırakmış adamlar bana akıl veriyor şöyle yapsan şöyle olur falan filan sporun içinde olmama rağmen ve spor yönetimi okumama rağmen adam bunları bildiği halde bana akıl veriyor . Kimisi de tabi iyi yapmışsın falan takdir edenlerde yok değil . Ama çoğunluk eleştiri . Sakın yanlış anlaşılmasın amacım takdir toplamak falan da değil milletten . Sadece kendim için yapıyorum bu işi . Burda siz vg ci kardeşlerime anlatayım dedim . Siz de de böyle tipler çıkıyor mu karşınıza beyler .

2. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Vücut geliştirmeye meraklı insanları bir kenera koyarsak genelde en çok duyduğum laf "bak bu kadar güzel daha yapma bundan sonrası çok çirkin olur"
    bilmedikleri için biraz daha yaparsam sanki arnold olacağımı sanıyorlar :) hele annem 1 yıldır bu güzel fazlası kötü diyordu :)
    samimiyetinden emin olduğum insanların da kötü olmuş dediğini duydum. onun için artniyet aramak yerine onların da zevki öyle diye bakmak lazım. sonuçta sen vücudundan memmunsan sorun yok

3. eehfe4

eehfe4 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    İnsanlar yapamadıkları şeylere çamur atarlar.
    Hayat senin hayatın sen kenedi görünüşünü beğeniyorsan sıkıntı yok onlar (art niyetliler.) sadece boş konuşurlar.

4. mcyaralıbodyci

mcyaralıbodyci Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Şimdi biraderim eleştirilere takmadan ilerle yani takmadan ilerleyeceksin sonuçta hayatında kimileri sadece bir nokta hayatın ise koskoca bir daire içindeki noktalar seni hedefinden alı koymasın ve bu arada vücut ölçülerini söylersen kol omuz bide bilek kemiği gibi ölçülerini daha iyi anlarım .

5. enessari35

enessari35 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İzmir
    aynen öyle bende nacizane 9 aydır yapıyorum, en yakın arkadaşın sana kötümser gözle bakınca maalesef kafana takıyorsun. veya abin veya baban. bana da sürekli kanka sen gelişemedin 36.5 cm kolun var bak ben yapmadıgım halde 33 cm ohoo ben yapsam seni geçerim falan filan. tam motivasyon düşmanı herifler anlıcagın. ben muhabbetimi kesiyorum böyle tepkiler alınca. arkadaşım veya ailemden biri bana destek çıkmayacak ise eğer lütfen yanımda da olmasın. eğer değer verdiğin kişiler canını yakıyorsa benim önerim hayatından cıkarmandır. emin ol onlarsız herşey daha iyi olucak

6. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    cok basit bir soz var hayatinda uygulamaya baslamalisin f*ck what they think.

Sayfayı Paylaş