Gelişim ve press

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve perseverance06 tarafından 13 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. perseverance06

perseverance06 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Ben anıl yaş 17 1.95 boy 85 civarı kilom var 4 aydır salonda çalışıyorum. Bende hacimce bir kas artışı yok düzenli olarak sporumu yapıp besleniyorum. Güç olarak artış var mesela ben şınav çekemezken 15 20 cıkarıyorum fakat kas olarak biceps filan gelişmiyor. Beanch press 1.set toplam 35 civarı 2.set toplam 45 filan 3.set destekle toplam 55 filan kaldırıyorum. Çokmu düşük hiç bir bilgim yok bu konuda görüşlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim.

2. Devadam4

Devadam4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Eger bicepslerine etki eden bir calisma yapmiyorsan bicepslerin gelismez. Bench press bicepsleri calistirmaz. Ayrica hacim olarak artis icin saglikli bir sekilde kiloda alman lazim. Ayni zamanda dinlenmeyi ihmal etme.

3. perseverance06

perseverance06 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Spor salonunun canını okuyorum ama biraz göbek olduğu için hedefim kilo vermek ne kadar doğru bilmiyorum.

4. Devadam4

Devadam4 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bende de ayni problem vardi ve bolge bolge calismak yerine tum vucut calistim. Bunu yaparkende bench press squat pull down vs gibi hareketlerle buyuk kaslari ve temel hareketler yaptim. Hafta icerisinde de bir gun interval kardiyo ekledim ve baya guzel sonuc aldim. Yaklasik sekiz ayda on kilo verdim.

5. BenjaminLines

BenjaminLines Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim benim boyumda 1.93. Gelişmede ki en önemli etken boy, beslenmeye felaket önem vermelisin ağırlık kaldırmayı herkez yapıyor zaten. Beslenme doğru yapıldığı sürece gelişme hızın artar

6. witch95

witch95 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Spor salonunun canina okuyorum yazmissin yani buyuk ihtimal sen saatlerce calisiyorsun, bir bolgeni 4 hareketten fazla hareket yaparakta hem kendini yoruyorsun hemde kas yakiyorsun.

Kol istiyorsan ön, arka fark etmez 4 hareketten fazla hareket girme genel olarak gogus haric 4 hareketten fazla hareket girmeni onermem zaten takviyede almiyorsundur alsan bile kas yanabilir yani olan kasinda gider.

hacim istiyorsanda paso bulk yapacaksin yaz gelmeden 2 ay oncede definasyona girersin yaglarindan kas hacmini kaybetmeden arinirsin boyunda fazla iyiymis bacakta kendini asiri gelistirmeni oneririm

7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    4 ayda çok bir gelişim olmaz zaten bunun ilk ayı hareketleri öğreniyorsun sana tüm vücut çalışmasını öneririm ek olarak tabata workout yapabilirsin göbek için kaliteli beslen temel hareketleri seç sabırlı ol zamanla gelişim sağlarsın

8. bitmez27

bitmez27 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Gaziantep
    Daha ağır görmelisiniz dostum ayrıca her antreman günü , bir önceki antremanda x kilo girmissen bugün 2x girmeye bak ağırlıgu artir hacim istiyorsan piramit set yap 2x 3x 4x 5x şeklinde Hee sette ağırlığı artır

Sağlıklı sporlar

9. ferhaattt

ferhaattt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eh güzel işte

10. MehmetDeviren

MehmetDeviren Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    23
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    izmir
    4 set dene

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. NaturalBeast

NaturalBeast Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Kendini ne olarak görürsen o olursun. Baska insanların düşünceleri anlamsız. trainerların bile ..

Everybody wants to be a beast until it is time to do what real beasts do.

Trust your journey.

witch95 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş