Gelişi Güzel Şınav...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DCloud tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Başlığı pek uygun secmemıs olabılırım kusura bakmayın.Hemen konuya gecıyorum.Ben evde her canım sıkıldıgında şınav cekıyorum ama bunu duzenlı bır sekılde yapmıyorum.Set yok tekrar sayısı bellı degıl.Mesela mutfaga dogru gıderken korıdorda bırden şınav cekmeye baslıyorum ya da sabah yuzumu yıkadıktan sonra yıne aynı şekılde . Şınav sayısı 40lara kadar ulasıyor en az 10 tane cekıyorum.Spor olarak tabii ki iyi hoştur ama bu tur bır calısma ufak bıle olsa bır gelısmeyı durtukler mı onu merak edıyorum ? Şimdiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkürler.

2. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    düzensiz bir şekilde şınav çekmek metabolizmayı karıştıracağından faydalı olabilir ancak başlangıç düzeyindeysen pek te mantıklı bir iş olmayabilir. bu şekilde karışık bir düzende şınav çekiyorsan aynı şekilde de barfiks ve dips yapmanı öneririm. metabolizmayı sürekli hızlı tutman kilo alımını yavaşlatabilir bu arada..

3. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun ıcın sagol.bende kılo almak ıstıyorum ama sadece ıstıyorum yanı onun ıcın pekte caba harcadıgım soylenemez.odamda tavana asılı bır demır var ve aynı şınav gibi barfikside gelişi guzel cekıyorum dipsi ev ortamında cok yaptıgım soylenemez ama vucut gelıstırme yaptıgım donemde programımda vardı.Ben sadece bu alıskanlıklarımın gelişme manasında bir işe yarayıp yaramayacagını merak edıyorum.

4. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    düzenli bir şekilde vg yaparsan işe yaramaz, aksine kaslarını yıpratır ancak vgci gibi idman yapmazsan, o zaman belki faydalı olabilir

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    İllaki ev ortamındaki düzenli-düzensiz şınav ve mekik elbetteki işe yarar...Şimdi bazı kişiler yok canım olurmu öyle şey düzensiz gelişme olurmu gibi şey demesin...elbetteki uzun süre yapılan birşey vücuda etki edecektir..haa bu dengeli olur veya olmaz o bilinmez..ama göğüslerde illaki bir fark göreceksindir bu kaçınılmazdır...Sonuçta herkes salona gitmiyor..

6. DCloud

DCloud Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence de olmalı.zaten düzensiz olarak gunde 4-5 set şınav çekince bile ertesi gün tabii ki vg gunlerımızde kı gıbı degıl ama yınede bır gelısme agrısı hıssedıyorum(gogus ve arka kolda) ama bu bazen oluyor
    yaz döneminde ara verdim kışı bekliyorum.ama vg geçmişim var yani.

Sayfayı Paylaş