Geleneksel Okçuluk

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve Chagga tarafından 14 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Selam arkadaşlar, 6-7 senelik bir öğrenme sürecinin ardından müzelerde gördüğünüz Osmanlı yaylarının bire bir replikasını yapıyorum, tamamen el işçiliği, ağaç, manda boynuzu ve sığır tendonunu kollajen tutkalla lamine ederek yapıyorum. Tamamen orjinal teknik çalışıyorum. Elimde yaklaşık 130 libre çekiş kuvvetinde, 102 cm uzunluğunda Osmanlı yayları var acil paraya ihtiyacım olduğu için gerçek değerinin biraz altına bırakıyorum ilgilenenler bana mesaj atınız.

Saygılarımla.

2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Resim ekleme şansınız var mı acaba? Ayrıca fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz?

3. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Foruma resim nasıl ekleyeceğimi çözemedim uzun zamandan beri forum kullanmıyordum unutmuşum ama ayarlıycam.
    Fiyat konusunda ise şöyle söyliym bir süre önce 3500 dolara ebay e koymuştum, fiyatı iyice aşağı çektim, okçuluk malzemesi satan yerlere numune olarak gönderdim fazla sert çekişli olduğunu satamayacaklarını söylediler mağazalarında dursun satılınca hesaplaşırız dediler bende geri yollattırdım onlara 3000 tl fiyat istemiştim şu anda ise 2000 liradan satıyorum.

4. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Resimleri internette herhangi bir sayfaya upload ettikten sonra adresini kopyalayın, daha sonra mesaj yazdığımız bölümün üzerindeki araç kutusunda ki resim simgesine tıklayın ve adresi yapıştırıp işlemi bitirin. 130 libre gerçekten iyi bir kuvvet, fiyat sebebiyle ilgilenemesemde mahsuru yoksa fotoğrafını görmek isterim, bu arada orjinaline uygun bir yayın o rakamları hak edeceğini düşünüyorum.

5. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Resim boyutları fazla büyük sanırım skype kullanıyorsanız özelden skype adresinizi verirseniz oradan gönderebilirim. Kusura bakmayın bu konu üzerinde çalışacam resim yükliycemde zaman alacak sanırım. Dosya boyutu fazla büyük olduğundan ekleyememiş olabilirim.

6. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Son düzenleme: 14 Aralık 2014
  7. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Üzerini deri kaplamamışsınız sanırım ama çok güzel görünüyor, 130 libreyi kim kullanabilecek bakalım. Elinize sağlık.

8. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Deri kapladım, üzeri deri kaplıdır, çok ince tabaklanmış deriyi birazdaha inceltmek için 1200 derece zımpara ile zımapara yaptım böyle alacalı görüntü ortaya çıktı. Teşekkür ederim.

9. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    O halde çok güzel görünüyor, şu ana kadar ggördüğüm replikaların içinde en iyi görüneni diyebilirim.

10. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler beğendiğinize sevindim. Bana kalsa satışa çıkartmayacaktım, evlat gibi normalde kıyamam satmaya ama acil paraya ihtiyacım var. Kredi kartları ve adli para cezası sıkıntısı içindeyim. İnşallah Allah bir kolaylık verirde şu sıkıntılardan kurtulurum. Yayıda satmama gerek kalmaz.

11. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Allah yardımcınız olsun, inşallah sıkıntıları aşarsınız.

12. Serkan ANKARA

Serkan ANKARA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam hala üretim yapıyor musunuz

Sayfayı Paylaş