Gece yemek yemek.

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Moriarty tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Moriarty

Moriarty Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Edit: Vücut geliştiren biri olarak, gece yemek yememek kas kütlesi için ne kadar zararlıdır yada alternatif gıdalar nedir yani kilo almak istemediğim için yemek yiyemiyorum aynı zamanda vücut geliştiriyorum tavsiyeler nelerdir

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kilo almakda degilse amacin niye gece gece yemek yemek istiyorsunki?anlamadim??

3. Ozkan44

Ozkan44 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    ton baligi (salatasi),ya da izgarada balik , her turlu sebze,200/300 gram yagsiz yogurt, 50 gram findik,4/5 tane yumarta*(ne kadar az sarisi olursa o kadar iyi)
    ekmek/pirinc/tatli/sekerli gibi gidalalar tuketmeyin , bunlarin arasinda meyve de var !
    yani anliycan bol protinli yiyecekleri tercih et geceleri , abartmadan tabiki :)

Bekci bunu beğendi.
  4. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    Gece ben 250 gr lor ve 150-200 gr ev yogurdunu karistirip uzerine 2 yumurta beyazi kırıp çırpıp yiyorum ortalama 35-45 gr protein içeriyor 25 gr ı casein proteini tavsiye ederim sabaha kaslarin dolu dolu uyanirsin

5. Moriarty

Moriarty Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Proteini kaslara taşımak için karbonhidrat gerekli degil mi yada yanlış mı biliyorum sadece protein yiyip kas kütlesi gelişsse ne hala iki hafta 5 kilo veririm karbonhidrat olmayan tavsiyeler vermişiniz bunun çaresi varmı ya :/ ya da sadece az yiyerek mi olur?
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Mart 2015 ---
    Bekçi kardeşim, vücut geliştiriyorum, 43 cm kol çapım var 100 kiloyum son yemeği saat 10 da yediğimi düşün gece 3 te yetıyorum 5 saat vücuda protein girmezse naparım ben :)
    ha birde 8 saat uyuması var ettimi sana 13 saat :)

Sayfayı Paylaş