Geçmeyen bilek ağrısı!..

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Çağlar üzel tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Çağlar üzel

Çağlar üzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar forumda yeniyim o nedenle yanlışım olursa kusuruma bakmayın.. Benim sormak istediğim konu şu.. Son bir kaç haftadır bileklerimde aşırı ağrı oluyor ve bu ağrılar antrenman sonrasında da devam ediyor. Ağrı noktası tam olarak bilek eklemleri ve özellikle de sol bilek.. Barbrl curl de 35 dumbel curl de 17 kilo çalışıyorum. Şınav ve barfikste sorun olmuyor. Konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. İNFRAMEN

İNFRAMEN Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Kişisel Gelişim & Yaşam Koçu
    Yer:
    Antalya
  3. Jasse Kecon

Jasse Kecon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Aynı sorun bir dönem benim başıma da gelmişti.Özellikle biceps çalışırken haddinden fazla ağır girdiğim için olmuştu.
    Magnezyum, kalsiyum ve potasyum alın.Potasyumu muzdan, kalsiyumu süt ürünlerinden bulabilirsiniz.Magnezyumu da isterseniz eczanelerde satılan magnezyum tabletleriyle yeterince temin edebilirsiniz. Ayrıca bunların yanında bilekleriniz güçlendirmek için bilek hareketlerini de yaparsanız faydası olur.

4. chestbrah

chestbrah Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Serbest agirliklara ara ver kilolari dusur hafif kilo ile 15 tekara bilek calis agri gecene kadar boyle devam et ben agriyi uyusturup devam ettim 2 yil sporu birakmak zorunda kaldim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş