Gaspari team

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mestano tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. stormak

stormak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar superpump250 size on ve mhp dark matter kullansam agirmi gelir acaba ucundede creatin miktarlari farklı biraz gozumde buyudu ayrıca gun icinde myofusion mhp dren ve prolab amino 2000 de kullaniyorum saygilar

2. berkeralp

berkeralp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    17/05/2009 20 günlük harcore kullanımı ile define oldum. bel 97.5 den 91 e , kilo 78den 71 e , kollar 39 dan 36 ya düştü bu arada boy 1.73.. 18/05/2009 sızeon 240 tablet kullanmaya başlayacağım günlük 6-8 arası diyor ben sabah namazında aç karına whey içeceğim kahvaltıdan önce 6 adet sızeon idmandan 45 dakika önce 3 amino 3 glutamin ,idmandan hemen sonra whey ,45 dakika sonra 3 amino ve 3 glutamin..sızeon kullanımımı paylaşırım sitede . eleştirilere açığım bilgiye saygım sonsuz..

3. berkeralp

berkeralp Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 1 aydır kullandığım sızeon dan hiç ama hiç memnun kalmadım. creadex kreatin siparişi verdim 168 tablet 21 günlük kullanım onu deneyeceğim

4. Jander

Jander Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Novadex kullanmis olanlara sormak istedigim yan etki olarak ne gordukleri ? Sac dokulmesi veya akne problemi yasadiniz mi? Sac dokulmesi problemim var ve merak ediyorum acikcasi..

5. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    sp 250 bir daha almayacagım bir ürün etkisi sadece ciddi anlamda damar genişliği ve korkutucu bir şekilde
    aslında baslamadan önce no xplode un verdıgı enerjı aradım ama boş
    pump tamam ama enerji patması kesınlıkle yasamadım
    tabı su an no xplode ıle kıyaslıyorum kutunun sonlarına doğru ishalde cabası kullananlara önerim kesınlıkle aç karnına
    almayın ve üzüm suyu ile alın son idmanımda ishali bu şekilde önledim
    bendeki izlenimler bu şekilde

6. 666pack

666pack Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    reklam yazarı
    Yer:
    istanbul
    gaspari 4 most anabolic arsenal 14 day cycle kulladım ve görüşlerimi sizlerle de paylaşmak isterim.
    öncelikle kullandığım stack'in 14 günlük deneme boyu olduğunu belirtiyim.
    superpump 250: idmandanyarım saat kadar önce kullandım ılk üç gun bır olçek diğer gunler 1.5 ölçek kullandım. diğer arkadaşların yaşadığıishal sorununu yaşamadım ve çok ıyı bir pump etkısı olduğunu soyleyebılırım. 1.5 ölçeğe çıktıktan sonra kılolarda biraz artış yaşamaya başladım bunda hem urunun hem de kendımı çok zorlamamında etkısı var bence. içtikten 15 dakıka kadar sonra insanın içi kıpır kıpır oluyo ve urun gerçekten işe yarıyo bence.

size on: idman sırasında tükettim powerrade şişesine katıp bir ölçek. bu ürünü kullanırken fark ettiğim bir şey var acayip ağız kuruluğu yapıyor. bunun yanında idmanda yaklaşık bır lıtre kadar su tükettim. kullanacak arkadaşlara tavsiyem sizeon kullandıkları ıdmanlarda bolca su tuketmelerı. setler arasında bi iki yudum alınca vucudun güç toplamasında etkılı olduğunu düşünüyorum bu ürünün. tadı biraz şekerli gibi ama bu powerrade ile karıştırdığımdan dolayı da olabılr. kısacası bundan da memnun kaldım. ilk dort kullanımdan sonra etkısını daha ıyı gösterdiğini soyleyebılırım.

plasmajet: bu ürünü sırf stack in içinden çıktığı için kullandım kullanmak gibi bi amacım yoktu önceden aslında fakat içinden çıkınca stack in ikinci haftasında idmandan 2 saat once 10 kapsul olmak üzere kullandım bence tek kelımeyle superpumpla ikisi müthiş bir uyum içinde çalışıyor. kullanma kılavuzunda haftada maksımum 4 kere kullanın yazıyor kullanıcak arkadaşlar buna dıkkat etsın lutfen çunku yurtdışı forumlarında okuduğum bi iki kişi doz aşımlarından dolayı kılcal damar çatlaması yaşadıklarını soylemişler aman dıkkat.

novadex xt: stack ten çıkan tek 30 gunluk supp bu idi. yatmadan 2- 4 tablet kullanın dıye yazıyor üstünde ben ılk dort gun kulladım bu ürünü yatmadan ıkı şer tablet olmak uzere daha sonra kullanmayı kestım çünkü çok ağır bir uyku yapıyordu sabah kalkarken çok zorlanıyordum ve kalktığımda kendımı yorgun hissediyordum. 4 gunde bı artısını gordum mu bence hayır. zaten 29 yaşındayım ve ekstra bı testo takvıyesıne ihtiyacım olduğunu düşünmuyorum. 4 gun nıye kullandın dıye soracak olursanız tamamen meraktan.

bunların dışında her gun bir pack anımal pak ve gunde 3 ölçek whey tukettım.

bu stack e başlar ken kollarım 35 cm di bıttıkten 10 gün sonra yanı 24. gunde yaptığım soğuk olçum de 36.5 geldi kollarım . size on un vucudda tuttuğu sudan da kaynaklanıyo olabılır tabı kı .

son nokta olarak gaspari yi sevdim diyebilirim.
    herkese iyi sporlar...

Sayfayı Paylaş