gaspari qualitine

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve gagkoo89 tarafından 17 Mart 2012 başlatılmıştır.

Gaspari Qualitine Creatin Mono.

1. başarılı

60,0%
  2. orta karar

33,3%
  3. başarısız

6,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Dymatize 100% pure HPLC sertifikalı, Gaspari ise sertifika bulundurmuyor.Ayrıca Gaspari Monohydrate 99.9%+ Pure şeklinde reklam ediyor.

2 seçenek varsa Dymatize derim.

2. yasin35

yasin35 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir- konyada öğrenci
    Usta aklıma gelmişken söyliyeyim. Sen creatinde yüklemeye gerek kalmadığını söylemiştin ama bir konu içindeki tartışmada biri kullanım için dymatize'e mail atmış ve gelen cevapta ilk 2-3 hafta günlük 20 gr alınması gerektiğini söylemiş. Bunu dymatize demiş yani. Bir de musclepharm ın mix creatininde ''önyüklemesiz'' reklamı yapılarak pazarlanıyor. Yani ön yükleme diye bir olay gerçekten gerekli mi anlamış değilim :S

3. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar ben kullandım 5 hafta boyunca bilmiyorum fazlamı ama 3küsür kilo su aldım. Ama ağırlıklarda bazı bölgelerde(triceps, göğüs) bariz kilo artışı sağladım ve 1.5 kilo kas aldım. Eğer ölçüm yanlış değilse tabi :) Kolay gelsin

yasin35 bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Bunu sadece ben demiyorum herkes diyor. 500 Gramlik urun aldiginda 100 porsiyon eder :) ancak ilk hafta yukleme yaparsan 7*20 = 140

Bilmem anlatabiliyor muyum :)Birde 6 hafta da bir ara verip tekrar yukleme oneriyorlar :)

Valla ben zamaninda yukleme yapip cycle yapmis ve yuklemesiz cycle yapmis birisiyim, ikisinde de ayni etkiyi aldim.

Ayrica referansim su makaledir ve diger yabanci forum yorumlari.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/8220-kreatin-creatine-efsaneleri-8221-t53268.html?p=533316

5. semihberk

semihberk Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    İlk cümlenizi biraz açabilir misiniz kreatinde bunun önemi farkı nedir ?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Acalim derken? Birisi sertifika bulunduruyor safligi konusunda digeri bulundurmuyor ve hatta yazmis %99.9 saf.

7. semihberk

semihberk Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18

Hmm anladım bende farklı birşey var zannettim dymatize bulabilirsem onu alayım o zaman teşekkürler..

8. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Bugün Gaspari creatine aldım. Ayıptır söylemesi 35 tl ye. Eve geldiğimde ufak bi sorunla karşılaştım. Paket üzerinde son kullanma tarihi yazmıyor. Türkçe yapıştırmaları çıkardım. Orjinalinde bile yazmıyor. Aldığım yeri aradım bu üründen 200 küsür sattığını ilk defa son kullanma tarihini soran biri olduğunu söyledi. Kendisi de bulamadığını söyledi. Sizin kullandığınız paketlerin üzerinde son kullanma tarihi yazıyor muydu ?

9. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ben kullandığım zaman da bulmam uzun sürmüştü sanırım altta yazıyordu silik bir şekilde. Yazmaması gibi bir durum söz konusu değil. Öyleyse gidip geri verin.

10. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bodylife34 özel mesajla son kulllanma tarihi yazan yeri tarif etti.

Meseajı yazdıktan 1 saat sonra ürünü aldığım yerin sahibi aradı ve o da yeri tarif etti.

Lacivert kutu üzerine siyah yazı yazan bir zihniyetin kreatini ne kadar iyi olabilir bekleyip görecez...

11. Hurbie33

Hurbie33 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bundan önce Dymatize Creatine 300 gr kullanmıştım, hiçbir verim alamamıştım.Ucuz diye aldım, 1 ay ara verip Gaspari Qualitine kullandım, antrenman sonrası meyve suyuyla içtim, yükleme yapmadım, 1 hafta sonra gerçekten farklılık oldu ağırlıklarım arttı, creatine'den umudumu kesmişken bu üründen fayda gördüm.Dymatize creatine ile arasında görüntü olarak da fark var, dymatize daha çok toz gibi gaspari biraz daha pudra gibi geldi bana.

12. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Bende mideyi bozması ve ishal yapması (her kullanımda olmadı) dışında bir zararını görmedim, fiyatı uygun ve gerçekten işe yarıyor ancak kesinlikle creapure patentli hardline creapure'yi öneririm ben ondan daha iyi verim aldım micronize olduğu için

13. modestHeracles

modestHeracles Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünü 1 haftadır kullanıyorum ultimate prostar whey ile kombine ediyorum, antrenman günleri antrenmandan hemen sonra protein ile birlikte alıyorum boş günlerde sabah kalkar kalkmaz 500ml su içine 2 küp şeker atıp kullanıyorum. Hocamın dediğine göre bu üründe 2 haftadan önce verim pek alınmazmış benim 1.haftam bitti ve gayet başarılı buldum, şöyle ki 35tl ye 300gr ürün aldım adamlar ultra micronized monohydrat yapmışlar 2 ay gidiyor 35tlye, performansı da ilk haftamda olmama rağmen mental etkisi de dahil olarak başarılı bence. hacim ve güç artışı olursa 6.hafta sonu yazarım arkadaşlar

14. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    işin gerçegi 121tl ortalamasıyla 1 numaralı marka weider tek geçebilirim salonun duvalarını delebilirsiniz onunla :) ha arkadaş 121tl veremem diyorsan 600gr weidere 89tl ortalamayla satılıyor multipower creatin bunların yararları yok diyen görmedim kendimde kullandım multipowerinki 500 gr muhteşem etkili diyebilirim onuda yapamıyorsanız gaspari creatini alacaksınız yapacak birşey yok en iyi ürün en iyi fiyat ama adım kadar eminim 600gr weider o fiyata deger yani boşa gitmez verilen para 5gr kullanıyorsunuz zaten yükleme haricinde uzun süre gidiyor bırakınca agırlık düşüşü hariç tabi..

15. ABEKAYNANA

ABEKAYNANA Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Gurbetci
    Yer:
    Amerika yolcusu
    Ben kullanıyorum,4 gun sonra kg'de ufak bır artış oldu. Oda sus tutması sebebıyle olabılır.

16. powerdream

powerdream Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    öğrenci
    10 gündür kullanıyorm. off günlerde 2 çay kaşığı (4-5 gr) , antremandan önce vesonra olmak üzere birer çay kaşığı on gold whey içine atıyorum öyle kullanıyorum. kas ağrısı nedir bilmiyorum şuan. ağrılarım kesildi. kuvvet olarak pek bir değişim göremedim daha ama antremmanın sonunda aşırı yorgun olurdum artık olmuyorum diyebilirim.

17. gohardorgohome

gohardorgohome Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Polonya
    birisi 5 haftda 1.5 kilo kas alır diğeri weider'a 121 lira para verir salon duvarlarını deler,yeni nesil çok boşa ateş ediyor.ÖNCE ARAŞTIR!

18. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yukleme yapmalisin gibi diyenler olmus oyle birsey olsa adamlar yazardi galiba kullanim talimatina! Eger ki sen duzgun beslenme antrenman yapma dinlenme sonra etki gormedim diyosan bu urunler takviye oyle mucizevi birsey degil ;)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

19. flue56

flue56 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba . Ürünü yeni aldım . Bitirince deneyimleri paylaşıcam

Blonde bunu beğendi.
  20. Atabeyler.sis

Atabeyler.sis Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ürün dün elime geçti bugün kullandım meyva suyuyla . içinden kendi ölçeği çıktı onu silme doldurarak kullandım . tatlı kaşığına falan gerek yok heralde . birde yükleme falan yazmamışlar antreman öncesi 5 gram alın diyo . herkes kullanıp yazıcam demis etkilerini kimse net bisey yazmamış . yok mu hiç kullanan şunu

Sayfayı Paylaş