Gaspari Nutrition Myofusion

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Toni tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 278
    61,2%
  2. Orta karar

oy sayısı 146
    32,2%
  3. Başarısız

oy sayısı 30
    6,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 228 üye.
  1. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tadı şu ana kadar kullandığım bütün proteinlerden daha güzel.Gaz problemi oluyor ancak beni çok fazla etkilemedi.Karışımı kolay.Ücretinin karşılığını veriyor.Tercih edilebilir bir protein.

2. crazy372

crazy372 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürünü aldım 1 hafta kadar kullandım. sol tarafımda (bağırsak olduğunu sonradan öğrendim.) iri bir şişlik meydana geldi öyle nefes veriyorum ama alamıyorum o derece. NEyse doktora gittim bişey bulamadı. rahatsızlık geçmedi 3 gün sonra tekrar gittiğimde ultrason cihazıyla baktı ve gülerek gaz sıkışması var dedi.. filmde görünüyor balon gibi. kalın bağırsak gazdan dolayı balon gibi şişmiş. doktor bağırsak için rahatlatıcı ilaçlar yazdı. 5 gün içinde geçti. kısaca ben de gaz değil gaz balonu yaptı. ilk alanlar bu durumu göz önünde bulundursun. kaç kişi de yazmış zaten gaz yapıyor diye.

3. maxborn

maxborn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bende 1840 gram olan elite serisiniin çikolatalısını kullanıyorum.tad olarak çok tatlı.diğer kullandığım syntex,musceletech,powersystemden sonra acaip tatlı geldi bana.içeriğindeki aminoasit listesi gizli.ne kadar bca,gluatamin var o yüzden bilemiyorumm.bu duruma gıcık oldum.fiyat olarak diğer tozlardan daha ucuz fiyatı.kıvam olarakta çok yoğun puding gibi..topaklanma sorunu yok..suyla bile kolaykarışıyor ama bendede gazsorunu yaptı.artı süt kullanmasam da hafif gaz sorunlarım başladı..bir ölçeğinde 150kcalori olması definasyon yapacaklar için sakıncalı bence...ben ürünü çok başarılı bulmadımm.başka markalar tercih edilebilir..

4. mamix_28

mamix_28 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Sanırım 3 veya 4 kutu bitirdim.İyi protein tozudur tavsiye ederim.

5. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çilekli ya da çikolatalı sütle tüketildiğinde bir gün boyunca "gazman" olarak gezmenizi sağlayan protein.

6. trail_blazerr

trail_blazerr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    optimum whey kullanıyordum ve gerçekten de güzel sonuçlar aldım ama antrenman günleri 3 ölçek off günler sadece sabahları alıyordum bir süre sonra wücudumda kabarmalar çıkmaya başladı aldırmadım ilk başta ama kötü bir hal aldı bıraktm spora 1.5 ay ara werdim...son 3 haftadır dewam ediyorum optimumla ama tekrardan bu kabarmalar kaşıntılar hiç sivilce çıkmayan bende alnımda ufak ufak sivilceler çıkmaya başladı sanırım benim bünyeme uygun bir protein değil...ama sonuçlarından da gayet memnunum bu protein tozunun iyi olduğunu duydum....optimumla eşdeğer hatta daha iyi olduğunu söyleyen arkadaşlar var ama hangisini kullanmalıyız ? elite serisini mi probiyotik serisini mi ? yardımcı olursanız çok sevinirim.

7. kamildogan.07

kamildogan.07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende aldım yarın ki antremanda deneyeceğim ilk kez inşallah bahsettiğiniz gibi gazman olmam :)

8. trail_blazerr

trail_blazerr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    sırf bu gaz yapma muhappetini çok kişiden duyduğum için myo dan vazgeçtim ve bsn aldım :)

9. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    herhangi bir şeye karşı alarjin var mı?
    örn yumurta vb
    -----------------------------

8 temel amino asit +1 içeriyor.(bu +1 çocuklarda sentezlenemiyor o yüzden öellikle onlara gerekli)

Son düzenleme: 10 Eylül 2013
  10. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    yumurtaya hafifden alerjim var. kullanmasam iyi olcak sanırım bunu

11. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    Çok iyi bir urun degil. İlk tercih olmamalı

12. berkhan872

berkhan872 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Hiç mantıklı değil gaspari myofusion serisi blend protein kısmında yer almaktadır optimum ise whey protein kısmında amaçlar farklıdır myofusionu yatarken sabah kalktıgında ara öğünlerde kullanabilirsin.Whey Proteini ise antrenmandan sonra en etkili olduğu zaman dilimidir.

13. bigmag

bigmag Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    etkisi iyi

14. okangen

okangen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkçası optimum whey ile karşılaştıranların bunu neden yaptığını anlamadım. İkisi herkesin bildiği gibi farklı çeşit protein ürünleri.
    Neyse Myofusion sağlam bir protein tozu. 3 aydır spor yapıyorum, son 1 aydır protein tozuna başladım. Gayet memnnum sonuçlarından. Bir yan etkisi olmadı bende. Tadı desen Nestle firması Nesquik yerine bunu satsa daha çok kazanır o kadar güzel :)
    İyi çalışmalar.

15. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Bugün sabah kahvaltısıda antreman öncesi ve sonrasında olmak üzere tam 3 porsiyon içtim... henüz gaz belirtisi yok. yapı olarak gaz yapabilen bi adamım...
    sabaha kadar bakalım görelim...

16. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Şu anda sabaha karşı 4:30... 1 gündür içtiğim porsiyon sayısı 4...
    Gazın G'si olmadı... :))) Ürün sahte falan olamaz. Çünkü sitenin sponsorundan aldım...
    Şimdi ilk güne ait birşeyde olabilir yani... Ama bu ürün gazı kesti :D

17. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yeni üründe probiotic bakteriler var bildiğim kadarıyla bu da sindirimi kolaylaştırıyor.Bu nedenle gaz yapmaması normal.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

18. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    şu anda gaz yaptı... öyle çok değil az... ama odamı rahatsız edici bi koku kaplamış durumda... kapıyı pencereyi açtım bu havada serefsizim...

19. sezo4434

sezo4434 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    acildiktan sonra 2 ay sure icerisinde tuketilmeli diyenler var benim 2 ayi gecti ama bayatlama gibi birsey olmadi birakmistim yeniden basladim spora bi zarari olur mu

20. llAmorphisll

llAmorphisll Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu ürün complex olduğu için kana haliyle geç karışıyo diğer wheylere nazaran bu yorum yapılabilirmi peki karaciğeri daha az yorar o zaman myofusiyon ? bende bugün aldım 4.5kg 220 tlye tadı güzel etkisini görecez önceleri muscletech sytrax kullandım bcaa glutamine ile kombine yapıyorum

Sayfayı Paylaş