Gaspari Nutrition Bcaa 6000

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve acemix tarafından 16 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 130
    59,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 81
    36,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 9
    4,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 96 üye.
  1. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara
    kim ne derse desin,fiyat/performans olarak şu aralar alınabilecek en iyi bcaa tableti bu olarak gözüküyor.

2. bady ekrem

bady ekrem Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    -Arkadaş linki atmış

-Neyani sen bunu bukadar alan adama kafasız mı diyorsun ,saygısızlık yapıyorsun ?kafa_

-Gelelim aminomax 8000 de BCAA . 6000 den farkı içinde taurin ve Leusin oranının biraz daha fazla olması . 4 tabletindede 8 gram BCAA var. Ki 6000 binin içinde B6 ve B12 vitaminleri var ve buda Ultimate 12000 i geride bırakmasının sebeplerinden biri diğer sebeplerinide yazdım önceki mesajlarda. Ayrıca 6000 nin Tr deki fiyatı maalesef pahalı . YUrtdışında 19 dolar . Ultimate ise 45 dolar .
    -Yani 6000 nin 2.3 kutusunda (45 dolar) toplamda 420 gr BCAA ve ek olarak GÜNLÜK B6 ve B12 vitaminleri var .
    -12000 dede toplam 402 gr BCAA var(45 dolar) ve B6 ile B12 vitaminleride yok !

Tr fiyatı pahalı olsada kalite bakımından yinede 6000 derim . Sen Anadola binmeye devam et ,biz ferrariden memnunuz bench_O dumbelllls

uzk bunu beğendi.
  3. DeibLER

DeibLER Yeni Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    gaspari 8000le konumuzun ne alakası var laf kalabalığı yapıyorsun.yok yurt dışında 19 dolarmış 2.3 kutusunda 420 varmış!
    sen Türkiyedesin gaspari 6000 fiyatı ne? 70-80 lira civarı. içinde ne kadar bcaa var 180gr.
    ultimate ne kadar 90 lira içinde ne kadar bcaa var? 400 gr. her şey gayet açık net. ben gaspariye kötü demiyorum . ben tüketici olarak verdiğim paranın karşılığını sonuna kadar almak isterim. hesaplarda bu paranın karşılığını gaspariye oranla ultimate veriyor. ultimatein gaspariye oranla tek eksik noktası b 6 b12 vitaminleri .
    bu arada ultimatein anadol olduğu yerde gaspari at arabasıdır

4. trmad

trmad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    beyler şuan hyroxycut stix kullanıyorum bir etkileşim olur mu :S

5. Kasper13

Kasper13 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    İkisinide kullan ondan sonra daha iyi yorum yaparsın etkilerini gördükten sonra.

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Şuan bu ürünü kullanıyorum. Açıkcası oldukca memnun kaldım etkisini gösteriyor. Güzel kombineyle daha iyi yerlere gelinebilecek bir ürün. Ben,
    Muscletech Nitro tech
    Muscletech Mass tech
    Multipower amino liq.
    Gaspari bcaa
    VPX glutamine

olarak kullanıyorum. Ama kombine etmeden önce glutamine - bcaa olarakta kullandım farkı o zaman daha iyi anlamıştım.

7. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    America da 19 dolara aldığım üründür bizim memlekette 80 tl ye almıştım bodybuilding.com puanı 9.5 daha da söze gerek yok bcaa istiyorsan bunu alcaksın bence saygılarımla...

8. clark_oliver

clark_oliver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler ben daha öncede gaspari bcaa 6000 kullanmıştım şimdi de supplementler.comdan sipariş verdim elime bugün geçti fakat ne yazıkkii bcaa tabletleri oranla bitiridiğim ilk kutuya göre farklı ve küçük çıktı hatta tabletin üzerinde gaspari bile yazmıyor sahte çoıktığını düşünüyorum buyurun fotolar link: http://f1205.hizliresim.com/x/3/587vt.jpg http://f1205.hizliresim.com/x/3/5883w.jpg sizce ne yapmam lazım ...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:58 ----------

arkadaşlar lütfen yazdığım yanlış anlaşılmasın amacım siteyi karalamk değil sizlerden bilgi almak. daha önce 4 kutu gaspari kullanmıştım etkisi güzel sonrada ultimate denedim tekrar gaspari alınca bcaa farklı çıktı işte

9. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    Hemen içine düşen ateşi söndüreyim kardeşim hiç korkacak bişe yok bende türkiyeden aldıımda dediğin gibi üstünde gaspari yazıyordu tabletlerin ve şu an amerikadan aldım senin eline geçenler gibi yazmıyor artık sanırım gaspari yeni tabletlerde yazmıyor artık korkacak bişe yok ayrıca supplementler.com dan da daha önce alısveriş yapmıştım sahte mal satmalarına ihtimal yok çok güvenilir bir sitedir saygılarımla :)

10. clark_oliver

clark_oliver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş peki seninde amerikadan aldığın bcaa sendede oranla ilk kullandığın bcaa tabletin boyutuna göre küçük mü? bana bayağı küçük geldi 6000lik değilde sanki 2000lik gibi....

11. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    öbürü daha büyüktü ama buda bira küçük ama enli hap gramajının aynı olduğunu düşünüyorum bence arada gramaj olarak fark yok sen neden böle büyük fark gördün anlamadım :)

12. clark_oliver

clark_oliver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim daha öncede 4 kutu gaspari bcaa kullanmıştım sonrada farklı markanın aminolarını denedim tekrar gaspariye dönüncede verdiğim fotolardan baktıysan eğer oranla küçük geldi hatta salondaki kullanan arkadaşlar bile şaşırdı :shock: yani senin amerikadan aldığın gaspari bcaa verdiğim fotodaki ile aynı büyüklükte mi desk ?

desk kardeş yeni dikkat ettim aynı toprağın evladımışız :)

13. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    adanalıyık allahın adamıyık diyorsun yani yaşa :D evet kardeşim verdiğin fotolara baktım aynı büyüklükle haplar küçüldüyse de çok incelemedim ama sahte değil yani elindekiler için rahat olsun :)

14. HiDYA

HiDYA Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    bakalım deniycez ne merak ettim :D

15. clark_oliver

clark_oliver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyle kardeşim büyüksün :D gerçekten dediğin gibi bizim bu türkiyede destekleyici ürünler çok pahalı tüm param bunlara gidiyor ya yeterince türkiyede kazık yiyoruz zaten :evil: üstüne üstlük türk olmamıza rağmen :D amerikada 19 dolara almışsın bodybulding.comdan mı aldın kardeşim gelirken kargosu vs herşeyiyle sana ne kadara patladı bundan sonra bizde ordan alalım eğer ciddi bir ücret farkı varsa tabi ki....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:41 ----------

dene HİDYA kardeş sende sonuçları paylaşırısın bizler gibi thums:

16. desk

desk Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    San Francisco
    amerikada oturduğum için şu an ne kadar ürün alırsan al 5 dolar kargo parası kesiyolar 2 günde gelsin diosan hızlı kardo var oda 9 dolar felan bodybuıldıng.com dan aldım ben 4 gün sonra kapıma getirdiler buradaki imkanları görünce türkiyeye dönesi gelmiyor adamın etin kilosu 8 dolar

17. virtual shark

virtual shark Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar, bende de aynı durum var. İlk aldığım kutudan çıkan tabletlerin üzerinde Gaspari yazıyorken, yeni aldığım kutudan çıkanlarda yazmıyor. Tabletlerin şekli de farklı. Yalnız gramajları hemen hemen aynı. Elimde hassas terazi var. biri 1.7 gr biri 1.8 gr.

Ürünleri ***********ten almıştım.

18. virtual shark

virtual shark Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18

Bu konuda Gaspari ile yazışıyorum. Benden aldığım ürünün Lot numarasını ve son kullanma tarihini istediler. Sizleri gelişmelerden haberdar edeceğim.

Bu arada birşey daha fark ettim.

İlk aldığım kutuda, Lot numarası ve son kullanma tarihi kutunun altında düzgün bir şekilde siyah mürekkeple yazılmış. İkinci kutuda, yani üzerinde Gaspari yazmayan hapların çıktığı kutuda ise Lot numarası ve son kullanma tarihi beyaz mürekkep ile kutunun yanına yazılmış ve yazı kalitesi de o kadar iyi değil. Ayrıca ilk kutuda Lot numarası olduğu yazıyor (hemen son kullanma tarihinin yanında yazan numaradır). İkinci kutuda ise son kullanma tarihinin yanında yazan numaranın yanında Lot falan demiyor. Bunları da Gaspari'ye bildirdim.

19. clark_oliver

clark_oliver Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    virtual shark; ben gaspari ithalatçı firma bionutra ile 5 tane mail çekmeme karşılık anca cevap verdiler bence biraz baskılı davran derim gelen cevap ise aynen böyleydi
    Öncelikle Gaspari ürünlerine ilgiliniz için teşekkür ederiz. Fark ettiğiniz şekilde YENİ BCAA ürün tabletleri daha kolay yutulma özelliği sağlanması için film kaplama yapıldığından üzerine çizgi ve yazı baskısı uygulanmamıştır. Elinizdeki ürün orjinaldir. Son ithalatımızda gelen ürünler bu şekildedir.

Bilgilerinizi rica eder, konuyla ilgili hassasiyetiniz ve bizimle temasa geçişiniz için tekrar teşekkürlerimizi iletiriz.

Saygılarımızla,

BIONUTRA KOZMETİK SAĞLIK
    Tel: +90 212 251 7719
    Fax:+90 212 355 7515
    [email protected]

virtual shark bakalım senin sorununa ne derler ...

20. agantaa

agantaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar

ürünü dün gnc den aldım
    benim merak ettiğim spor önce ve sonrası 6 tablet mi
    yoksa önce 3 sonra 3 tablet mi kullanacağım
    gnc'deki arkadaş önce 3 sonra 3 kullanılması gerektiği yönünde bilgi verdi

yaklaşık 1 senedir spor yapıyorum