Gaspari Myfusion Vs. Optimum Nutrition

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ErhN61 tarafından 28 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Şuanda Gaspari Myfusion kullanmaktayım ve memnunum. Bu bitince yine gaspari mi almalıyım yoksa hocamın salonda sattığı Optimum mu? İki toz arasındaki etki farkı nedir? Ayrıca gaspariyi kampanya nedeniyle 124 TL ye optimumu 160 TL ye alabiliyorum.

2. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    biri normal whey biri time realesed protein bak mantık su Myofusion daha cok kaçırdıgın yemekler yerıne alabılecegın bir toz ama optimum antrenman sonrası ihtiyacı için uretilmis bir toz.

3. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    2.2kg lik Gaspari vanilya yı neredeyse bitirmek üzereyim.. Daha doğrusu bitirebilmek için uğraşıyorum.

Defalarca yazdım forumda myo almayın diye.. Kullandığım , kullanışlılık açısından en kötü Protein tozu gaspari myo dur.

Karışmıyor,topaklanıyo,köpürüyo,miğdede hazımsızlık yapıyo,tadı çok ağır..

Optimum ise tam zıttı ;

shakerde 10 sanıyede karıştırırsın kesinlikle topaklanma,köpürme vb. yapmaz tadı hafif , hazımsızlık yapmaz günde 5 defa bile içebilirsin ama myo yu günde 2 kere bile içmek kabak tadı verir..

Myo artık eskidi , teknolojisi eski.. Kullanım kalitesi bir yana içerik anlamında da On 100% den geri kalır..

Ben optimum diyorum bulabilirsen cappucinolusu bulamazsan çikolatalısı..

4. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Dediğinden şunu çıkarttım; gaspari daha yavaş kana karışarak kaslara uzun sürede ulaşıyor. Fakat Optimum daha çabuk karışıyor. Doğru mudur?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:28 ----------

Bende şuanda gaspari myfusion protein tozu kullanıyorum.Neredeyse bitmek üzere.Fakat senin dediklerinin tam tersine, ben çok memnunum. Gerek topaklanmaması,gerek tadının güzel olması, gerekse etkisi..İçerikten pek anlamam ama ben gayet memnunum gaspariden..

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Duratec sanırım sana kötü şartlarda bekletilen gaspari denk geldi çünkü dediklerinin hiçbirini ben yaşamadım 2 kutu tüketmiş olarak. Bu wheyde şans işi mesela ben şuan ultimate %100 prostar kullanıyorum tadı kötü ve topaklanıyor ama başka yorumlardan okuduğum kadarıyla iyi karışıyor ve rahat tüketiliyor.

6. ErhN61

ErhN61 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Son karar olarak gaspariye devam etmeliyim diye düşünüyorum..

7. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Valla şaşırdım sizin yaşamamış olmanıza.. Ben çok duydum çünkü bunları yani okurken hatta demekki tek yaşayan ben değilmişim dedim

Gnc den almıştım ürünü vanilyalı

Belki de Şuan optimum kullandığımdan gaspari bana çok kötü geliyor..

8. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Bahsedilen 2 proteinden başka protein kullanmadım. Şu anda 2. MyoFusion'umu kullanıyorum art arda. Tamam antrenman sonrası için ON daha uygun belki yapısından dolayı ama Myo da türünde çok başarılı bir ürün.

Sayfayı Paylaş