Galatasaray-fenerbahçe

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve josef_1531 tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

GALATASARAY-FENERBAHÇE maçında turu hangi takım geçer?

Anketin kapanma tarihi 25 Mart 2008.
  1. Galatasaray

61,1%
  2. Fenerbahçe

33,3%
  3. Uzatmalarda, Fenerbahçe

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Uzatmalarda, Galatasaray

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Penaltılarla, Fenerbahçe

oy sayısı 0
    0,0%
  6. Penaltılarla, Galatasaray

oy sayısı 0
    0,0%
  7. Dostluk Kazanır

5,6%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    son msjımı okumadınmı despo , yazdıklarımı şu an gereksiz buluyorum burda bulunmamızın nedeni futbol değil sonucta , şimdi tekrar okudumda yazdıklarımı , bunların yeri burası değil ... olan olmuş , biten bitmiş burda neyin savaşını veriyosamkafa_... herneyse sonuc olarak yinede tebrikler:)

2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    İşte Türk İnsanı gerçeği, Tuttuğu takımı sonuna kadar destekleyen ve takımına laf söyletmeyen hırslı,kavgacı , centilmen aynı zamandada mütevazi..
    Ben bu özelliklerin hepsini bir arada barındıran başka devletlerde yaşayan bir taraftar duymadım..
    Ben bu konunun bu şekilde uzayacağını tahmin edebiliyordum,
    İşte Takım böyle tutulur..

Sevilla maçına umutlu bakan varmı, ki ben ne yazıkki umutlu bakamıyorum,Sağolsun Gs'li futbolcular ve Hakem olayı bizleri yeterince demoralize etmeyi başardılar..
    Ne istiyorlarsa FenerBahçe'mizden?
    Fakat bu tip olaylar bizi etkilemeyecektir,Kalite takım olduğumuzu herkes görecek, Bu maç Gs'ye 5 yıl yeter yani 5 yıl boyunca övünüp dururlar, O değilde insanın zoruna giden olay haksız yere kaybedilen maç..
    Tebrikler GS......

3. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    Sabah Gazetesinde Dikkatimi çekti

Gökhan Gönül hayatta değildi

Fenerbahçe, Türkiye Kupası'nda yine mutlu sona ulaşamadı. Sarı-lacivertli ekip, bu kupayı en son 1983 yılında finalde Mersin İdman Yurdu'nu yenerek almıştı. Aradan 25 sene geçti. İşte Fenerbahçe'nin en son kupa zaferini yaşadığı dönemde dünyada ve Türkiye'de hayat nasıldı?

* Türkiye'de seçimle gelmiş bir hükümet yoktu. 12 Eylül 1980'deki askeri darbeden sonra ilk genel seçimler 6 Kasım 1983'te yapıldı.

* Türkiye, Avrupa Konseyi'ne parlamenter gönderemiyordu.

* Katma Değer Vergisi ve vergi iadesi hayatımıza girmemişti.

* Türkiye'de döviz taşımak suçtu; yabancı sigaralar ülkeye kaçak sokuluyordu.

* Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve birçok otoyol yoktu. Naim Süleymanoğlu, Bulgar vatandaşıydı.

* Taksilerde taksimetre yoktu.

BÜLENT ERSOY YASAKLIYDI

* Bülent Ersoy sahne yasaklıydı.

* İstanbul'da denizotobüslerinin faaliyete geçmesine 4 yıl, evlerde doğalgaz kullanılmasına 9 yıl, Türkiye'nin cep telefonuyla tanışmasına 11 yıl, ülkede ilk tüp bebeğin doğumuna 6 yıl vardı.

* Ronald Reagan ABD Başkanı idi; İngiltere'de ise Margaret Thatcher başbakandı.

* Mandela'nın özgürlüğüne kavuşmasına 7 yıl vardı.

* 1 ABD Doları 2 bin 548 Lira, bugünkü birimle 2.5 YKrş idi.

* Renkli televizyon yayını yeni başlamış; TRT 4 saatlik deneme yayını yapıyordu. Sovyetler Birliği dağılmamıştı.

* SABAH Gazetesi'nin yayın hayatına başlamasına 2 yıl vardı.

* AIDS'e yol açan HIV virüsü bulunmamıştı.

* Heysel faciası (Liverpool-Juventus finali) yaşanmamıştı.

* Fenerbahçe'den Yasin ve tek golü atan Gökhan Gönül daha doğmamıştı; Semih 1.5 aylık bebekti. Galatasaray'dan ise maçta oynayan 6 futbolcu (Arda, Barış, Mehmet Topal, Sabri, Serkan ve Emre) dünyaya gelmemişlerdi.

ZİCO FUTBOLCUYDU

* Zico futbolcu, Feldkamp ise "deneyimli" teknik direktördü!

* Önceki günkü derbinin hakemi Cüneyt Çakır henüz 7 yaşında, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ise 31 yaşındaydı.

4. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    diyorumki , konu uzamasın , illa tahrik ediyosun , türkiye kupası uzun bi kulvar , en az 8- 10 maçlık bi turnuva , biz bu turnuvada 2 senede bi final yada yarı final oynuyoruz , ama kazanamıyoruz

siz bizi kadıköyde en son yendiğinizde

.Bugün 10 yaşıan giren çocuk henüz testosteron du

.Erbakan yasaklı değildi

.21. yy daydık ( şu an 22 )

.2000 li yıllar henüz başlamamış , gs dilinden düşürmediği o kupayı henüz almamıştı

. Tuluğ topa müsabıktı...

diyorum ya , o derece az şey söyleyebiliyorsunuzki fb ye karşı ... sanki her sene fb - gs kupa finali oynuyoda 6s 25 senedir fenerin elinden alıyo... bjk ın 2 senedir aldığı bi kupa , fb nin 25 senedir kupa alamaması 6s ı bağlamaz doğrudan , ama üst üste 7 maçtır , 10 senedir aynı sahada mağlup olduğun rakibine karşı nasıl bi savunma yapabilirsinki...:)

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

''evet avrupada büyüktünüz bi zamanlar katııyorum ama 8 sene oldu''

Fenerin ortalama 100 yıl tarihçesi var bugunden itibaren 8 yıl zaman veriyorum uefa yı kaldırın direk fenere geçicem..

Ama kaldıramazsanız gs ye geçecekmisiniz

6. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    sadece 16 dakika 9 kişi oynadi ifadesi komik.boıyle bir macı 11 kisi oynamakla 10 kişi oynamak arasındaki farkı anlatmama gerek yok herhalde.halı saha maçlarında bile 6 kişilik takımla 7 kişilik takım çok farkedio.kaldı ki ufacık bir sahadan bahsediorum.
    galatasaray top yapamıordu. 1-1 oldu panikledirler.bir fisek lazımdı onu da hakem yaptı.olmadık bir pozisyonda olmadık bir kart çıkardı ve sahaın tartismasiz en iyi oyuncusunu oyundan atti.maçın tamamında oynayıp da son dakikalarda kondisyonuyla ayakta durabilecek tek oyuncu gokhandı.

7. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    crespo seni anlayısla karsılıyorum keske mesajlarımı dikkatli okusaydın çünkü;

siz bizi kadıköyde en son yendiğinizde

.Bugün 10 yaşıan giren çocuk henüz testosteron du

.Erbakan yasaklı değildi

.21. yy daydık ( şu an 22 )

.2000 li yıllar henüz başlamamış , gs dilinden düşürmediği o kupayı henüz almamıştı

. Tuluğ topa müsabıktı...

bu cümleleri bana karsı kullanmayacaktın ben BEŞİKTAŞ LIYIM.

saygılar

bu arada unutmadan biz 21. yüzyıldayız :)

8. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    sevgili flexor ... Uefa kupasında mücadele etmek için , gruplarda 3. olmak lazm , biz tur atlıyoruz , ayrıca son 2 seneni uefa şampiyonu 1 hafta önce kadıköydeydi , yani uefa kupası , şampiyonlar liginden çok daha kolay bi kupa...biz bu kupada bi beraberlikle çeyrek finale çıkıcaz ...nasipse inşallah...

demişsinki 100 yıl tarhiçesi var 8 sene veriyorum ... 8 senede fenerin avrupada nerede olacağını hep beraber görücez...:)

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar takımlarımızı kuru kuru fanatiklikle savunmamalıyız..
    bir fenerbahçeli olarak galatasayın başarısı bizim örnek almamız gereken çok büyük bir başarıdır ve yetişemediğimiz ciğere mundar deme durumuna düşmemeliyiz..

Fenerbahçe inter'e yaptığı presin onda birini ankaragücüne yada kasımpaşaya yaptığı ve avrupai futbol zihniyetine kavuştuğu zaman alnımız açık takımımızı savunalım..

başarı ne tarih işi ne başkanın derin olması ile alakalı..biz hala çok iyi takım değiliz..

Son düzenleme: 2 Mart 2008
    Despo, FleXoR, saydam ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    ya her galatasaray-fenerbahçe muhabbeti yapılırken beşiktaşlıların araya girmeye çalışmasına hayranım..onları takan yok ama hala biyerden laf sokup kale alınmak istiyorlar :) arkadaşlar futbolun zevki bu aslında fenerbahçesiz galatasaray galatasaraysız fenerbahçe düşünülemez..galatasaray-fenerbahçe kavgaları olmadan bu hayat nasıl geçer :) maça gelirsek yok hakem maçı katletti yok sinek uçtu yok seyirci hapşurdu bunları geçelimde galatasarayı tebrik edelim sonuçta neticeye bakmamız gerekiyor dimi?Hemde birdaha böyle saçma sapan yöneten bir hakemin karşımıza çıkma olasılığının düşük oldugunu düşünerek galatasaray bidahaki hakem faciasına kadar feneri yenemez :) tadını çıkarsınlar :)

11. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    fanatizm yapmıyorum,gerçekten samimi bir görüş ve bakış açısı benimkisi.
    ben biraz paranoyak ve komplo teorilerini seven birisiyimdir baştan söyleyeyim.
    ben fenerbahçe'nin türkiye kupasını alamayışını senelerdir biraz da fedarasyonun engellediğini düşünüyorum.özellikle de bu sene.
    her sene aynı muhabbet,yok 22 sene oldu,yok 23 sene oldu,yok 25 sene oldu..
    bence türkiye kupası gibi gereksiz,formalite ve de kıytırık bir organizasyonu izlenilebilir hale getirebilmek için fenerbahçe'yi kullanıyorlar.böylece her sene bir heyecan yakalıyorlar.fenerbahçe bu sene türkiye kupasını alabilecek mi?
    diyelim ki bu sene fenerbahça türkiye kupasını alsaydı..allah aşkına seneye kim sallardı türkiye kupasını?
    tek esprisi fenerbahçe nin senelerdir bu kupayı alamaması olan bir organizasyon.fenerbahçe alırsa o da kalmayacak.
    kim izler türkiye kupasını.süper lig maçlarını bile kimse izlemiyor artık,zevksiz,tatsız,tuzsuz..
    ben şahsen bundesliga,serie a,premier liege vs. dururken gençlerbirliği oftaş,ankara büyükşehir belediyespor,kasımpaşaspor maçlarını falan izlemem.izleyen olduğunu da zannetmiyorum zaten.stadlar bomboş.

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  13. B.B. King

B.B. King Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Avustralya/Melbourne
    5 dk. önce show tv deki 6 pas programında ahmet çakar benim söylediklerime benzer yorumlarda bulundu.söylediklerim çokta mümkün olmayan şeyler değilmiş demekki.

Sayfayı Paylaş