Gakic Aldim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve timecop tarafından 9 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar sapordan 1 saat önce cell mass no explode nitrix ve aplodanı kombine edip spora başlıyorum.......spordan sonra nitro tech hardcore ve yine aplodan alıp yatıyorum.......şimdi bir sorunum war... elimde MUSCLE TECH GAKIC WAR....VE NASIL KULLANACAĞIMI ÇÖZMEDİM...YANİ GÜNDE KAÇ TABLET??? YANİ SPORDAN ÖNCE YADA SPORDAN SONRA FELAN KAÇ TABLLET ALMALIYIM.......İNGİLİZCE AZ ÇOK ÇAKIYORUM AMA ÜSTÜNDE 1 AYLIK KULLANIM YAZIYOR KUTUNUN VE HER SERVİSE 24 SAATLİK DİLİMDE SANIRIM 8 TABLET DİYOR BİRDE 16 TABLET GİBİ Bİ ŞEY YAZIYOR ÇÖZEMEDİM......BANA ÇOK ACİL NET KULLANIMINI YAZARSANIZ SEVİNİRİM.....

BİRDE EK SORU OLARAK ŞUNU SORMAK İSTİYORUM MESELA NİTRİX PROTEİN TOZU İLE AYNI ANDA ALININCA YARARI YOK ETKİ OLARAK AMA CELL MASS VE NO EXPLODE İLE ALINCA UÇUYOR.....PEKİ BU GAKİC İ KULLANILIRKEN CELL MASS VE NO EXPLODE İLE KULLANIRSAM ETKİDE DÜŞME YAŞARMIYIM???????

ÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOOOOOKKKKKKKKKK ACİLLLLLLLLLL BU AKŞAM SPOR YAPACAM ÇÜNKÜkafa_

2. timecop

timecop Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    42 kişi bakmış kimse yazmamış yuh yani....dün ürünü denedim bende etkilerini paylaşmayim o zaman....

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Önce kurallari oku! Sonra arama yap!
    Bu konu hakkinda baslik var!

ACIL YARDIIIIM Diye baslik YASAK! (Editledim)

13 Yardım, Şuna Bir Bakın, Böyle Yapsammı, Nasıl?, Birkaç Soru ve bunların benzerleri, hiçbir bilgi taşımayan başlıklar kilitlenecektir. Herkes mesajınıza baksın diye üstü kapalı, muğlak başlıklar seçmeyin

7 Nazik ve Saygılı olun. Uygunsuz dilde konuşmaktan ve kişisel saldırılardan kaçınalım.Aşağılayıcı, kaba, ahlâk dışı, nefret dolu, tehditkâr ve kanunlarla çelişecek içerikler gönderemezsiniz. Bunları dikkate almamanız durumunda, duruma gore uyarı alırsınız veya siteden süresiz/süreli uzaklaştırılırsınız (süresiz uzaklaştırıldığınızda servis sağlayıcınız da durumdan haberdar edilir).

4 İkinci baskı yapmayın. Mesaj yazmadan önce lütfen forumla aşina olun. Mümkünse son günlerde yazılan mesajları kontrol edin, arama yapın.

14 Aynı sorunuzu birden çok yere yazmayın. Biraz sabırlı olun. Kurallara uyduğu sürece cevaplanacaktır.

Bu kurallara uymuyorsun, sonrasinda sacmaliyorsun.
    Etkilerini artik baska yerlerde paylasirsin.

Forumdan uzaklastirildin.

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş