Gainermi Wheymi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mymerr tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mymerr

mymerr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar yaş 16 kilo 57 boy 1.89 bu hafta baslıyorum vg ye onceden 1 aylıuk bır sure gıttım fakat ayrıldım elımde o zamandan kalan gaıner ve whey var

markalar:hardline pro gainer ve allstar whey

gaınerı ben kullanıyorum wheyı abım kılo almak ıcın baslıyorum bu spora ve ınce yapıdan kurtulup kas kutlesı kazanmak ıcın sızce hangısını kullanmalıyım onerılerınızı beklıyorm

2. zvandut

zvandut Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    memur
    Yer:
    istanbul
    Ben kendi düşüncemi paylaşayım. Gainer kullanıp göbeğin yağlanacağına, kompleks diye nitelendirilen karbonhidratlardan tüket. Ayrıca bir aylık sürede ne whey'i kullandın onu anlamadım. Forum ahalisi bas bas bağırıyor 3 aydan önce supplement kullanmanın bir özelliği yok diye.
    Sen üç ay vücudunun alışmasına zaman ver. Sonrasında zaten çevren yardımcı olur yönlendirmene.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    madem elinde var bitirene Kadar ikisinide kullan derim,bittikten sonra,bulgur,yulaf,pirinc aban derim,ne Kadar olduguna bakmadan yiyebildigin Kadar götürr derim.

4. mymerr

mymerr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    @zvandut wheyi abim kullaniyodu birakti sporu kutunun yarisindan fazlasi duruyor yoksa daha wheyi kullanmisligim yok gaineride hocam al dedigi icin aldim acil kilo alman lazim dedi programla beraber

zvandut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş