Gaineri süt ile içmek etkisini keser mi?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve skype91 tarafından 9 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. skype91

skype91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar, bugün optimum nutrition serious mass gainer aldım. Aldığım yer, su ile karıştırıp içmemi önerdi, süt ile karıştırıp içersem süt "etkisini kesermiş" ne derece doğru böyle birşey olabilir mi bilgilendirirseniz sevinirim.?
    :confused:

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:34 ----------

upupupupupup

2. Erkel

Erkel Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Urun ıcerdığı basıt karbonhıdratlara senı yağlandıracağı ıcın su ıle almanı soylemısler. Sutden de fazladan yağ alma dıye.

Sut neden kesecekmıs urunun etkısını. Aldığın urun ılac değılkı etkısını kessın..

Urun acıklamasında yazan, Mixing two scoops of Serious Mass with 24 fl. oz. of nonfat or low fat milk yağsız veya az yağlı sutle karıstırabılırsınız yazıyor..

Kılo almak ıcın KOMPLEX KARBONHIDRATLARI yulaf-bulgur-tam buğday ekmeğı vb. tercıh etmelı...

spine bunu beğendi.
  3. skype91

skype91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım bende hiç yağ yok çok zayıfım . düzenli sporda yapıyorum. yarım yağlı süt ile içerek kilo alım etkisini daha çok görürüm ozaman?

Son düzenleme: 9 Nisan 2012
  4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    yarım yağlı süt ile karıştır.o aldığın yer bir hayli sallamış.
    yarım yağlı süt ile almak etkisi kesmekten ziyade etkisini arttırır.

5. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    Midemiz benzin deposu gibi çalışmaz. Yani süt ile protein tozu gibi farklı besinleri ayrıştırır, önce protein tozunu hızlıca sindirir. Sonra bağırsaklarda süt proteinlerini sindirir.

Sayfayı Paylaş